Suché krmivo pre staršie mačky

Filtrovať a zoradiť

Cena Značky Príchuť Balenie
Filter

Senior: 18 produktov

Leonardo Suché krmivo Senior

Leonardo Suché krmivo Senior, 300 g

  • od 10 rokov
  • s hydinou, krillom a semienkami chia
  • znížená energetická hodnota
€ 7,09 (€ 23,63 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Perfect Fit Senior 7+ bohaté na kuracie mäso

Perfect Fit Senior 7+ bohaté na kuracie mäso, 750 g

  • od 7 rokov
  • s taurínom
  • s prírodnými omega-3 mastnými kyselinami
€ 8,19 (€ 10,92 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Whiskas Suché krmivo s kuracím mäsom 7+

Whiskas Suché krmivo s kuracím mäsom 7+, 1 900 g

  • pre dospelé mačky vo veku od 7 rokov
  • s kuracím mäsom
  • chrumkavý obal
€ 10,78 € 12,69 (€ 5,67 / kg)

Doručenie do 20. októbra

Food Code Senior s hydinovým mäsom a divinou

Lucky Lou Food Code Senior s hydinovým mäsom a divinou, 3 kg

  • prémiové kompletné krmivo pre staršie mačky
  • s čerstvým a sušeným mäsom
  • bez obilnín a pridaného cukru
€ 35,49 (€ 11,83 / kg)

Doručenie do 07. októbra

PURINA ONE Suché krmivo s kuracím mäsom Senior 7+

PURINA ONE Suché krmivo s kuracím mäsom Senior 7+, 750 g

  • pre mačky od 7 rokov
  • chrumkavé granule
  • uzatvárateľné balenie
€ 9,19 (€ 12,25 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Suché krmivo s kuracím mäsom a celozrnnými obilninami Senior 7+

PURINA ONE Suché krmivo s kuracím mäsom a celozrnnými obilninami Senior 7+, 1,40 kg

  • pre mačky od 7 rokov
  • kuracie mäso ako hlavná zložka
  • s dôležitými vitamínmi
€ 15,59 (€ 11,14 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Suché krmivo pre mačky Senior 7+ bohaté na kuracie mäso

Perfect Fit Suché krmivo pre mačky Senior 7+ bohaté na kuracie mäso, 1,40 kg

  • komplexná podpora telesných funkcií
  • receptúra prispôsobená veku
  • s taurínom a prebiotikami
€ 11,29 (€ 8,06 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Suché krmivo s jahňacím z pasienkov Senior

Happy Cat Suché krmivo s jahňacím z pasienkov Senior, 300 g

  • od 8 rokov
  • upravený obsah minerálov a bielkovín
  • bohaté na vlákninu
€ 5,69 (€ 18,97 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Perfect Fit Senior 11+ bohaté na kuracie mäso

Perfect Fit Senior 11+ bohaté na kuracie mäso, 750 g

  • ideálne prispôsobené potrebám starších mačiek
  • ideálne od 11 rokov
  • s účinnou receptúrou Total-5
€ 8,19 (€ 10,92 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Royal Canin Ageing 15+

Royal Canin Ageing 15+, 2 kg

  • komplex HealthyAge7™ Advanced
  • podporuje normálne trávenie
  • podporuje normálne fungovanie kĺbov
€ 46,99 (€ 23,50 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Suché krmivo s atlantickým lososom Senior

Happy Cat Suché krmivo s atlantickým lososom Senior, 1,3 kg (1,30 kg)

  • od 8 rokov
  • upravený obsah minerálov a bielkovín
  • bohaté na vlákninu
€ 13,40 € 14,11 (€ 10,31 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Royal Canin Ageing 11+

Royal Canin Ageing 11+, 400 g

  • komplex HealthyAge7™
  • podporuje normálne trávenie
  • podporuje normálnu funkciu kĺbov
€ 12,69 (€ 31,73 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Royal Canin Outdoor 7+

Royal Canin Outdoor 7+, 400 g

  • vitality komplex
  • podporuje aktivitu
  • podporuje funkciu obličiek
€ 14,19 (€ 35,48 / kg)

Doručenie do 16. októbra

Royal Canin Indoor 7+

Royal Canin Indoor 7+, 400 g

  • vitality komplex
  • znižuje zápach stolice
  • podporuje funkciu obličiek
€ 11,29 (€ 28,23 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Royal Canin Ageing Sterilised 11+

Royal Canin Ageing Sterilised 11+, 4 kg

  • komplex HealthyAge7™
  • podporuje normálne trávenie
  • podporuje normálnu funkciu kĺbov
€ 73,49 (€ 18,37 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Royal Canin Sterilised 7+

Royal Canin Sterilised 7+, 400 g

  • vitality komplex
  • kontrola hmotnosti
  • podporuje funkciu obličiek
€ 9,89 (€ 24,73 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Leonardo Suché krmivo bez obilnín Senior

Leonardo Suché krmivo bez obilnín Senior, 300 g

  • pre staršie mačky
  • s čerstvým lososom
  • ideálne pri neznášanlivosti
€ 8,49 (€ 28,30 / kg)

Doručenie do 23. októbra

Versele Laga Lara Senior s morčacím a kuracím mäsom

Versele Laga Lara Senior s morčacím a kuracím mäsom, 1,90 kg

  • receptúra prispôsobená veku
  • podporuje normálnu funkciu kĺbov
  • bez umelých farbív
€ 12,69 (€ 6,68 / kg)

Doručenie do 18. novembra