Whiskas

Denné menu pre mačky v každom štádiu života

Ponuka Whiskas je prispôsobená rôznym potrebám rôznych životných štádií: od rastúcich mačiatok až po seniorov nad 11 rokov.

Nakupovať podľa kategórií

Filtrovať a zoradiť

Cena Príchuť Vlastnosti Životná fáza Balenie
Filter

Whiskas: 1 - 30 z 53 produktov

Kapsičky "hydinový výber" v želé 1+, Megapack 80 x 85 g

Whiskas Kapsičky "hydinový výber" v želé 1+, Megapack 80 x 85 g, 6.800 g

  • pre dospelé mačky
  • 4 rôzne druhy hydiny
  • podporuje imunitný systém
€ 37,20 € 43,77 (€ 5,47 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Whiskas Suché s kuracím mäsom 1+

Whiskas Suché s kuracím mäsom 1+, 1,90 kg (1.900 g)

  • pre mačky vo veku od 1 roka
  • vyvážené a chutné
  • chrumkavý obal
€ 10,78 € 12,69 (€ 5,67 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Kapsičky "klasický výber" v omáčke 1+, Megapack 80 x 85 g

Whiskas Kapsičky "klasický výber" v omáčke 1+, Megapack 80 x 85 g, 6.800 g

  • pre dospelé mačky
  • vitamíny a minerály
  • bez umelých prísad
€ 37,20 € 43,77 (€ 5,47 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Whiskas Suché krmivo s kuracím mäsom Junior

Whiskas Suché krmivo s kuracím mäsom Junior, 800 g

  • pre mladé mačičky od 2 do 12 mesiacov
  • chrumkavé krmivo s mäkkou náplňou
  • obsahuje taurín a vitamín E
€ 6,58 € 7,75 (€ 8,23 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Whiskas Suché krmivo s hovädzím mäsom 1+

Whiskas Suché krmivo s hovädzím mäsom 1+, 3,80 kg

  • pre mačky vo veku od 1 roka
  • vyvážené a chutné
  • chrumkavý obal
€ 19,79 € 23,29 (€ 5,21 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Kapsičky "klasický výber" v omáčke 1+, Multipack 40 x 85 g

Whiskas Kapsičky "klasický výber" v omáčke 1+, Multipack 40 x 85 g, 3.400 g

  • pre dospelé mačky
  • vitamíny a minerály
  • bez umelých prísad
€ 20,40 € 24,00 (€ 6,00 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Kapsičky "hydinový výber" v želé 1+, Megapack 40 x 85 g

Whiskas Kapsičky "hydinový výber" v želé 1+, Megapack 40 x 85 g, 3.400 g

  • pre dospelé mačky
  • 4 rôzne druhy hydiny
  • podporuje imunitný systém
€ 20,40 € 24,00 (€ 6,00 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Crunch Snack s hydinovým, morčacím a kačacím mäsom

Whiskas Crunch Snack s hydinovým, morčacím a kačacím mäsom

  • neodolateľne chrumkavá poleva
  • lahodné chute
  • uzatvárateľná kapsička
€ 2,74 € 3,23

Doručenie do 07. októbra

Whiskas Mlieko pre mačky 6 ks

Whiskas Mlieko pre mačky 6 ks, 1.200 ml

  • od 6 týždňov
  • so zníženým obsahom laktózy
  • ľahko stráviteľné
€ 10,19 € 11,99 (€ 8,49 / l)

Doručenie do 07. októbra

Whiskas Suché krmivo s kuracím mäsom 1+

Whiskas Suché krmivo s kuracím mäsom 1+, 7 kg

  • pre mačky vo veku od 1 roka
  • vyvážené a chutné
  • chrumkavý obal
€ 33,60 € 39,53 (€ 4,80 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Kapsičky "hydinový výber" v želé 11+, Multipack 12 x 85 g

Whiskas Kapsičky "hydinový výber" v želé 11+, Multipack 12 x 85 g, 1.020 g

  • pre mačky od 11 rokov
  • pre zdravé močové cesty a silné srdce
  • obsahuje taurín
€ 7,90 € 9,30 (€ 7,75 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Kapsičky "hydinový výber" v omáčke 7+, Multipack 12 x 85 g

Whiskas Kapsičky "hydinový výber" v omáčke 7+, Multipack 12 x 85 g, 1.020 g

  • pre mačky od 7 rokov
  • s vitamínmi a minerálmi
  • podporuje prirodzenú obranyschopnosť
€ 7,90 € 9,30 (€ 7,75 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Kapsičky s ragú v želé Classic Pure Delight, Multipack 24 x 85 g

Whiskas Kapsičky s ragú v želé Classic Pure Delight, Multipack 24 x 85 g, 2.040 g

  • pre dospelé mačky
  • varené vo vlastnej šťave
  • bez konzervačných látok
€ 14,75 € 17,36 (€ 7,23 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Chrumkavé taštičky s kuracím mäsom a syrom Megapack

Whiskas Chrumkavé taštičky s kuracím mäsom a syrom Megapack, 180 g

  • pre dospelé mačky
  • chutný snack
  • šťavnatý stred - chrumkavý obal
€ 6,46 € 7,61 (€ 35,89 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Whiskas Dentabites s kuracím mäsom

Whiskas Dentabites s kuracím mäsom, 40 g

  • minimalizujú tvorbu zubného kameňa
€ 2,74 € 3,23 (€ 68,50 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Whiskas Suché krmivo s tuniakom 1+

Whiskas Suché krmivo s tuniakom 1+, 3,80 kg

  • pre mačky vo veku od 1 roka
  • vyvážené a chutné
  • chrumkavý obal
€ 19,79 € 23,29 (€ 5,21 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Kapsičky "klasický výber" v omáčke 1+, Multipack 12 x 85 g

Whiskas Kapsičky "klasický výber" v omáčke 1+, Multipack 12 x 85 g, 1.020 g

  • pre dospelé mačky
  • vitamíny a minerály
  • bez umelých prísad
€ 7,90 € 9,30 (€ 7,75 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Whiskas Sticks s hovädzím mäsom

Whiskas Sticks s hovädzím mäsom, 18 g

  • snack medzi jedlami
  • s omega-3 mastnými kyselinami
  • bez farbív a dochucovadiel
€ 1,78 € 2,10 (€ 98,89 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Whiskas Sticks s kuracím mäsom

Whiskas Sticks s kuracím mäsom, 18 g

  • snack medzi jedlami
  • s omega-3 mastnými kyselinami
  • bez farbív a dochucovadiel
€ 1,78 € 2,10 (€ 98,89 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Whiskas Chrumkavé taštičky s lososom Megapack

Whiskas Chrumkavé taštičky s lososom Megapack, 180 g

  • pre dospelé mačky
  • chutný snack
  • šťavnatý stred - chrumkavý obal
€ 6,46 € 7,61 (€ 35,89 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Chrumkavé taštičky s kuracím mäsom a syrom

Whiskas Chrumkavé taštičky s kuracím mäsom a syrom, 60 g

  • pre dospelé mačky
  • chutný snack
  • šťavnatý stred - chrumkavý obal
€ 2,74 € 3,23 (€ 45,67 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mliečna desiata pre mačiatka s kuracím mäsom Junior

Whiskas Mliečna desiata pre mačiatka s kuracím mäsom Junior

  • ideálne pre 2 až 12-mesačné mačiatka
  • chrumkavý obal, mäkký mliečny stred
  • príchuť: kuracie mäso
€ 2,74 € 3,23

Doručenie do 07. októbra

Kapsičky Tasty MixChef's Choice, Megapack 40 x 85 g

Whiskas Kapsičky Tasty MixChef's Choice, Megapack 40 x 85 g, 3.400 g

  • vysokokvalitné mokré krmivo pre mačky
  • v lahodnej omáčke
  • so 4 rôznymi príchuťami
€ 20,40 € 24,00 (€ 6,00 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Whiskas 1+ konzerva hydina v omáčke

Whiskas 1+ konzerva hydina v omáčke, 400 g

  • pre dospelé mačky
  • s hydinou
€ 2,38 € 2,81 (€ 5,95 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Whiskas Chrumkavé taštičky s morčacím mäsom

Whiskas Chrumkavé taštičky s morčacím mäsom, 60 g

  • pre dospelé mačky
  • chutný snack
  • šťavnatý stred - chrumkavý obal
€ 2,74 € 3,23 (€ 45,67 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Kapsičky "rybí výber", Multipack 24 x 85 g

Whiskas Kapsičky "rybí výber", Multipack 24 x 85 g, 2.040 g

  • pre dospelé mačky
  • na starostlivosť o kožu a srsť
  • podporuje imunitný systém
€ 14,75 € 17,36 (€ 7,23 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Whiskas Chrumkavé taštičky Anti-Hairball

Whiskas Chrumkavé taštičky Anti-​Hairball, 50 g

  • chrumkavý obal - mäkký stred
  • redukuje tvorbu chlpových bezoárov
  • s prírodnou vlákninou
€ 2,74 € 3,23 (€ 54,80 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Kapsičky s hydinovým ragú v želé Pure Delight, Multipack 12 x 85 g

Whiskas Kapsičky s hydinovým ragú v želé Pure Delight, Multipack 12 x 85 g, 1.020 g

  • pre dospelé mačky
  • varené vo vlastnej šťave
  • bez konzervačných látok
€ 7,90 € 9,30 (€ 7,75 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Whiskas 1+ konzerva hovädzie v terine

Whiskas 1+ konzerva hovädzie v terine, 400 g

  • pre dospelé mačky
  • s hovädzím mäsom
€ 2,38 € 2,81 (€ 5,95 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Whiskas Vitamin E-xtra

Whiskas Vitamin E-​xtra, 50 g

  • chrumkavý obal - krémový stred
  • s vitamínom E a taurínom
  • posilňuje obranyschopnosť organizmu
€ 2,74 € 3,23 (€ 54,80 / kg)

Doručenie do 07. októbra