Perfektný začiatok mačacieho života

Nakupovať podľa kategórií

Filtrovať a zoradiť

Cena Značky Príchuť Vlastnosti
Filter

Všetko pre vaše mačiatko🐱: 1 - 30 z 88 produktov

Lucky Lou Lifestage Kitten s hydinovým mäsom

Lucky Lou Lifestage Kitten s hydinovým mäsom, 800 g

  • prémiové kompletné krmivo pre mačiatka
  • vybrané ingrediencie
  • bez obilnín a lepku
€ 7,09 (€ 8,86 / kg)

Doručenie do 20. októbra

Leonardo Kitten

Leonardo Kitten, 200 g

  • s hydinou
  • bez cukru a obilnín
  • vyrobené v Nemecku
€ 2,89 (€ 14,45 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Leonardo Kapsička s hydinou Kitten

Leonardo Kapsička s hydinou Kitten, 85 g

  • pre mladé mačky
  • bez obilnín a cukru
  • vyrobené v Nemecku
€ 2,19 (€ 25,76 / kg)

Doručenie do 06. októbra

PURINA ONE Suché krmivo s kuracím mäso Junior

PURINA ONE Suché krmivo s kuracím mäso Junior, 750 g

  • suché krmivo pre mačiatka
  • vysoký obsah bielkovín
  • s hodnotnou DHA
€ 9,19 (€ 12,25 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Suché krmivo s hydinou Minkas Kitten Care

Happy Cat Suché krmivo s hydinou Minkas Kitten Care, 1,50 kg

  • od 5. týždňa života
  • extra malé granuly
  • s yucca schidigera
€ 9,37 € 9,87 (€ 6,25 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Happy Cat Suché krmivo s hydinou Kitten

Happy Cat Suché krmivo s hydinou Kitten, 300 g

  • pre mačky od veku 5 týždňov
  • s extra malými granulami
  • pre harmonický rast
€ 5,34 € 5,63 (€ 17,80 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Betty's Landhausküche Kitten kura a hovädzie

Betty's Landhausküche Kitten kura a hovädzie, 200 g

  • pre Kitten od 2 - 12 mesiacov
  • s extra veľkým množstvom mäsa
  • vysoká biologická dostupnosť
€ 3,59 (€ 17,95 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Leonardo Suché krmivo Kitten

Leonardo Suché krmivo Kitten, 1,80 kg

  • do prvého roku života
  • s hydinou a chia semienkami
  • s prírodnými výťažkami z kvasníc
€ 33,49 (€ 18,61 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Happy Cat Kapsička s hydinou Meat in Sauce Kitten

Happy Cat Kapsička s hydinou Meat in Sauce Kitten, 85 g

  • pre mačiatka a mladé mačky
  • jemné sústa
  • v omáčke
€ 1,39 (€ 16,35 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Leonardo Suché krmivo bez obilnín Kitten

Leonardo Suché krmivo bez obilnín Kitten, 1,80 kg

  • do prvého roku života
  • s hydinou, krillom, amarantom a makrelou
  • vyrobené v Nemecku
€ 32,49 (€ 18,05 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Sheba Kapsičky "lahodný výber" Kitten 4 x 85 g

Sheba Kapsičky "lahodný výber" Kitten 4 x 85 g, 340 g

  • pre mačiatka od 2 do 12 mesiacov
  • vysokokvalitné zložky
  • bez obilnín
€ 5,09 (€ 14,97 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Catit Mačacia toaleta so strieškou

Catit Mačacia toaleta so strieškou, jumbo

  • extra veľký vchod
  • vhodná pre veľké mačky a viac mačiek
  • integrovaný uhlíkový filter
€ 56,49

Doručenie do 06. októbra

Royal Canin Suché krmivo Kitten British Shorthair

Royal Canin Suché krmivo Kitten British Shorthair, 400 g

  • podporuje harmonický rast svalov a kostí
  • podporuje zdravé trávenie
  • pomáha budovať prirodzenú obranyschopnosť organizmu
€ 11,29 (€ 28,23 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Mokré krmivo pre mačky s kuracím mäsom a cuketou

Strayz Mokré krmivo pre mačky s kuracím mäsom a cuketou, 85 g

  • pre mačky všetkých vekových kategórií
  • 95 % podiel bio mäsa
  • bez cukru a obilnín
€ 2,19 (€ 25,76 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Mokré krmivo pre mačky s kačacím mäsom a sladkými zemiakmi

Strayz Mokré krmivo pre mačky s kačacím mäsom a sladkými zemiakmi, 85 g

  • formulované podľa princípu koristi
  • s 95 % podielom bio mäsa
  • bez cukru a obilnín
€ 2,19 (€ 25,76 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Mokré krmivo pre mačky s husacím mäsom a tekvicou

Strayz Mokré krmivo pre mačky s husacím mäsom a tekvicou, 85 g

  • bio kompletné krmivo pre mačky v každej životnej fáze
  • 95 % podiel mäsa
  • bez cukru a obilnín
€ 2,19 (€ 25,76 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Mokré krmivo pre mačky s morčacím mäsom a mrkvou v omáčke

Strayz Mokré krmivo pre mačky s morčacím mäsom a mrkvou v omáčke, 400 g

  • formulované podľa princípu koristi
  • s 95 % podielom bio mäsa
  • bez cukru a obilnín
€ 6,09 (€ 15,23 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Mokré krmivo pre mačky s lososom a brokolicou

Strayz Mokré krmivo pre mačky s lososom a brokolicou, 85 g

  • formulované podľa princípu koristi
  • s 95 % podielom lososa
  • bez cukru a obilnín
€ 2,29 (€ 26,94 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Mokré krmivo pre mačky s hovädzím mäsom a cviklou v omáčke

Strayz Mokré krmivo pre mačky s hovädzím mäsom a cviklou v omáčke, 400 g

  • bio kompletné krmivo pre mačky
  • s 95 % podielom bio mäsa
  • bez cukru a obilnín
€ 6,09 (€ 15,23 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Churu Mäsové pyré pre mačiatka 20 x 14 g

Churu Mäsové pyré pre mačiatka 20 x 14 g, 280 g

  • doplnkové krmivo pre mačiatka
  • extra vysoký obsah tekutín
  • 2 príchute
€ 19,79 (€ 70,68 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Royal Canin Mokré krmivo Kitten Mousse

Royal Canin Mokré krmivo Kitten Mousse, 12 x 85g (1.020g)

  • mäkká textúra pre mliečne zuby
  • podporuje vývoj obranyschopnosti organizmu mačiatok
  • podporuje vývoj mozgu
€ 24,49 (€ 24,01 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Mokré krmivo pre mačky s kuracím mäsom a paštrnákom v omáčke

Strayz Mokré krmivo pre mačky s kuracím mäsom a paštrnákom v omáčke, 200 g

  • bio kompletné krmivo pre mačky všetkých vekových kategórií
  • s 95 % podielom bio mäsa
  • bez cukru a obilnín
€ 4,29 (€ 21,45 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Mokré krmivo pre mačky s lososom, kuracím mäsom a tekvicou v omáčke

Strayz Mokré krmivo pre mačky s lososom, kuracím mäsom a tekvicou v omáčke, 200 g

  • pre mačky všetkých vekových kategórií
  • 95 % podiel mäsa a rýb
  • bez cukru a obilnín
€ 4,29 (€ 21,45 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Lifestage Kitten s hydinovým mäsom a pstruhom

Lucky Lou Lifestage Kitten s hydinovým mäsom a pstruhom, 800 g

  • prémiové kompletné krmivo pre mačiatka
  • receptúra prispôsobená veku
  • bez obilnín a lepku
€ 7,09 (€ 8,86 / kg)

Doručenie do 20. októbra

catz finefood Losos a hydina Classic Kitten N° 05

catz finefood Losos a hydina Classic Kitten N° 05, 85 g

  • prémiové kompletné krmivo pre mačiatka
  • receptúra prispôsobená veku a prirodzeným potrebám
  • bez obilnín a sóje
€ 2,19 (€ 25,76 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Lifestage Kitten s hydinovým a hovädzím mäsom

Lucky Lou Lifestage Kitten s hydinovým a hovädzím mäsom, 400 g

  • prémiové kompletné krmivo pre mačiatka
  • zloženie prispôsobené veku
  • bez obilnín a lepku
€ 4,29 (€ 10,73 / kg)

Doručenie do 20. októbra

Betty's Landhausküche Kitten kapsička kura a hovädzie

Betty's Landhausküche Kitten kapsička kura a hovädzie, 100 g

  • pre mačiatka od 2 - 12 mesiacov
  • extra vysoký podiel mäsa
  • optimálna kombinácia živín
€ 2,89 (€ 28,90 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Royal Canin Mokré krmivo v omáčke Kitten 12 x 85 g

Royal Canin Mokré krmivo v omáčke Kitten 12 x 85 g, 1.020 g

  • mäkká textúra pre mliečne zuby
  • podporuje rozvoj obranyschopnosti organizmu
  • podporuje vývoj mozgu a zdravý zrak
€ 24,49 (€ 24,01 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Mokré krmivo s lososom a mrkvou Junior 4 x 85 g

PURINA ONE Mokré krmivo s lososom a mrkvou Junior 4 x 85 g, 340 g

  • optimálna výživa pre mačiatka
  • vyvážená receptúra
  • bez umelých príchutí
€ 5,09 (€ 14,97 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Strayz Pochúťka pre mačky

Strayz Pochúťka pre mačky, polievka s kuracím mäsom a mrkvou (40 g)

  • podporuje príjem tekutín
  • ako maškrta a na zvýšenie prijateľnosti krmiva
  • bez cukru a obilnín
€ 1,39 (€ 34,75 / kg)

Doručenie do 06. októbra