Suché krmivo pre mladé mačičky

Filtrovať a zoradiť

Cena Značky Príchuť Vlastnosti Balenie
Filter

Junior: 8 produktov

Whiskas Suché krmivo s kuracím mäsom Junior

Whiskas Suché krmivo s kuracím mäsom Junior, 800 g

  • pre mladé mačičky od 2 do 12 mesiacov
  • chrumkavé krmivo s mäkkou náplňou
  • obsahuje taurín a vitamín E
€ 6,58 € 7,75 (€ 8,23 / kg)

Doručenie do 06. októbra

PURINA ONE Suché krmivo s kuracím mäso Junior

PURINA ONE Suché krmivo s kuracím mäso Junior, 750 g

  • suché krmivo pre mačiatka
  • vysoký obsah bielkovín
  • s hodnotnou DHA
€ 9,19 (€ 12,25 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Suché krmivo s hydinou Minkas Junior Care

Happy Cat Suché krmivo s hydinou Minkas Junior Care, 1,5 kg (1,50 kg)

  • pre mladé mačky od veku 13 týždňov
  • malé granulky
  • s yucca schidigera
€ 9,37 € 9,87 (€ 6,25 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Happy Cat Suché krmivo s hydinou Junior

Happy Cat Suché krmivo s hydinou Junior, 10 kg

  • od 4 do 12 mesiacov
  • so zinkom a vitamínom C
  • aj pre sterilizované mačiatka
€ 70,99 (€ 7,10 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 06. októbra

Happy Cat Suché krmivo Care Urinary Control

Happy Cat Suché krmivo Care Urinary Control, 1,3 kg (1,30 kg)

  • od veku 1 roka
  • pri problémoch s močovými cestami
  • so 69 % živočíšnych bielkovín
€ 18,39 (€ 14,15 / kg)

Doručenie do 18. novembra

Whiskas Suché krmivo s tuniakom 1+

Whiskas Suché krmivo s tuniakom 1+, 800 g

  • pre mačky vo veku od 1 roka
  • chrumkavý povlak
  • lahodná náplň
€ 6,58 € 7,75 (€ 8,23 / kg)

Doručenie do 20. októbra

Happy Cat Suché krmivo s kačacím mäsom Junior

Happy Cat Suché krmivo s kačacím mäsom Junior, 1,3 kg (1,30 kg)

  • od 4 do 12 mesiacov
  • so zinkom a vitamínom C
  • aj pre sterilizované mačiatka
€ 14,19 (€ 10,92 / kg)

Doručenie do 18. novembra

Versele Laga Lara Junior s kuracím mäsom

Versele Laga Lara Junior s kuracím mäsom, 950 g

  • kompletné krmivo pre rastúce mačky
  • podporuje normálny rast
  • bez umelých farbív
€ 7,09 (€ 7,46 / kg)

Doručenie do 18. novembra