Mokré a suché krmivo pre šteňatá

Filtrovať a zoradiť

Cena Značky Príchuť Vlastnosti Balenie
Filter

Krmivo: 1 - 30 z 37 produktov

Royal Canin Giant Puppy

Royal Canin Giant Puppy, 15 kg

  • podporuje vývoj obranyschopnosti organizmu u šteniat
  • pomáha predchádzať nadmernému priberaniu na váhe
  • podporuje vyváženú črevnú flóru a zdravé trávenie
€ 94,99 (€ 6,33 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Royal Canin Mini Puppy v omáčke 12 x 85 g

Royal Canin Mini Puppy v omáčke 12 x 85 g, 1.020 g

  • mäkká textúra pre mliečne zúbky
  • podporuje rozvoj obranyschopnosti organizmu
  • podporuje vývoj mozgu
€ 19,79 (€ 19,40 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Royal Canin Maxi Puppy

Royal Canin Maxi Puppy, 15 kg

  • podporuje vývoj obranyschopnosti organizmu u šteniat
  • podporuje vývoj mozgu
  • podporuje zdravý zrak šteniat
€ 105,99 (€ 7,07 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Royal Canin Mini Puppy

Royal Canin Mini Puppy, 2 kg

  • podporuje vývoj obranyschopnosti organizmu u šteniat
  • podporuje vývoj mozgu
  • podporuje zdravý zrak šteniat
€ 28,49 (€ 14,25 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rinti Kennerfleisch Junior hovädzie mäso

Rinti Kennerfleisch Junior hovädzie mäso, 800 g

  • pre šteniatka a mladých psov
  • vysoký podiel mäsa
  • s omega - 3 mastnými kyselinami
€ 4,39 (€ 5,49 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Suché krmivo s hydinou Professional Nutrition Junior

Pedigree Suché krmivo s hydinou Professional Nutrition Junior, 12 kg

  • vyvážená receptúra s mäsom
  • veľkosť granúl pre malé papuľky
  • podporuje zdravie zubov
€ 42,00 € 49,42 (€ 3,50 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Royal Canin French Bulldog Puppy

Royal Canin French Bulldog Puppy, 1 kg

  • podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu
  • prispieva k zdravému tráveniu
  • podporuje zdravú pokožku
€ 14,19 (€ 14,19 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Kennerfleisch Junior kuracie mäso v kapsičke

Rinti Kennerfleisch Junior kuracie mäso v kapsičke, 400 g

  • 70 % mäsa a vnútorností
  • pokrýva zvýšené nutričné požiadavky
  • bez obilnín
€ 2,59 (€ 6,48 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Royal Canin Medium Puppy

Royal Canin Medium Puppy, 15 kg

  • podporuje vývoj obranyschopnosti organizmu u šteniat
  • podporuje vývoj mozgu
  • podporuje zdravý zrak šteniat
€ 105,99 (€ 7,07 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Royal Canin X-Small Puppy v omáčke 12 x 85 g

Royal Canin X-​Small Puppy v omáčke 12 x 85 g, 1.020 g

  • do 10 mesiacov
  • vhodné pre mliečne zúbky
  • podporuje prirodzenú obranyschopnosť
€ 21,49 (€ 21,07 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Royal Canin Dachshund Puppy

Royal Canin Dachshund Puppy, 1,50 kg

  • podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu
  • zdravé kosti a kĺby
  • zdravé trávenie
€ 28,49 (€ 18,99 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Royal Canin Maxi Puppy v omáčke 10 x 140 g

Royal Canin Maxi Puppy v omáčke 10 x 140 g, 1.400 g

  • mäkká textúra pre mliečne zúbky
  • podporuje rozvoj obranyschopnosti organizmu
  • podporuje vývoj mozgu
€ 26,81 € 28,23 (€ 19,15 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Royal Canin Chihuahua Puppy

Royal Canin Chihuahua Puppy, 500 g

  • podporuje vlastnú obranyschopnosť organizmu
  • vysoká chutnosť
  • znižuje zápach a objem stolice
€ 9,89 (€ 19,78 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Royal Canin X-Small Puppy

Royal Canin X-​Small Puppy, 500 g

  • podporuje rozvoj obranyschopnosti organizmu
  • podporuje vývoj mozgu
  • podporuje zdravý zrak šteniat
€ 9,89 (€ 19,78 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Jahňacie mäso z voľného chovu a pstruh z udržateľných zdrojov Junior

Goood Jahňacie mäso z voľného chovu a pstruh z udržateľných zdrojov Junior, 300 g

  • podporuje zdravý rast
  • chutná a vyvážená receptúra
  • bez umelých konzervačných látok
€ 3,59 (€ 11,97 / kg)

Doručenie do 18. novembra

Royal Canin Medium Puppy v omáčke 10 x 140 g

Royal Canin Medium Puppy v omáčke 10 x 140 g, 1.400 g

  • mäkká textúra pre mliečne zúbky
  • podporuje rozvoj obranyschopnosti organizmu
  • podporuje vývoj mozgu
€ 26,81 € 28,23 (€ 19,15 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo s morčacím a kačacím mäsom Puppy

WOLFSBLUT Mokré krmivo s morčacím a kačacím mäsom Puppy, 395 g

  • s obľúbeným morčacím mäsom
  • druhovo vhodná receptúra
  • bez obilnín a cukru
€ 4,99 (€ 12,63 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Royal Canin Dalmatian Puppy

Royal Canin Dalmatian Puppy, 12 kg

  • podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu
  • podporuje rozvoj svalov
  • prispieva k zdravému tráveniu
€ 127,99 (€ 10,67 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Royal Canin Boxer Puppy

Royal Canin Boxer Puppy, 12 kg

  • podporuje vlastnú obranyschopnosť organizmu
  • podporuje rozvoj svalov
  • prispieva k zdravému tráveniu
€ 98,99 (€ 8,25 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Royal Canin Yorkshire Terrier Puppy

Royal Canin Yorkshire Terrier Puppy, 500 g

  • podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu
  • regulované trávenie
  • zdravá koža a krásna srsť
€ 8,49 (€ 16,98 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Royal Canin Starter Mousse 12 x 195 g

Royal Canin Starter Mousse 12 x 195 g, 2.340 g

  • obzvlášť jemná textúra peny na uľahčenie prechodu na pevnú stravu
  • podporuje vývoj obranyschopnosti organizmu šteniat
  • podporuje vyváženú črevnú flóru a zdravé trávenie
€ 48,28 € 50,83 (€ 20,63 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Royal Canin Cavalier King Charles Puppy

Royal Canin Cavalier King Charles Puppy, 1,50 kg

  • podporuje vlastnú obranyschopnosť organizmu
  • podporuje činnosť srdca
  • zdravé trávenie
€ 28,49 (€ 18,99 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Jahňacie mäso z voľného chovu a pstruh z udržateľných zdrojov Junior

Goood Jahňacie mäso z voľného chovu a pstruh z udržateľných zdrojov Junior, 800 g

  • kompletné krmivo primerané veku
  • vybrané zložky
  • bez pridaného cukru
€ 9,89 (€ 12,36 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Royal Canin Jack Russell Terrier Puppy

Royal Canin Jack Russell Terrier Puppy, 1,50 kg

  • podporuje vlastnú obranyschopnosť organizmu
  • pre zdravé trávenie
  • podporuje vývoj kostí a kĺbov
€ 24,49 (€ 16,33 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Royal Canin Maxi Starter

Royal Canin Maxi Starter, 15 kg

  • podporuje zdravie feniek a šteniat
  • podporuje vývoj obranyschopnosti organizmu u šteniat
  • podporuje vyváženú črevnú flóru
€ 127,99 (€ 8,53 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Royal Canin Labrador Retriever Puppy

Royal Canin Labrador Retriever Puppy, 3 kg

  • podporuje vlastnú obranyschopnosť organizmu
  • zdravé trávenie
  • podporuje vývoj kostí a kĺbov
€ 32,49 (€ 10,83 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Royal Canin Giant Starter

Royal Canin Giant Starter, 15 kg

  • podporuje zdravie feniek a šteniat
  • podporuje vývoj obranyschopnosti organizmu u šteniat
  • podporuje vyváženú črevnú flóru
€ 120,99 (€ 8,07 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Royal Canin Shih Tzu Puppy

Royal Canin Shih Tzu Puppy, 1,50 kg

  • podporuje vlastnú obranyschopnosť organizmu
  • regulované trávenie
  • zdravá koža a krásna srsť
€ 26,99 (€ 17,99 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Royal Canin Cocker Puppy

Royal Canin Cocker Puppy, 3 kg

  • podporuje činnosť srdca
  • podporuje ideálnu telesnú hmotnosť
  • pre krásnu srsť
€ 35,49 (€ 11,83 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Royal Canin Mini Starter

Royal Canin Mini Starter, 4 kg

  • podporuje zdravie feniek a šteniat
  • podporuje vývoj obranyschopnosti organizmu u šteniat
  • podporuje vyváženú črevnú flóru a zdravé trávenie
€ 49,49 (€ 12,37 / kg)

Doručenie do 07. októbra