Suché krmivo pre dospelé mačky

Filtrovať a zoradiť

Cena Značky Príchuť Vlastnosti Oblasť použitia Balenie
Filter

Dospelé: 1 - 30 z 99 produktov

Whiskas Suché s kuracím mäsom 1+

Whiskas Suché s kuracím mäsom 1+, 1,90 kg (1.900 g)

  • pre mačky vo veku od 1 roka
  • vyvážené a chutné
  • chrumkavý obal
€ 10,78 € 12,69 (€ 5,67 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Whiskas Suché krmivo s hovädzím mäsom 1+

Whiskas Suché krmivo s hovädzím mäsom 1+, 3,80 kg

  • pre mačky vo veku od 1 roka
  • vyvážené a chutné
  • chrumkavý obal
€ 19,79 € 23,29 (€ 5,21 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Whiskas Suché krmivo s kuracím mäsom 1+

Whiskas Suché krmivo s kuracím mäsom 1+, 7 kg

  • pre mačky vo veku od 1 roka
  • vyvážené a chutné
  • chrumkavý obal
€ 33,60 € 39,53 (€ 4,80 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Royal Canin British Shorthair Adult

Royal Canin British Shorthair Adult, 400 g

  • dokonale sa hodí na optimálnu muskulatúru
  • podporuje zdravé kosti a kĺby
  • podporuje činnosť srdca
€ 8,49 (€ 21,23 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Leonardo Suché krmivo s hovädzím mäsom fresh Beef

Leonardo Suché krmivo s hovädzím mäsom fresh Beef, 1,5 kg (1,50 kg)

  • s 85 % čerstvého mäsa
  • 15 % holistických zložiek
  • s vysokokvalitnými bielkovinami
€ 35,49 (€ 23,66 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Leonardo Suché krmivo s kačacím mäsom fresh Duck

Leonardo Suché krmivo s kačacím mäsom fresh Duck, 4 kg

  • s 85 % čerstvého mäsa
  • 15 % holistických zložiek
  • s vysokokvalitnými bielkovinami
€ 67,99 (€ 17,00 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 06. októbra

Royal Canin Fussy Exigent

Royal Canin Fussy Exigent, 400 g

  • špeciálna kombinácia chutí
  • chrumkavý tvar krokety
  • podporuje normálnu funkciu močových ciest
€ 11,29 (€ 28,23 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Royal Canin Sensible

Royal Canin Sensible, 400 g

  • podporuje optimálne trávenie
  • stimuluje príjem potravy
  • dokonale sa hodí pre mačky s vysokými energetickými nárokmi
€ 8,49 (€ 21,23 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Leonardo Suché krmivo s lososom fresh Salmon

Leonardo Suché krmivo s lososom fresh Salmon, 1,5 kg (1,50 kg)

  • s 85 % čerstvého mäsa
  • 15 % holistických zložiek
  • s vysokokvalitnými bielkovinami
€ 35,49 (€ 23,66 / kg)

Doručenie do 23. októbra

Leonardo Suché krmivo s kačacím mäsom Adult

Leonardo Suché krmivo s kačacím mäsom Adult, 300 g

  • pre dospelé mačky
  • s hydinou, chia semienkami a krillom
  • vyrobené v Nemecku
€ 7,09 (€ 23,63 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Whiskas Suché krmivo s tuniakom 1+

Whiskas Suché krmivo s tuniakom 1+, 3,80 kg

  • pre mačky vo veku od 1 roka
  • vyvážené a chutné
  • chrumkavý obal
€ 19,79 € 23,29 (€ 5,21 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Suché krmivo s hovädzím mäsom Grain Free Sterilcat

PURINA ONE Suché krmivo s hovädzím mäsom Grain Free Sterilcat, 1,10 kg

  • proteínová sila bez obilia
  • podporuje prirodzenú obranyschopnosť
  • pre dospelé mačky
€ 11,99 (€ 10,90 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Suché krmivo s lososom a bez obilnín Adult

Leonardo Suché krmivo s lososom a bez obilnín Adult, 1,80 kg

  • pre dospelé mačky
  • ideálne pri potravinovej intolerancii
  • s lososom, krillom, amarantom a chia semienkami
€ 35,49 (€ 19,72 / kg)

Doručenie do 23. októbra

Betty's Landhausküche Suché krmivo hovädzie mäso Adult

Betty's Landhausküche Suché krmivo hovädzie mäso Adult, 1,40 kg

  • kompletné krmivo pre mačky
  • výdatný chuťový zážitok
  • bez obilnín
€ 24,49 (€ 17,49 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Leonardo Suché krmivo bez obilnín Adult Maxi

Leonardo Suché krmivo bez obilnín Adult Maxi, 300 g

  • pre mačky veľkých plemien
  • ideálne pri potravinovej intolerancii
  • s hydinou, amarantom, semienkami chia a krillom
€ 8,49 (€ 28,30 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Leonardo Suché krmivo s rybou Adult

Leonardo Suché krmivo s rybou Adult, 15 kg

  • pre dospelé mačky
  • s lososom, krillom a chia semienkami
  • vyrobené v Nemecku
€ 124,99 (€ 8,33 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 23. októbra

Leonardo Adult Light & Sterilised

Leonardo Adult Light & Sterilised, 7,5 kg (7,50 kg)

  • s hydinou, krillom a chia semienkami
  • vysoký obsah bielkovín
  • znížená energetická hodnota
€ 72,49 (€ 9,67 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 06. októbra

Suché krmivo s kuracím mäsom a celozrnnými obilninami Adult

PURINA ONE Suché krmivo s kuracím mäsom a celozrnnými obilninami Adult, 2,80 kg

  • suché krmivo pre dospelé mačky
  • vysokokvalitné zložky
  • vysoký príjem živín
€ 25,49 (€ 9,10 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Krmivo Sensitive 1+ bohaté na morčacie mäso

Perfect Fit Krmivo Sensitive 1+ bohaté na morčacie mäso, 1,40 kg

  • pre mačky citlivé na výživu
  • vysoký obsah bielkovín
  • nízky obsah sacharidov
€ 13,19 (€ 9,42 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Royal Canin Sterilised

Royal Canin Sterilised, 400 g

  • prispieva k udržaniu ideálnej telesnej hmotnosti
  • podporuje funkciu močových ciest
  • pomáha udržiavať svalovú hmotu vďaka vysokému obsahu bielkovín
€ 9,89 (€ 24,73 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Royal Canin Dental Care

Royal Canin Dental Care, 400 g

  • obsahuje aktívnu výživovú látku, ktorá znižuje tvorbu zubného plaku
  • špeciálne vyvinuté granuly so špeciálnym účinkom zubnej kefky
  • overené výsledky
€ 11,29 (€ 28,23 / kg)

Doručenie do 06. októbra

PURINA ONE Suché krmivo s lososom Adult

PURINA ONE Suché krmivo s lososom Adult, 750 g

  • menej tvorby zubného kameňa
  • optimálna absorpcia živín
  • praktické dávkovanie
€ 9,19 (€ 12,25 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Leonardo Suché krmivo Adult Complete 32/16

Leonardo Suché krmivo Adult Complete 32/16, 300 g

  • pre dospelé mačky
  • s hydinou, ľanovými semienkami, pivovarskými kvasnicami a sladom
  • s nízkym obsahom energie
€ 5,69 (€ 18,97 / kg)

Doručenie do 06. októbra

PURINA ONE Suché krmivo s kuracím mäsom Adult

PURINA ONE Suché krmivo s kuracím mäsom Adult, 750 g

  • znižuje tvorbu zubného kameňa
  • vysokokvalitné zložky
  • optimálne zloženie živín
€ 9,19 (€ 12,25 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Food Code Light s hydinovým a jahňacím mäsom

Lucky Lou Food Code Light s hydinovým a jahňacím mäsom, 3 kg

  • prémiové kompletné krmivo pre mačky
  • vyvážená receptúra
  • bez obilnín a lepku
€ 35,49 (€ 11,83 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Suché krmivo s hydinou a bez obilnín Adult

Leonardo Suché krmivo s hydinou a bez obilnín Adult, 300 g

  • pre dospelé mačky
  • ideálne pri potravinovej intolerancii
  • s hydinou, krillom, amarantom a chia semienkami
€ 8,49 (€ 28,30 / kg)

Doručenie do 06. októbra

PURINA ONE Suché krmivo s hovädzím mäsom Sterilcat

PURINA ONE Suché krmivo s hovädzím mäsom Sterilcat, 750 g

  • pre mačky po kastrácii
  • optimálne zloženie živín
  • znižuje tvorbu zubného kameňa
€ 9,19 (€ 12,25 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Suché krmivo s kuracím mäsom a pšenicou Sterilcat

PURINA ONE Suché krmivo s kuracím mäsom a pšenicou Sterilcat, 5,70 kg

  • pre mačky po sterilizácii/kastrácii
  • kuracie mäso ako hlavná zložka
  • s dôležitými omega-3 a -6 mastnými kyselinami
€ 49,49 (€ 8,68 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Happy Cat Suché krmivo Care Stomach & Intestines

Happy Cat Suché krmivo Care Stomach & Intestines, 4 kg

  • pre dospelé mačky
  • pri poruchách trávenia
  • neobsahuje lepok
€ 38,49 (€ 9,62 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Betty's Landhausküche Suché krmivo hydina Adult

Betty's Landhausküche Suché krmivo hydina Adult, 300 g

  • vysokokvalitné kompletné krmivo pre mačky
  • s jemným hydinovým mäsom
  • bez obilnín
€ 5,69 (€ 18,97 / kg)

Doručenie do 06. októbra