Mokré krmivo pre mačky - omáčke, želé a pod.

Filtrovať a zoradiť

Cena Príchuť Vlastnosti Životná fáza Balenie
Filter

Mokré krmivo: 1 - 30 z 31 produktov

Kapsičky "hydinový výber" v želé 1+, Megapack 80 x 85 g

Whiskas Kapsičky "hydinový výber" v želé 1+, Megapack 80 x 85 g, 6.800 g

  • pre dospelé mačky
  • 4 rôzne druhy hydiny
  • podporuje imunitný systém
€ 37,20 € 43,77 (€ 5,47 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Kapsičky "klasický výber" v omáčke 1+, Megapack 80 x 85 g

Whiskas Kapsičky "klasický výber" v omáčke 1+, Megapack 80 x 85 g, 6.800 g

  • pre dospelé mačky
  • vitamíny a minerály
  • bez umelých prísad
€ 37,20 € 43,77 (€ 5,47 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Kapsičky "klasický výber" v omáčke 1+, Multipack 40 x 85 g

Whiskas Kapsičky "klasický výber" v omáčke 1+, Multipack 40 x 85 g, 3.400 g

  • pre dospelé mačky
  • vitamíny a minerály
  • bez umelých prísad
€ 20,40 € 24,00 (€ 6,00 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Kapsičky "hydinový výber" v želé 1+, Megapack 40 x 85 g

Whiskas Kapsičky "hydinový výber" v želé 1+, Megapack 40 x 85 g, 3.400 g

  • pre dospelé mačky
  • 4 rôzne druhy hydiny
  • podporuje imunitný systém
€ 20,40 € 24,00 (€ 6,00 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Kapsičky "hydinový výber" v želé 11+, Multipack 12 x 85 g

Whiskas Kapsičky "hydinový výber" v želé 11+, Multipack 12 x 85 g, 1.020 g

  • pre mačky od 11 rokov
  • pre zdravé močové cesty a silné srdce
  • obsahuje taurín
€ 7,90 € 9,30 (€ 7,75 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Kapsičky "hydinový výber" v omáčke 7+, Multipack 12 x 85 g

Whiskas Kapsičky "hydinový výber" v omáčke 7+, Multipack 12 x 85 g, 1.020 g

  • pre mačky od 7 rokov
  • s vitamínmi a minerálmi
  • podporuje prirodzenú obranyschopnosť
€ 7,90 € 9,30 (€ 7,75 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Kapsičky s ragú v želé Classic Pure Delight, Multipack 24 x 85 g

Whiskas Kapsičky s ragú v želé Classic Pure Delight, Multipack 24 x 85 g, 2.040 g

  • pre dospelé mačky
  • varené vo vlastnej šťave
  • bez konzervačných látok
€ 14,75 € 17,36 (€ 7,23 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Kapsičky "klasický výber" v omáčke 1+, Multipack 12 x 85 g

Whiskas Kapsičky "klasický výber" v omáčke 1+, Multipack 12 x 85 g, 1.020 g

  • pre dospelé mačky
  • vitamíny a minerály
  • bez umelých prísad
€ 7,90 € 9,30 (€ 7,75 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Whiskas 1+ konzerva hydina v omáčke

Whiskas 1+ konzerva hydina v omáčke, 400 g

  • pre dospelé mačky
  • s hydinou
€ 2,38 € 2,81 (€ 5,95 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Kapsičky Tasty MixChef's Choice, Megapack 40 x 85 g

Whiskas Kapsičky Tasty MixChef's Choice, Megapack 40 x 85 g, 3.400 g

  • vysokokvalitné mokré krmivo pre mačky
  • v lahodnej omáčke
  • so 4 rôznymi príchuťami
€ 20,40 € 24,00 (€ 6,00 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Kapsičky "hydinový výber" v omáčke 1+, Multipack 12 x 85 g

Whiskas Kapsičky "hydinový výber" v omáčke 1+, Multipack 12 x 85 g, 1.020 g

  • pre dospelé mačky
  • s vitamínmi a minerálmi
  • bez umelých prísad
€ 7,90 € 9,30 (€ 7,75 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Kapsičky "rybí výber", Multipack 24 x 85 g

Whiskas Kapsičky "rybí výber", Multipack 24 x 85 g, 2.040 g

  • pre dospelé mačky
  • na starostlivosť o kožu a srsť
  • podporuje imunitný systém
€ 14,75 € 17,36 (€ 7,23 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Kapsičky s hydinovým ragú v želé Pure Delight, Multipack 12 x 85 g

Whiskas Kapsičky s hydinovým ragú v želé Pure Delight, Multipack 12 x 85 g, 1.020 g

  • pre dospelé mačky
  • varené vo vlastnej šťave
  • bez konzervačných látok
€ 7,90 € 9,30 (€ 7,75 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Kapsičky s ragú v želé Classic Pure Delight, Multipack 12 x 85 g

Whiskas Kapsičky s ragú v želé Classic Pure Delight, Multipack 12 x 85 g, 1.020 g

  • pre dospelé mačky
  • varené vo vlastnej šťave
  • bez konzervačných látok
€ 7,90 € 9,30 (€ 7,75 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Whiskas 1+ konzerva hovädzie v terine

Whiskas 1+ konzerva hovädzie v terine, 400 g

  • pre dospelé mačky
  • s hovädzím mäsom
€ 2,38 € 2,81 (€ 5,95 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Kapsičky Tasty Mix Fish of the Day in Sauce, Multipack 12 x 85 g

Whiskas Kapsičky Tasty Mix Fish of the Day in Sauce, Multipack 12 x 85 g, 1.020 g

  • pre dospelé mačky
  • s rybími variáciami
  • v omáčke
€ 7,90 € 9,30 (€ 7,75 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Kapsičky "klasický výber" v omáčke 7+, Multipack 12 x 85 g

Whiskas Kapsičky "klasický výber" v omáčke 7+, Multipack 12 x 85 g, 1.020 g

  • pre mačky od 7 rokov
  • pre zdravé močové cesty a silný imunitný systém
  • podporuje pohyblivosť
€ 8,38 € 9,87 (€ 8,22 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Kapsičky Tasty Mix Chef's Choice in Sauce, Multipack 12 x 85 g

Whiskas Kapsičky Tasty Mix Chef's Choice in Sauce, Multipack 12 x 85 g, 1.020 g

  • pre dospelé mačky
  • neodolateľné kombinácie
  • s rybami, mäsom a zeleninou
€ 7,90 € 9,30 (€ 7,75 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Whiskas 1+ konzerva hovädzie mäso v omáčke

Whiskas 1+ konzerva hovädzie mäso v omáčke, 400 g

  • pre dospelé mačky
  • s hovädzím mäsom
€ 2,74 € 3,23 (€ 6,85 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Whiskas 1+ konzerva hydina v terine

Whiskas 1+ konzerva hydina v terine, 400 g

  • pre dospelé mačky
  • s hydinou
€ 2,38 € 2,81 (€ 5,95 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Kapsičky "klasický výber" v omáčke 1+, Multipack 24 x 85 g

Whiskas Kapsičky "klasický výber" v omáčke 1+, Multipack 24 x 85 g, 2.040 g

  • pre dospelé mačky
  • vitamíny a minerály
  • bez umelých prísad
€ 14,75 € 17,36 (€ 7,23 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Kapsičky "klasický výber" v omáčke Junior, Multipack 12 x 85 g

Whiskas Kapsičky "klasický výber" v omáčke Junior, Multipack 12 x 85 g, 1.020 g

  • pre mladé mačky vo veku 2 - 12 mesiacov
  • pre zdravý rast
  • ľahko stráviteľné
€ 7,90 € 9,30 (€ 7,75 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Kapsičky so zmiešaným ragú v želé 1+ Pure Delight, Multipack 12 x 85 g

Whiskas Kapsičky so zmiešaným ragú v želé 1+ Pure Delight, Multipack 12 x 85 g, 1.020 g

  • pre dospelé mačky
  • varené vo vlastnej šťave
  • bez konzervačných látok
€ 7,90 € 9,30 (€ 7,75 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Kapsičky Tasty Mix Country Collection in Sauce, Multipack 24 x 85 g

Whiskas Kapsičky Tasty Mix Country Collection in Sauce, Multipack 24 x 85 g, 2.040 g

  • 6x jahňacie, kuracie a mrkva, po 85 g
  • 6x kuracie a morčacie mäso po 85 g
  • 6x kačacie mäso po 85 g
€ 16,79 € 19,76 (€ 8,23 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Kapsičky "hydinový výber" 7+, Multipack 24 x 85 g

Whiskas Kapsičky "hydinový výber" 7+, Multipack 24 x 85 g, 2.040 g

  • pre mačky od 7 rokov
  • s vitamínmi a minerálmi
  • podporuje prirodzenú obranyschopnosť
€ 14,75 € 17,36 (€ 7,23 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Kapsičky "zmiešaný výber v omáčke" Aromatic SELECTION™ Multipack 12 x 85 g

Whiskas Kapsičky "zmiešaný výber v omáčke" Aromatic SELECTION™ Multipack 12 x 85 g, 1.020 g

  • 4x bravčové mäso a mrkva, po 85 g
  • 4x kuracie mäso po 85 g
  • 4x morské ryby vo vývare po 85 g
€ 8,38 € 9,87 (€ 8,22 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Kapsičky "hydinový výber" 1+, Multipack 24 x 85 g

Whiskas Kapsičky "hydinový výber" 1+, Multipack 24 x 85 g, 2.040 g

  • pre dospelé mačky
  • s vitamínmi a minerálmi
  • bez umelých prísad
€ 14,75 € 17,36 (€ 7,23 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Kapsičky s hydinovým ragú v želé Pure Delight, Megapack 40 x 85 g

Whiskas Kapsičky s hydinovým ragú v želé Pure Delight, Megapack 40 x 85 g, 3.400 g

  • 10x kuracie mäso po 85 g
  • 10x kačacie mäso po 85 g
  • 10x hydinové mäso po 85 g
€ 20,40 € 24,00 (€ 6,00 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Kapsičky "rybí výber" v želé 7+, Megapack 40 x 85 g

Whiskas Kapsičky "rybí výber" v želé 7+, Megapack 40 x 85 g, 3.400 g

  • pre mačky od 7 rokov
  • podporuje vitalitu a pohyblivosť
  • podporuje imunitný systém a zdravé močové cesty
€ 20,40 € 24,00 (€ 6,00 / kg)

Doručenie do 20. októbra

Kapsičky "hydinový výber v omáčke" Aromatic SELECTION™ Multipack 12 x 85 g

Whiskas Kapsičky "hydinový výber v omáčke" Aromatic SELECTION™ Multipack 12 x 85 g, 1.020 g

  • 4x kuracie mäso a mrkva po 85 g
  • 4x kačacie mäso a zelenina po 85 g
  • 4x morčacie mäso a zelenina po 85 g
€ 8,38 € 9,87 (€ 8,22 / kg)

Doručenie do 06. októbra