Suché krmivo PURINA ONE

Filtrovať a zoradiť

Cena Príchuť Vlastnosti Životná fáza Oblasť použitia
Filter

Suché krmivo: 19 produktov

PURINA ONE Suché krmivo s kuracím mäso Junior

PURINA ONE Suché krmivo s kuracím mäso Junior, 750 g

  • suché krmivo pre mačiatka
  • vysoký obsah bielkovín
  • s hodnotnou DHA
€ 9,19 (€ 12,25 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Suché krmivo s hovädzím mäsom Grain Free Sterilcat

PURINA ONE Suché krmivo s hovädzím mäsom Grain Free Sterilcat, 1,10 kg

  • proteínová sila bez obilia
  • podporuje prirodzenú obranyschopnosť
  • pre dospelé mačky
€ 11,99 (€ 10,90 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Suché krmivo s kuracím mäsom a celozrnnými obilninami Adult

PURINA ONE Suché krmivo s kuracím mäsom a celozrnnými obilninami Adult, 2,80 kg

  • suché krmivo pre dospelé mačky
  • vysokokvalitné zložky
  • vysoký príjem živín
€ 25,49 (€ 9,10 / kg)

Doručenie do 06. októbra

PURINA ONE Suché krmivo s lososom Adult

PURINA ONE Suché krmivo s lososom Adult, 750 g

  • menej tvorby zubného kameňa
  • optimálna absorpcia živín
  • praktické dávkovanie
€ 9,19 (€ 12,25 / kg)

Doručenie do 06. októbra

PURINA ONE Suché krmivo s kuracím mäsom Adult

PURINA ONE Suché krmivo s kuracím mäsom Adult, 750 g

  • znižuje tvorbu zubného kameňa
  • vysokokvalitné zložky
  • optimálne zloženie živín
€ 9,19 (€ 12,25 / kg)

Doručenie do 06. októbra

PURINA ONE Suché krmivo s hovädzím mäsom Sterilcat

PURINA ONE Suché krmivo s hovädzím mäsom Sterilcat, 750 g

  • pre mačky po kastrácii
  • optimálne zloženie živín
  • znižuje tvorbu zubného kameňa
€ 9,19 (€ 12,25 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Suché krmivo s kuracím mäsom a pšenicou Sterilcat

PURINA ONE Suché krmivo s kuracím mäsom a pšenicou Sterilcat, 5,70 kg

  • pre mačky po sterilizácii/kastrácii
  • kuracie mäso ako hlavná zložka
  • s dôležitými omega-3 a -6 mastnými kyselinami
€ 49,49 (€ 8,68 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Suché krmivo s hovädzím mäsom a celozrnnými obilninami Sterilcat

PURINA ONE Suché krmivo s hovädzím mäsom a celozrnnými obilninami Sterilcat, 2,80 kg

  • pre mačky po kastrácii
  • vybrané zložky
  • s dôležitými vitamínmi
€ 25,49 (€ 9,10 / kg)

Doručenie do 06. októbra

PURINA ONE Suché krmivo s morčacím mäsom Sensitive

PURINA ONE Suché krmivo s morčacím mäsom Sensitive, 1,40 kg

  • vysokokvalitné suché krmivo
  • s vybranými bielkovinami
  • ľahko stráviteľná receptúra
€ 15,59 (€ 11,14 / kg)

Doručenie do 06. októbra

PURINA ONE Suché krmivo s morčacím mäsom Sensitive

PURINA ONE Suché krmivo s morčacím mäsom Sensitive, 750 g

  • vysoká stráviteľnosť
  • veľmi dobre znášané
  • s prírodnou vlákninou
€ 9,19 (€ 12,25 / kg)

Doručenie do 06. októbra

PURINA ONE Suché krmivo s lososom Grain Free Adult

PURINA ONE Suché krmivo s lososom Grain Free Adult, 1,10 kg

  • proteínová sila bez obilia
  • podporuje prirodzenú obranyschopnosť
  • pre dospelé mačky
€ 11,99 (€ 10,90 / kg)

Doručenie do 06. októbra

PURINA ONE Suché krmivo s kuracím mäsom Senior 7+

PURINA ONE Suché krmivo s kuracím mäsom Senior 7+, 750 g

  • pre mačky od 7 rokov
  • chrumkavé granule
  • uzatvárateľné balenie
€ 9,19 (€ 12,25 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Suché krmivo s hovädzím mäsom Dual Nature Sterilcat

PURINA ONE Suché krmivo s hovädzím mäsom Dual Nature Sterilcat, 650 g

  • jemne dusené hovädzie mäso
  • obsahuje modrozelenú riasu spirulinu
  • bez pridaných farbív
€ 9,19 (€ 14,14 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Suché krmivo s kuracím mäsom a celozrnnými obilninami Senior 7+

PURINA ONE Suché krmivo s kuracím mäsom a celozrnnými obilninami Senior 7+, 1,40 kg

  • pre mačky od 7 rokov
  • kuracie mäso ako hlavná zložka
  • s dôležitými vitamínmi
€ 15,59 (€ 11,14 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Suché krmivo s kuracím mäsom Coat & Hairball

PURINA ONE Suché krmivo s kuracím mäsom Coat & Hairball, 750 g

  • pre krásnu srsť
  • znižuje tvorbu chumáčov chlpov
  • s vysokokvalitnými zložkami
€ 9,19 (€ 12,25 / kg)

Doručenie do 06. októbra

PURINA ONE Suché krmivo s kuracím mäsom Adult

PURINA ONE Suché krmivo s kuracím mäsom Adult, 5,70 kg

  • pre dospelé mačky
  • pre dobrú absorpciu živín
  • znižuje tvorbu zubného kameňa
€ 49,49 (€ 8,68 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Suché krmivo s lososom a celozrnnými obilninami Adult

PURINA ONE Suché krmivo s lososom a celozrnnými obilninami Adult, 1,40 kg

  • lahodný losos ako hlavná zložka
  • znižuje tvorbu zubného kameňa
  • uzatvárateľné balenie
€ 15,59 (€ 11,14 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Suché krmivo s morčacím mäsom Indoor Formula

PURINA ONE Suché krmivo s morčacím mäsom Indoor Formula, 750 g

  • pre domáce mačky
  • obsahuje vybrané vlákniny
  • s vysokokvalitnými bielkovinami
€ 9,19 (€ 12,25 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Suché krmivo s lososom a pšenicou Sterilcat

PURINA ONE Suché krmivo s lososom a pšenicou Sterilcat, 750 g

  • s lahodným lososom ako zdrojom bielkovín
  • vyšší pomer bielkovín k tukom
  • uzatvárateľné balenie
€ 9,19 (€ 12,25 / kg)

Doručenie do 06. októbra