Rôzne pasty pre mačky

Filtrovať a zoradiť

Cena Značky Príchuť Balenie
Filter

Pasty: 1 - 30 z 39 produktov

Kattovit Špeciálny krém

Kattovit Špeciálny krém, obličky/srdce (90 g)

  • znížený obsah horčíka
  • bez cukru, farbív a konzervačných látok
  • praktické jednotlivé porcie
€ 3,09 (€ 34,33 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Pochúťka pre mačky - Liquid s pečeňovou paštétou

Vitakraft Pochúťka pre mačky -​ Liquid s pečeňovou paštétou, 90 g

  • lahodná chuť
  • s ošetrujúcou biotínovou receptúrou
  • málo kalórií
€ 2,89 (€ 32,11 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Kattovit Špeciálny krém

Kattovit Špeciálny krém, močové cesty (90 g)

  • znížený obsah horčíka
  • bez cukru, farbív a konzervačných látok
  • praktické jednotlivé porcie
€ 3,09 (€ 34,33 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Vitakraft Pochúťka pre mačky - Liquid

Vitakraft Pochúťka pre mačky -​ Liquid, losos a omega-​3 (90 g)

  • s vybranými zložkami
  • bez umelých aróm
  • nízkokalorické
€ 3,29 (€ 36,56 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Churu Mäsové pyré 40 x 14 g

Churu Mäsové pyré 40 x 14 g, variácie kuracieho mäsa (560 g)

  • doplnkové krmivo pre mačky
  • s rôznymi príchuťami
  • extra vysoký obsah tekutín
€ 33,99 (€ 60,70 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Felix Deli Moments s lososom 4 x 10 g

Felix Deli Moments s lososom 4 x 10 g, 40 g

  • bez farbív
  • bez pridaného cukru
  • hustá štruktúra
€ 2,89 (€ 72,25 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Churu Mäsové pyré pre mačiatka 20 x 14 g

Churu Mäsové pyré pre mačiatka 20 x 14 g, 280 g

  • doplnkové krmivo pre mačiatka
  • extra vysoký obsah tekutín
  • 2 príchute
€ 19,79 (€ 70,68 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Churu Mäsové pyré 60 x 14 g

Churu Mäsové pyré 60 x 14 g, variácie tuniaka (840 g)

  • doplnkové krmivo pre mačky
  • s rôznymi príchuťami
  • extra vysoký obsah tekutín
€ 48,49 (€ 57,73 / kg)

Doručenie do 22. októbra

Felix Deli Moments s kuracím mäsom 4 x 10 g

Felix Deli Moments s kuracím mäsom 4 x 10 g, 40 g

  • bez farbív
  • bez pridaného cukru
  • hustá štruktúra
€ 2,89 (€ 72,25 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Lucky Lou Mäusle Multipack 6 ks

Lucky Lou Mäusle Multipack 6 ks, 6 x 28 g/20 ml (125 g)

  • prémiové doplnkové krmivo pre mačky
  • jemné paté na maškrtenie a tekuté snacky
  • bez obilnín a lepku
€ 7,09 (€ 56,72 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Churu Kuracie pyré 4 x 14 g

Churu Kuracie pyré 4 x 14 g, s krevetami (56 g)

  • doplnkové krmivo pre mačky
  • vysoký obsah tekutín
  • receptúra zodpovedajúca potrebám druhu
€ 4,29 (€ 76,61 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Churu Tuniakové pyré 4 x 14 g

Churu Tuniakové pyré 4 x 14 g, so syrom (56 g)

  • doplnkové krmivo pre mačky
  • vysoký obsah tekutín
  • vybrané ingrediencie
€ 4,29 (€ 76,61 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Churu Lososové pyré 4 x 14 g

Churu Lososové pyré 4 x 14 g, pure (56 g)

  • doplnkové krmivo pre mačky
  • ako snack a topping
  • nízky obsah kalórií
€ 4,29 (€ 76,61 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Churu Hairball Control 4 x 14 g

Churu Hairball Control 4 x 14 g, tuniak (56 g)

  • doplnkové krmivo pre mačky
  • vysoký obsah tekutín
  • s taurínom a vitamínom E
€ 4,29 (€ 76,61 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Churu Hairball Control 20 x 14 g

Churu Hairball Control 20 x 14 g, 280 g

  • doplnkové krmivo pre mačky
  • extra vysoký obsah tekutín
  • s taurínom a vitamínom E
€ 19,79 (€ 70,68 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Churu Mäsové pyré 50 x 14 g

Churu Mäsové pyré 50 x 14 g, variácie tuniaka a kuracieho mäsa (700 g)

  • doplnkové krmivo pre mačky
  • extra vysoký obsah tekutín
  • nízky obsah kalórií
€ 46,99 (€ 67,13 / kg)

Doručenie do 22. októbra

Lucky Lou Mäusle Multipack 20 x 28 g

Lucky Lou Mäusle Multipack 20 x 28 g, 560 g

  • prémiové doplnkové krmivo pre mačky
  • delikátne paté v tvare myšky
  • bez obilnín a lepku
€ 26,99 (€ 48,20 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Lucky Lou Mäusle s tuniakom

Lucky Lou Mäusle s tuniakom, 28 g

  • prémiové doplnkové krmivo pre mačky
  • delikátne paté v tvare myšky
  • bez obilnín a lepku
€ 1,39 (€ 49,64 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Churu Mäsové pyré pre mačiatka 60 x 14 g

Churu Mäsové pyré pre mačiatka 60 x 14 g, kuracie mäso (56 g)

  • doplnkové krmivo pre mačiatka
  • s taurínom a vitamínom E
  • nízky obsah kalórií
€ 4,29 (€ 76,61 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Churu Mäsové pyré 20 x 14 g

Churu Mäsové pyré 20 x 14 g, variácie kuracieho mäsa (280 g)

  • doplnkové krmivo pre mačky
  • extra vysoký obsah tekutín
  • bez obilnín
€ 19,79 (€ 70,68 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Lucky Lou Quetschkopf Vitamin

Lucky Lou Quetschkopf Vitamin, 100 g

  • krémová vitamínová pasta pre mačky
  • jednoduché dávkovanie
  • bez laktózy
€ 5,69 (€ 56,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Pochúťka pre mačky - Liquid s kuracím a hovädzím mäsom

Vitakraft Pochúťka pre mačky -​ Liquid s kuracím a hovädzím mäsom, 240 g

  • duo mix príchutí
  • s taurínom a mačacou trávou
  • nízkokalorická odmena
€ 9,19 (€ 38,29 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Lucky Lou Quetschkopf s pečeňovou paštétou

Lucky Lou Quetschkopf s pečeňovou paštétou, 75 g

  • krémová vitamínová pasta pre mačky
  • proti tvorbe bezoárov
  • bez laktózy a obilnín
€ 3,59 (€ 47,87 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Dreamies Creamy Snack s kuracím mäsom 4 x 10 g

Dreamies Creamy Snack s kuracím mäsom 4 x 10 g, 40 g

  • krémová odmena na lízanie
  • 4 vrecúška v balení
  • obsahuje taurín
€ 2,89 (€ 72,25 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Dreamies Creamy Snack s lososom 4 x 10 g

Dreamies Creamy Snack s lososom 4 x 10 g, 40 g

  • bohatý krémový snack
  • obsahuje taurín
  • 4 vrecúška v balení
€ 2,89 (€ 72,25 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Churu Mäsové pyré Senior 4 x 14 g

Churu Mäsové pyré Senior 4 x 14 g, kuracie mäso (56 g)

  • doplnkové krmivo pre mačacích seniorov
  • extra vysoký obsah tekutín
  • nízky obsah kalórií
€ 4,00 € 4,22 (€ 71,43 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Lucky Lou Quetschkopf Cheesy

Lucky Lou Quetschkopf Cheesy, 75 g

  • krémová vitamínová pasta pre mačky
  • s taurínom a sladom
  • bez obilnín a laktózy
€ 4,99 (€ 66,53 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Lucky Lou Mäusle s pečeňovou paštétou

Lucky Lou Mäusle s pečeňovou paštétou, 28 g

  • prémiové doplnkové krmivo pre mačky
  • delikátne paté v tvare myšky
  • bez obilnín a lepku
€ 1,39 (€ 49,64 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Lucky Lou Quetschkopf Cheesy Malt

Lucky Lou Quetschkopf Cheesy Malt, 100 g

  • krémová vitamínová pasta pre mačky
  • proti tvorbe bezoárov
  • bez laktózy
€ 5,69 (€ 56,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Lucky Lou Quetschkopf s lososom

Lucky Lou Quetschkopf s lososom, 75 g

  • krémová vitamínová pasta
  • lahodná chuť
  • bez obilnín a laktózy
€ 3,59 (€ 47,87 / kg)

Doručenie do 07. októbra