Nápoje ako doplnky stravy

Filtrovať a zoradiť

Cena Značky
Filter

Nápoje: 11 produktov

Whiskas Mlieko pre mačky 6 ks

Whiskas Mlieko pre mačky 6 ks, 1.200 ml

  • od 6 týždňov
  • so zníženým obsahom laktózy
  • ľahko stráviteľné
€ 10,19 € 11,99 (€ 8,49 / l)

Doručenie do 07. októbra

Leonardo Drink Salmon

Leonardo Drink Salmon, 40 g

  • doplnok ku kompletnej strave
  • s lososom
  • podporuje príjem tekutín
€ 1,12 € 1,25 (€ 28,00 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Leonardo Drink & Care Urinary Chicken

Leonardo Drink & Care Urinary Chicken, 40 g

  • pre väčší príjem tekutín
  • s príchuťou kuraťa
€ 0,99 (€ 24,75 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Leonardo Drink Beef

Leonardo Drink Beef, 40 g

  • doplnok ku kompletnému krmivu
  • s hovädzím mäsom
  • podporuje príjem tekutín
€ 1,12 € 1,25 (€ 28,00 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Leonardo Drink Duck

Leonardo Drink Duck, 40 g

  • doplnok ku kompletnému krmivu
  • s kačkou
  • podporuje príjem tekutín
€ 1,12 € 1,25 (€ 28,00 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Leonardo Drink Atlantic Cod

Leonardo Drink Atlantic Cod, 40 g

  • s kuracím vývarom, kuracím mäsom a treskou
  • podporuje vstrebávanie tekutín
  • s taurínom
€ 0,87 € 0,97 (€ 21,75 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Royal Canin Babycat Milk

Royal Canin Babycat Milk, 300 g

  • vývoj mozgu s DHA
  • zdravie obranyschopnosti organizmu
  • podpora mikrobiómu
€ 25,40 € 28,23 (€ 84,67 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Lucky Lou Mäusle Drink-Snack Gouda

Lucky Lou Mäusle Drink-​Snack Gouda, 20 ml

  • prémiové doplnkové krmivo pre mačky
  • bez laktózy a s nízkym obsahom kalórií
  • bez obilnín a lepku
€ 1,25 € 1,39 (€ 62,50 / l)

Doručenie do 07. októbra

Leonardo Drink & Care Beauty Chicken

Leonardo Drink & Care Beauty Chicken, 40 g

  • so šťavnatými kuracími kúskami vo vývare
  • pre hodvábnu, lesklú a mäkkú srsť
  • s taurínom
€ 0,99 (€ 24,75 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Leonardo Drink & Care Mobility Chicken

Leonardo Drink & Care Mobility Chicken, 40 g

  • s kuracím mäsom a treskou vo vývare
  • podporuje vstrebávanie tekutín
  • s taurínom
€ 0,99 (€ 24,75 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Lucky Lou Mäusle Drink-Snack Cheddar

Lucky Lou Mäusle Drink-​Snack Cheddar, 20 ml

  • prémiové kompletné krmivo pre mačky
  • bez laktózy a s nízkym obsahom kalórií
  • bez obilnín a lepku
€ 1,25 € 1,39 (€ 62,50 / l)

Doručenie do 07. októbra