Maškrty a dropsy pre mačky

Filtrovať a zoradiť

Cena Značky Druh pochutiny Príchuť Balenie
Filter

Snacky: 1 - 30 z 104 produktov

Crunch Snack s hydinovým, morčacím a kačacím mäsom

Whiskas Crunch Snack s hydinovým, morčacím a kačacím mäsom

  • neodolateľne chrumkavá poleva
  • lahodné chute
  • uzatvárateľná kapsička
€ 2,74 € 3,23

Doručenie do 06. októbra

Pochúťka pre mačky - Liquid s pečeňovou paštétou

Vitakraft Pochúťka pre mačky -​ Liquid s pečeňovou paštétou, 90 g

  • lahodná chuť
  • s ošetrujúcou biotínovou receptúrou
  • málo kalórií
€ 2,89 (€ 32,11 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Felix Party mix Original

Felix Party mix Original, 330 g

  • s kuracím mäsom, morčacím mäsom a pečeňou
  • bez cukru a umelých farbív
  • 2 kcal na kus
€ 9,89 (€ 29,97 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Vitakraft Pochúťka pre mačky - Cat Stick® +

Vitakraft Pochúťka pre mačky -​ Cat Stick® +, hydina a pečeň (18 g)

  • vysokokvalitné doplnkové krmivo
  • bez pridaného cukru
  • obsah: 3 tyčinky
€ 1,19 (€ 66,11 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Chrumkavé taštičky s kuracím mäsom a syrom Megapack

Whiskas Chrumkavé taštičky s kuracím mäsom a syrom Megapack, 180 g

  • pre dospelé mačky
  • chutný snack
  • šťavnatý stred - chrumkavý obal
€ 6,46 € 7,61 (€ 35,89 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Felix Tasty Nuggets s kuracím a kačacím mäsom

Felix Tasty Nuggets s kuracím a kačacím mäsom, 180 g

  • s veľkým množstvom bielkovín
  • bez farbív
  • na prestávku medzi jedlami
€ 5,69 (€ 31,61 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Dreamies Mix pochúťok s kuracím a kačacím mäsom

Dreamies Mix pochúťok s kuracím a kačacím mäsom, 60 g

  • na chrumkanie a lízanie
  • bohatá receptúra
  • mix 2 druhov
€ 3,59 (€ 59,83 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Dreamies Mega Tub so syrom

Dreamies Mega Tub so syrom, 350 g

  • chrumkavé a krémové
  • s hodnotnými výživovými doplnkami
  • exkluzívne veľké balenie
€ 12,69 (€ 36,26 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Dreamies Mix pochúťok so syrom a hovädzím mäsom

Dreamies Mix pochúťok so syrom a hovädzím mäsom, 60 g

  • chrumkavá a krémová pochúťka
  • bohatá receptúra
  • mix 2 príchutí
€ 3,59 (€ 59,83 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Dreamies Maškrty s kocúrnikom

Dreamies Maškrty s kocúrnikom, 60 g

  • zvonku chrumkavé
  • vnútri krémové
  • s neodolateľným kocúrnikom
€ 3,59 (€ 59,83 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Whiskas Sticks s kuracím mäsom

Whiskas Sticks s kuracím mäsom, 18 g

  • snack medzi jedlami
  • s omega-3 mastnými kyselinami
  • bez farbív a dochucovadiel
€ 1,78 € 2,10 (€ 98,89 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Whiskas Chrumkavé taštičky s lososom Megapack

Whiskas Chrumkavé taštičky s lososom Megapack, 180 g

  • pre dospelé mačky
  • chutný snack
  • šťavnatý stred - chrumkavý obal
€ 6,46 € 7,61 (€ 35,89 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Mliečna desiata pre mačiatka s kuracím mäsom Junior

Whiskas Mliečna desiata pre mačiatka s kuracím mäsom Junior

  • ideálne pre 2 až 12-mesačné mačiatka
  • chrumkavý obal, mäkký mliečny stred
  • príchuť: kuracie mäso
€ 2,74 € 3,23

Doručenie do 06. októbra

Dreamies MegaPack s kuracím mäsom

Dreamies MegaPack s kuracím mäsom, 180 g

  • chrumkavé a krémové
  • bohatá receptúra
  • praktické veľké balenie
€ 7,09 (€ 39,39 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Felix Crispies s lososom a pstruhom

Felix Crispies s lososom a pstruhom, 180 g

  • ľahká a chrumkavá konzistencia
  • lahodne voňavé
  • bez umelých farbív
€ 5,69 (€ 31,61 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Churu Mäsové pyré 40 x 14 g

Churu Mäsové pyré 40 x 14 g, variácie kuracieho mäsa (560 g)

  • doplnkové krmivo pre mačky
  • s rôznymi príchuťami
  • extra vysoký obsah tekutín
€ 33,99 (€ 60,70 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Felix Party mix Triple Cheese

Felix Party mix Triple Cheese, 330 g

  • so syrom Cheddar, Gouda a Edam
  • bez cukru a umelých farbív
  • 2 kcal na kus
€ 9,89 (€ 29,97 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Felix Deli Moments s lososom 4 x 10 g

Felix Deli Moments s lososom 4 x 10 g, 40 g

  • bez farbív
  • bez pridaného cukru
  • hustá štruktúra
€ 2,89 (€ 72,25 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Whiskas Sticks s hovädzím mäsom

Whiskas Sticks s hovädzím mäsom, 18 g

  • snack medzi jedlami
  • s omega-3 mastnými kyselinami
  • bez farbív a dochucovadiel
€ 1,78 € 2,10 (€ 98,89 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Felix Party mix Farm and Meadow

Felix Party mix Farm and Meadow, 60 g

  • s kačacím, morčacím a králičím mäsom
  • bez cukru a umelých farbív
  • 2 kcal na kus
€ 2,39 (€ 39,83 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Vitakraft Pochúťka pre mačky - Crispy Crunch

Vitakraft Pochúťka pre mačky -​ Crispy Crunch, hydinové mäso (60 g)

  • lahodná pochúťka
  • s vybranými zložkami
  • bez cukru
€ 1,99 (€ 33,17 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Churu Mäsové pyré pre mačiatka 20 x 14 g

Churu Mäsové pyré pre mačiatka 20 x 14 g, 280 g

  • doplnkové krmivo pre mačiatka
  • extra vysoký obsah tekutín
  • 2 príchute
€ 19,79 (€ 70,68 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Felix Party mix Mix Grilled

Felix Party mix Mix Grilled, 60 g

  • s kuracím mäsom, hovädzím mäsom a lososom
  • bez cukru a umelých farbív
  • 2 kcal na kus
€ 2,39 (€ 39,83 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Felix Party mix Beach Fun

Felix Party mix Beach Fun, 60 g

  • s lososom, treskou tmavou a pstruhom
  • bez cukru a umelých farbív
  • 2 kcal na kus
€ 2,39 (€ 39,83 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Whiskas Sticks s lososom

Whiskas Sticks s lososom, 18 g

  • snack medzi jedlami
  • s omega-3 mastnými kyselinami
  • bez farbív a dochucovadiel
€ 1,78 € 2,10 (€ 98,89 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Dreamies Snack so syrom

Dreamies Snack so syrom, 60 g

  • plnené chrumkavé snacky
  • bohatá receptúra
  • neodolateľná rozmanitosť
€ 3,59 (€ 59,83 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Dreamies MegaPack so syrom

Dreamies MegaPack so syrom, 180 g

  • chrumkavé, s krémovou náplňou
  • s vitamínmi, minerálnymi látkami a ďalšími zložkami
  • praktické veľké balenie
€ 7,09 (€ 39,39 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Churu Mäsové pyré 60 x 14 g

Churu Mäsové pyré 60 x 14 g, variácie tuniaka (840 g)

  • doplnkové krmivo pre mačky
  • s rôznymi príchuťami
  • extra vysoký obsah tekutín
€ 48,49 (€ 57,73 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Mix maškŕt (kuracie mäso, syr, losos) 12 x 60 g

Dreamies Mix maškŕt (kuracie mäso, syr, losos) 12 x 60 g, 720 g

  • chrumkavé a krémové
  • bohatá receptúra
  • mix 2 druhov
€ 29,50 € 31,06 (€ 40,97 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Happy Cat Crunchy Snack s atlantickým lososom

Happy Cat Crunchy Snack s atlantickým lososom, 70 g

  • pre dospelé mačky
  • aj pre kastrované/sterilizované mačky
  • uzatvárateľné balenie
€ 4,79 (€ 68,43 / kg)

Doručenie do 06. októbra