Mokré krmivo od PURINA ONE

Filtrovať a zoradiť

Cena Príchuť Vlastnosti Životná fáza Oblasť použitia
Filter

Mokré krmivo: 15 produktov

Mokré krmivo kuracie, hovädzie, jahňa a ryba Adult, Megapack 40 x 85 g

PURINA ONE Mokré krmivo kuracie, hovädzie, jahňa a ryba Adult, Megapack 40 x 85 g, 3.400 g

  • so 4 druhmi
  • 10x ryba a 10x kuracie mäso
  • 10x hovädzie mäso a 10x jahňacie mäso
€ 35,49 (€ 10,44 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Doplnkové krmivo s lososom Hydralife 6 x 50 g

PURINA ONE Doplnkové krmivo s lososom Hydralife 6 x 50 g, 300 g

  • snack pre "lenivých pijanov"
  • podporuje normálny črevný mikrobióm
  • pre dospelé mačky
€ 6,39 (€ 21,30 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo s kuracím mäsom a zelenou fazuľkou Adult, Megapack 24 x 85 g

PURINA ONE Mokré krmivo s kuracím mäsom a zelenou fazuľkou Adult, Megapack 24 x 85 g, 2.040 g

  • jemné kúsky v omáčke
  • s množstvom vlákniny
  • s omega 3 a 6
€ 28,49 (€ 13,97 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo s lososom a mrkvou Sterilcat 8 x 85 g

PURINA ONE Mokré krmivo s lososom a mrkvou Sterilcat 8 x 85 g, 680 g

  • pre mačky po kastrácii
  • s lahodným lososom ako zdrojom bielkovín
  • obsahuje dôležitú vlákninu
€ 9,19 (€ 13,51 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo s tuniakom a mrkvou Sensitive 4 x 85 g

PURINA ONE Mokré krmivo s tuniakom a mrkvou Sensitive 4 x 85 g, 340 g

  • jemné kúsky v omáčke
  • vysoká stráviteľnosť
  • vyvinuté veterinárnymi lekármi
€ 5,09 (€ 14,97 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo s kuracím mäsom a mrkvou Sensitive 8 x 85 g

PURINA ONE Mokré krmivo s kuracím mäsom a mrkvou Sensitive 8 x 85 g, 680 g

  • pre citlivé mačky
  • vysokokvalitné zložky
  • vysoká stráviteľnosť
€ 9,19 (€ 13,51 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo s kuracím mäsom a zelenými fazuľkami Senior 7+, 4 x 85 g

PURINA ONE Mokré krmivo s kuracím mäsom a zelenými fazuľkami Senior 7+, 4 x 85 g, 340 g

  • pre mačky od 7 rokov
  • s kuracím mäsom ako zdrojom bielkovín
  • praktické dávkovanie
€ 5,09 (€ 14,97 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo s kuracím mäsom a zelenou fazuľkou Adult 8 x 85 g

PURINA ONE Mokré krmivo s kuracím mäsom a zelenou fazuľkou Adult 8 x 85 g, 680 g

  • ideálne pre dospelé mačky
  • s vysokokvalitným kuracím mäsom
  • harmonizovaná receptúra
€ 9,19 (€ 13,51 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo s hovädzím mäsom a mrkvou Adult 4 x 85 g

PURINA ONE Mokré krmivo s hovädzím mäsom a mrkvou Adult 4 x 85 g, 340 g

  • s vysokokvalitným hovädzím mäsom
  • s lahodnou omáčkou
  • obsahuje cennú vlákninu
€ 5,09 (€ 14,97 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo s morskými rybami a zelenou fazuľkou 4 x 85 g

PURINA ONE Mokré krmivo s morskými rybami a zelenou fazuľkou 4 x 85 g, 340 g

  • vyvinuté veterinármi
  • s množstvom dôležitých proteínov
  • jemné kúsky v lahodnej omáčke
€ 5,09 (€ 14,97 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo s lososom a mrkvou Junior 4 x 85 g

PURINA ONE Mokré krmivo s lososom a mrkvou Junior 4 x 85 g, 340 g

  • optimálna výživa pre mačiatka
  • vyvážená receptúra
  • bez umelých príchutí
€ 5,09 (€ 14,97 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo s lososom a mrkvou Sterilcat 4 x 85 g

PURINA ONE Mokré krmivo s lososom a mrkvou Sterilcat 4 x 85 g, 340 g

  • pomáha pri kontrole hmotnosti
  • podporuje zdravé močové cesty
  • praktické balenia
€ 5,09 (€ 14,97 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo s kuracím mäsom a zelenou fazuľkou Adult 4 x 85 g

PURINA ONE Mokré krmivo s kuracím mäsom a zelenou fazuľkou Adult 4 x 85 g, 340 g

  • jemné kúsky v lahodnej omáčke
  • jemná receptúra so šťavnatým kuracím mäsom
  • s dôležitými vitamínmi a minerálmi
€ 5,09 (€ 14,97 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo s kuracím mäsom a mrkvou Sensitive 4 x 85 g

PURINA ONE Mokré krmivo s kuracím mäsom a mrkvou Sensitive 4 x 85 g, 340 g

  • vysokokvalitný zdroj bielkovín
  • s omega-3 a 6 mastnými kyselinami
  • kúsky v šťavnatej omáčke
€ 5,09 (€ 14,97 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Doplnkové krmivo s kuracím mäsom Hydralife 6 x 50 g

PURINA ONE Doplnkové krmivo s kuracím mäsom Hydralife 6 x 50 g, 300 g

  • snack pre "lenivých pijanov"
  • podporuje normálny črevný mikrobióm
  • pre dospelé mačky
€ 6,39 (€ 21,30 / kg)

Momentálne nie je k dispozícii