Suché krmivo pre mačky rôznych vekových kategórií

Filtrovať a zoradiť

Cena Príchuť Vlastnosti Životná fáza Balenie
Filter

Suché krmivo: 7 produktov

Whiskas Suché s kuracím mäsom 1+

Whiskas Suché s kuracím mäsom 1+, 1,90 kg (1.900 g)

  • pre mačky vo veku od 1 roka
  • vyvážené a chutné
  • chrumkavý obal
€ 10,78 € 12,69 (€ 5,67 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Whiskas Suché krmivo s kuracím mäsom Junior

Whiskas Suché krmivo s kuracím mäsom Junior, 800 g

  • pre mladé mačičky od 2 do 12 mesiacov
  • chrumkavé krmivo s mäkkou náplňou
  • obsahuje taurín a vitamín E
€ 6,58 € 7,75 (€ 8,23 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Whiskas Suché krmivo s hovädzím mäsom 1+

Whiskas Suché krmivo s hovädzím mäsom 1+, 3,80 kg

  • pre mačky vo veku od 1 roka
  • vyvážené a chutné
  • chrumkavý obal
€ 19,79 € 23,29 (€ 5,21 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Whiskas Suché krmivo s kuracím mäsom 1+

Whiskas Suché krmivo s kuracím mäsom 1+, 7 kg

  • pre mačky vo veku od 1 roka
  • vyvážené a chutné
  • chrumkavý obal
€ 33,60 € 39,53 (€ 4,80 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Whiskas Suché krmivo s tuniakom 1+

Whiskas Suché krmivo s tuniakom 1+, 3,80 kg

  • pre mačky vo veku od 1 roka
  • vyvážené a chutné
  • chrumkavý obal
€ 19,79 € 23,29 (€ 5,21 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Whiskas Suché krmivo s kuracím mäsom 7+

Whiskas Suché krmivo s kuracím mäsom 7+, 1 900 g

  • pre dospelé mačky vo veku od 7 rokov
  • s kuracím mäsom
  • chrumkavý obal
€ 10,78 € 12,69 (€ 5,67 / kg)

Doručenie do 20. októbra

Whiskas Suché krmivo s tuniakom 1+

Whiskas Suché krmivo s tuniakom 1+, 800 g

  • pre mačky vo veku od 1 roka
  • chrumkavý povlak
  • lahodná náplň
€ 6,58 € 7,75 (€ 8,23 / kg)

Doručenie do 20. októbra