PURINA ONE

Na základe dlhoročných skúseností popredných odborníkov na výživu a mnohých inovácií vo výžive domácich zvierat ponúkajú produkty PURINA ONE pokročilú výživu špeciálne prispôsobenú potrebám vašej mačky.

Od suchého po mokré krmivo, od PURINA ONE DualNature po PURINA ONE BIFENSIS - celý náš sortiment je vyrobený z chutných a vysokokvalitných surovín. Každé krmivo poskytuje kompletnú a vyváženú výživu na každý deň.

Nakupovať podľa kategórií

Filtrovať a zoradiť

Cena Príchuť Vlastnosti Životná fáza Oblasť použitia
Filter

PURINA ONE: 1 - 30 z 34 produktov

Mokré krmivo kuracie, hovädzie, jahňa a ryba Adult, Megapack 40 x 85 g

PURINA ONE Mokré krmivo kuracie, hovädzie, jahňa a ryba Adult, Megapack 40 x 85 g, 3.400 g

  • so 4 druhmi
  • 10x ryba a 10x kuracie mäso
  • 10x hovädzie mäso a 10x jahňacie mäso
€ 35,49 (€ 10,44 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Doplnkové krmivo s lososom Hydralife 6 x 50 g

PURINA ONE Doplnkové krmivo s lososom Hydralife 6 x 50 g, 300 g

  • snack pre "lenivých pijanov"
  • podporuje normálny črevný mikrobióm
  • pre dospelé mačky
€ 6,39 (€ 21,30 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo s kuracím mäsom a zelenou fazuľkou Adult, Megapack 24 x 85 g

PURINA ONE Mokré krmivo s kuracím mäsom a zelenou fazuľkou Adult, Megapack 24 x 85 g, 2.040 g

  • jemné kúsky v omáčke
  • s množstvom vlákniny
  • s omega 3 a 6
€ 28,49 (€ 13,97 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo s lososom a mrkvou Sterilcat 8 x 85 g

PURINA ONE Mokré krmivo s lososom a mrkvou Sterilcat 8 x 85 g, 680 g

  • pre mačky po kastrácii
  • s lahodným lososom ako zdrojom bielkovín
  • obsahuje dôležitú vlákninu
€ 9,19 (€ 13,51 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo s tuniakom a mrkvou Sensitive 4 x 85 g

PURINA ONE Mokré krmivo s tuniakom a mrkvou Sensitive 4 x 85 g, 340 g

  • jemné kúsky v omáčke
  • vysoká stráviteľnosť
  • vyvinuté veterinárnymi lekármi
€ 5,09 (€ 14,97 / kg)

Doručenie do 07. októbra

PURINA ONE Suché krmivo s kuracím mäso Junior

PURINA ONE Suché krmivo s kuracím mäso Junior, 750 g

  • suché krmivo pre mačiatka
  • vysoký obsah bielkovín
  • s hodnotnou DHA
€ 9,19 (€ 12,25 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Suché krmivo s hovädzím mäsom Grain Free Sterilcat

PURINA ONE Suché krmivo s hovädzím mäsom Grain Free Sterilcat, 1,10 kg

  • proteínová sila bez obilia
  • podporuje prirodzenú obranyschopnosť
  • pre dospelé mačky
€ 11,99 (€ 10,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Suché krmivo s kuracím mäsom a celozrnnými obilninami Adult

PURINA ONE Suché krmivo s kuracím mäsom a celozrnnými obilninami Adult, 2,80 kg

  • suché krmivo pre dospelé mačky
  • vysokokvalitné zložky
  • vysoký príjem živín
€ 25,49 (€ 9,10 / kg)

Doručenie do 07. októbra

PURINA ONE Suché krmivo s lososom Adult

PURINA ONE Suché krmivo s lososom Adult, 750 g

  • menej tvorby zubného kameňa
  • optimálna absorpcia živín
  • praktické dávkovanie
€ 9,19 (€ 12,25 / kg)

Doručenie do 07. októbra

PURINA ONE Suché krmivo s kuracím mäsom Adult

PURINA ONE Suché krmivo s kuracím mäsom Adult, 750 g

  • znižuje tvorbu zubného kameňa
  • vysokokvalitné zložky
  • optimálne zloženie živín
€ 9,19 (€ 12,25 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo s kuracím mäsom a mrkvou Sensitive 8 x 85 g

PURINA ONE Mokré krmivo s kuracím mäsom a mrkvou Sensitive 8 x 85 g, 680 g

  • pre citlivé mačky
  • vysokokvalitné zložky
  • vysoká stráviteľnosť
€ 9,19 (€ 13,51 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo s kuracím mäsom a zelenými fazuľkami Senior 7+, 4 x 85 g

PURINA ONE Mokré krmivo s kuracím mäsom a zelenými fazuľkami Senior 7+, 4 x 85 g, 340 g

  • pre mačky od 7 rokov
  • s kuracím mäsom ako zdrojom bielkovín
  • praktické dávkovanie
€ 5,09 (€ 14,97 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo s kuracím mäsom a zelenou fazuľkou Adult 8 x 85 g

PURINA ONE Mokré krmivo s kuracím mäsom a zelenou fazuľkou Adult 8 x 85 g, 680 g

  • ideálne pre dospelé mačky
  • s vysokokvalitným kuracím mäsom
  • harmonizovaná receptúra
€ 9,19 (€ 13,51 / kg)

Doručenie do 07. októbra

PURINA ONE Suché krmivo s hovädzím mäsom Sterilcat

PURINA ONE Suché krmivo s hovädzím mäsom Sterilcat, 750 g

  • pre mačky po kastrácii
  • optimálne zloženie živín
  • znižuje tvorbu zubného kameňa
€ 9,19 (€ 12,25 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Suché krmivo s kuracím mäsom a pšenicou Sterilcat

PURINA ONE Suché krmivo s kuracím mäsom a pšenicou Sterilcat, 5,70 kg

  • pre mačky po sterilizácii/kastrácii
  • kuracie mäso ako hlavná zložka
  • s dôležitými omega-3 a -6 mastnými kyselinami
€ 49,49 (€ 8,68 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo s hovädzím mäsom a mrkvou Adult 4 x 85 g

PURINA ONE Mokré krmivo s hovädzím mäsom a mrkvou Adult 4 x 85 g, 340 g

  • s vysokokvalitným hovädzím mäsom
  • s lahodnou omáčkou
  • obsahuje cennú vlákninu
€ 5,09 (€ 14,97 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo s morskými rybami a zelenou fazuľkou 4 x 85 g

PURINA ONE Mokré krmivo s morskými rybami a zelenou fazuľkou 4 x 85 g, 340 g

  • vyvinuté veterinármi
  • s množstvom dôležitých proteínov
  • jemné kúsky v lahodnej omáčke
€ 5,09 (€ 14,97 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Suché krmivo s hovädzím mäsom a celozrnnými obilninami Sterilcat

PURINA ONE Suché krmivo s hovädzím mäsom a celozrnnými obilninami Sterilcat, 2,80 kg

  • pre mačky po kastrácii
  • vybrané zložky
  • s dôležitými vitamínmi
€ 25,49 (€ 9,10 / kg)

Doručenie do 07. októbra

PURINA ONE Suché krmivo s morčacím mäsom Sensitive

PURINA ONE Suché krmivo s morčacím mäsom Sensitive, 750 g

  • vysoká stráviteľnosť
  • veľmi dobre znášané
  • s prírodnou vlákninou
€ 9,19 (€ 12,25 / kg)

Doručenie do 07. októbra

PURINA ONE Suché krmivo s morčacím mäsom Sensitive

PURINA ONE Suché krmivo s morčacím mäsom Sensitive, 1,40 kg

  • vysokokvalitné suché krmivo
  • s vybranými bielkovinami
  • ľahko stráviteľná receptúra
€ 15,59 (€ 11,14 / kg)

Doručenie do 07. októbra

PURINA ONE Suché krmivo s lososom Grain Free Adult

PURINA ONE Suché krmivo s lososom Grain Free Adult, 1,10 kg

  • proteínová sila bez obilia
  • podporuje prirodzenú obranyschopnosť
  • pre dospelé mačky
€ 11,99 (€ 10,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Suché krmivo s kuracím mäsom a celozrnnými obilninami Senior 7+

PURINA ONE Suché krmivo s kuracím mäsom a celozrnnými obilninami Senior 7+, 1,40 kg

  • pre mačky od 7 rokov
  • kuracie mäso ako hlavná zložka
  • s dôležitými vitamínmi
€ 15,59 (€ 11,14 / kg)

Doručenie do 07. októbra

PURINA ONE Suché krmivo s kuracím mäsom Senior 7+

PURINA ONE Suché krmivo s kuracím mäsom Senior 7+, 750 g

  • pre mačky od 7 rokov
  • chrumkavé granule
  • uzatvárateľné balenie
€ 9,19 (€ 12,25 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo s lososom a mrkvou Junior 4 x 85 g

PURINA ONE Mokré krmivo s lososom a mrkvou Junior 4 x 85 g, 340 g

  • optimálna výživa pre mačiatka
  • vyvážená receptúra
  • bez umelých príchutí
€ 5,09 (€ 14,97 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Suché krmivo s hovädzím mäsom Dual Nature Sterilcat

PURINA ONE Suché krmivo s hovädzím mäsom Dual Nature Sterilcat, 650 g

  • jemne dusené hovädzie mäso
  • obsahuje modrozelenú riasu spirulinu
  • bez pridaných farbív
€ 9,19 (€ 14,14 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo s lososom a mrkvou Sterilcat 4 x 85 g

PURINA ONE Mokré krmivo s lososom a mrkvou Sterilcat 4 x 85 g, 340 g

  • pomáha pri kontrole hmotnosti
  • podporuje zdravé močové cesty
  • praktické balenia
€ 5,09 (€ 14,97 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo s kuracím mäsom a zelenou fazuľkou Adult 4 x 85 g

PURINA ONE Mokré krmivo s kuracím mäsom a zelenou fazuľkou Adult 4 x 85 g, 340 g

  • jemné kúsky v lahodnej omáčke
  • jemná receptúra so šťavnatým kuracím mäsom
  • s dôležitými vitamínmi a minerálmi
€ 5,09 (€ 14,97 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo s kuracím mäsom a mrkvou Sensitive 4 x 85 g

PURINA ONE Mokré krmivo s kuracím mäsom a mrkvou Sensitive 4 x 85 g, 340 g

  • vysokokvalitný zdroj bielkovín
  • s omega-3 a 6 mastnými kyselinami
  • kúsky v šťavnatej omáčke
€ 5,09 (€ 14,97 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Suché krmivo s kuracím mäsom Coat & Hairball

PURINA ONE Suché krmivo s kuracím mäsom Coat & Hairball, 750 g

  • pre krásnu srsť
  • znižuje tvorbu chumáčov chlpov
  • s vysokokvalitnými zložkami
€ 9,19 (€ 12,25 / kg)

Doručenie do 07. októbra

PURINA ONE Suché krmivo s kuracím mäsom Adult

PURINA ONE Suché krmivo s kuracím mäsom Adult, 5,70 kg

  • pre dospelé mačky
  • pre dobrú absorpciu živín
  • znižuje tvorbu zubného kameňa
€ 49,49 (€ 8,68 / kg)

Doručenie do 07. októbra