Šťastný život psa od šteniatka

Pre dokonalý štart do života

Nakupovať podľa kategórií

Filtrovať a zoradiť

Cena Značky Vlastnosti
Filter

Všetko pre šteniatka 🐶: 1 - 30 z 101 produktov

Royal Canin Giant Puppy

Royal Canin Giant Puppy, 15 kg

  • podporuje vývoj obranyschopnosti organizmu u šteniat
  • pomáha predchádzať nadmernému priberaniu na váhe
  • podporuje vyváženú črevnú flóru a zdravé trávenie
€ 94,99 (€ 6,33 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Royal Canin Mini Puppy v omáčke 12 x 85 g

Royal Canin Mini Puppy v omáčke 12 x 85 g, 1.020 g

  • mäkká textúra pre mliečne zúbky
  • podporuje rozvoj obranyschopnosti organizmu
  • podporuje vývoj mozgu
€ 19,79 (€ 19,40 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Royal Canin Maxi Puppy

Royal Canin Maxi Puppy, 15 kg

  • podporuje vývoj obranyschopnosti organizmu u šteniat
  • podporuje vývoj mozgu
  • podporuje zdravý zrak šteniat
€ 105,99 (€ 7,07 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Royal Canin Mini Puppy

Royal Canin Mini Puppy, 2 kg

  • podporuje vývoj obranyschopnosti organizmu u šteniat
  • podporuje vývoj mozgu
  • podporuje zdravý zrak šteniat
€ 28,49 (€ 14,25 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Miska proti hltaniu pre psov Bamb Pom Beige

Designed by Lotte Miska proti hltaniu pre psov Bamb Pom Beige, 17 cm

  • z odolného bambusu
  • môže podporiť normálne trávenie
  • môže pomôcť udržať normálnu hmotnosť
€ 16,99

Doručenie do 07. októbra

Designed by Lotte Drevený stojan s miskami pre mačky Djeha

Designed by Lotte Drevený stojan s miskami pre mačky Djeha

  • moderný dizajn
  • 2 vyberateľné keramické misky
  • vhodné aj pre malých psov
€ 40,99

Doručenie do 07. októbra

D&D HOME Miska Jasper Green marble 200 ml

D&D HOME Miska Jasper Green marble 200 ml

  • odolná
  • moderný vzor
  • protišmykové nožičky
€ 16,99

Doručenie do 07. októbra

ThermoSwitch Pelech pre psov ANDROS koralovo-krémový

ThermoSwitch Pelech pre psov ANDROS koralovo-​krémový, L

  • izolovaný povrch na ležanie s technológiou ThermoSwitch
  • chladiaca strana z izolačného sieťového materiálu
  • s výplňou MemoryFoam
€ 112,99

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Rinti Kennerfleisch Junior hovädzie mäso

Rinti Kennerfleisch Junior hovädzie mäso, 800 g

  • pre šteniatka a mladých psov
  • vysoký podiel mäsa
  • s omega - 3 mastnými kyselinami
€ 4,39 (€ 5,49 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Croci Bazénik pre psy Explorer

Croci Bazénik pre psy Explorer, 160 x 30 cm

  • mimoriadne odolný materiál
  • protišmykové dno
  • najmä pre väčšie psy
€ 98,99

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Chewies Maxi treska 200 g

Chewies Maxi treska 200 g, 200 g

  • ideálne na tréning
  • tvar kostičky
  • bez prídavných látok
€ 4,59 (€ 22,95 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Suché krmivo s hydinou Professional Nutrition Junior

Pedigree Suché krmivo s hydinou Professional Nutrition Junior, 12 kg

  • vyvážená receptúra s mäsom
  • veľkosť granúl pre malé papuľky
  • podporuje zdravie zubov
€ 42,00 € 49,42 (€ 3,50 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Chewies Mini zverina 125 g

Chewies Mini zverina 125 g, 125 g

  • ideálne na tréning
  • tvar kostičky
  • bez prídavných látok
€ 2,89 (€ 23,12 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Chewies Mini hydina 125 g

Chewies Mini hydina 125 g, 125 g

  • ideálne na tréning
  • tvar kostičky
  • bez prídavných látok
€ 2,89 (€ 23,12 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rinti Puppy Sticks kuracie + hovädzie mäso

Rinti Puppy Sticks kuracie + hovädzie mäso, 75 g

  • pre šteňatá
  • extra mäkké
  • s Omega 3
€ 3,59 (€ 47,87 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Royal Canin French Bulldog Puppy

Royal Canin French Bulldog Puppy, 1 kg

  • podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu
  • prispieva k zdravému tráveniu
  • podporuje zdravú pokožku
€ 14,19 (€ 14,19 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Dog Comets Star Chaser

Dog Comets Star Chaser

  • interaktívna hračka pre psov
  • fyzická a mentálna výzva
  • diaľkové ovládanie až do vzdialenosti 50 metrov
€ 266,99

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Canosept Črevná flóra

Canosept Črevná flóra, 30 tabliet

  • vyvinuté v spolupráci s veterinármi
  • kombinácia probiotík a prebiotík
  • ideálne počas stresových situácií a po nich
€ 28,49 (€ 791,39 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Bobby Pelech Poilu béžový

Bobby Pelech Poilu béžový, 88 x 58 cm

  • upokojuje a uvoľňuje
  • veľmi mäkká umelá kožušina
  • možno prať v práčke
€ 43,99

Doručenie do 10. novembra

Designed by Lotte Vankúš Reza Round Beige

Designed by Lotte Vankúš Reza Round Beige, 95 x 20 cm

  • štýlový dizajn
  • odolný a zároveň mäkký
  • možno prať na 30 °C
€ 155,99

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Kennerfleisch Junior kuracie mäso v kapsičke

Rinti Kennerfleisch Junior kuracie mäso v kapsičke, 400 g

  • 70 % mäsa a vnútorností
  • pokrýva zvýšené nutričné požiadavky
  • bez obilnín
€ 2,59 (€ 6,48 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Royal Canin Medium Puppy

Royal Canin Medium Puppy, 15 kg

  • podporuje vývoj obranyschopnosti organizmu u šteniat
  • podporuje vývoj mozgu
  • podporuje zdravý zrak šteniat
€ 105,99 (€ 7,07 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Chewies Maxi jahňacie 200 g

Chewies Maxi jahňacie 200 g, 200 g

  • ideálne na tréning
  • tvar kostičky
  • bez prídavných látok
€ 4,59 (€ 22,95 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Royal Canin X-Small Puppy v omáčke 12 x 85 g

Royal Canin X-​Small Puppy v omáčke 12 x 85 g, 1.020 g

  • do 10 mesiacov
  • vhodné pre mliečne zúbky
  • podporuje prirodzenú obranyschopnosť
€ 21,49 (€ 21,07 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Royal Canin Dachshund Puppy

Royal Canin Dachshund Puppy, 1,50 kg

  • podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu
  • zdravé kosti a kĺby
  • zdravé trávenie
€ 28,49 (€ 18,99 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Chewies Mini bachor 125 g

Chewies Mini bachor 125 g, 125 g

  • ideálne na tréning
  • tvar kostičky
  • bez prídavných látok
€ 2,89 (€ 23,12 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Vankúš na gauč pre psov Ribbed Light Grey

Designed by Lotte Vankúš na gauč pre psov Ribbed Light Grey, 70 x 50 cm

  • chráni gauč pred chlpmi a špinou
  • mäkké polstrované okraje
  • prateľný poťah
€ 115,99

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Dog Comets Stardust Pink

Dog Comets Stardust Pink, S

  • vysokokvalitná hračka pre psa
  • odolný prírodný kaučuk
  • skáče a pláva
€ 5,69

Doručenie do 07. októbra

Designed by Lotte Miska pre psov Bamb Noor Beige

Designed by Lotte Miska pre psov Bamb Noor Beige, 21 cm

  • z bambusu
  • možno umývať v umývačke riadu
  • protišmykový spodok
€ 21,49

Doručenie do 07. októbra

Designed by Lotte Drevený stojan s miskami pre psov Djeha

Designed by Lotte Drevený stojan s miskami pre psov Djeha

  • na krmivo a vodu
  • z prírodného dreva
  • odnímateľné misky
€ 56,49

Doručenie do 07. októbra