Mokré krmivo Lucky Lou

Filtrovať a zoradiť

Cena Príchuť Vlastnosti Životná fáza Oblasť použitia Balenie Produktové rady
Filter

Mokré krmivo: 1 - 30 z 78 produktov

Lucky Lou Lifestage Kitten s hydinovým mäsom

Lucky Lou Lifestage Kitten s hydinovým mäsom, 800 g

  • prémiové kompletné krmivo pre mačiatka
  • vybrané ingrediencie
  • bez obilnín a lepku
€ 7,09 (€ 8,86 / kg)

Doručenie do 20. októbra

Extra Food Pouch kuracie filety vo vývare

Lucky Lou Extra Food Pouch kuracie filety vo vývare, 70 g

  • prémiové doplnkové krmivo pre mačky
  • mimoriadne ľahko stráviteľné
  • bez obilnín a lepku
€ 1,89 (€ 27,00 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Lifestage Adult s hydinovým mäsom a pstruhom

Lucky Lou Lifestage Adult s hydinovým mäsom a pstruhom, 400 g

  • prémiové kompletné krmivo pre mačky
  • inšpirované prírodou
  • bez obilnín a lepku
€ 4,29 (€ 10,73 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Lucky Lou Lifestage Adult s hydinovým mäsom

Lucky Lou Lifestage Adult s hydinovým mäsom, 400 g

  • prémiové kompletné krmivo pre mačky
  • vysoký podiel mäsa
  • bez obilnín a lepku
€ 4,29 (€ 10,73 / kg)

Doručenie do 20. októbra

Lifestage Adult s hydinovým a hovädzím mäsom

Lucky Lou Lifestage Adult s hydinovým a hovädzím mäsom, 400 g

  • prémiové kompletné krmivo pre mačky
  • vysokokvalitné bielkoviny
  • bez obilnín a lepku
€ 4,29 (€ 10,73 / kg)

Doručenie do 20. októbra

Lifestage Adult s hydinovým a bažantím mäsom

Lucky Lou Lifestage Adult s hydinovým a bažantím mäsom, 200 g

  • prémiové kompletné krmivo pre mačky
  • lahodná kompozícia
  • bez obilnín a lepku
€ 2,89 (€ 14,45 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Lifestage Adult s hydinovým a králičím mäsom

Lucky Lou Lifestage Adult s hydinovým a králičím mäsom, 800 g

  • prémiové kompletné krmivo pre mačky
  • inšpirované prírodou
  • bez obilnín a lepku
€ 7,09 (€ 8,86 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Lifestage Adult s hydinovým a kačacím mäsom

Lucky Lou Lifestage Adult s hydinovým a kačacím mäsom, 400 g

  • prémiové kompletné krmivo pre mačky
  • delikátne zloženie
  • bez obilnín a lepku
€ 4,29 (€ 10,73 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Lucky Lou Extra Food Pouch filety z tuniaka v želé

Lucky Lou Extra Food Pouch filety z tuniaka v želé, 70 g

  • prémiové doplnkové krmivo pre mačky
  • obzvlášť ľahko stráviteľné
  • bez obilnín a pridaného cukru
€ 1,89 (€ 27,00 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Lifestage Kitten s hydinovým a hovädzím mäsom

Lucky Lou Lifestage Kitten s hydinovým a hovädzím mäsom, 400 g

  • prémiové kompletné krmivo pre mačiatka
  • zloženie prispôsobené veku
  • bez obilnín a lepku
€ 4,29 (€ 10,73 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Lucky Lou Extra Food Pouch kuracie filety v želé

Lucky Lou Extra Food Pouch kuracie filety v želé, 70 g

  • prémiové doplnkové krmivo pre mačky
  • ľahko stráviteľná receptúra
  • bez obilnín a lepku
€ 1,89 (€ 27,00 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Lifestage Adult s hydinovým mäsom a krevetami

Lucky Lou Lifestage Adult s hydinovým mäsom a krevetami, 400 g

  • prémiové kompletné krmivo pre mačky
  • lahodná receptúra
  • bez obilnín a lepku
€ 4,29 (€ 10,73 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Lucky Lou Lifestage Adult Wild-Mix

Lucky Lou Lifestage Adult Wild-​Mix, 6 x 400 g (2.400 g)

  • prémiové kompletné krmivo pre mačky
  • so 4 rôznymi druhmi diviny
  • neodolateľne chutné
€ 22,99 (€ 9,58 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Lucky Lou Lifestage Pouch Kitten s hydinovým mäsom

Lucky Lou Lifestage Pouch Kitten s hydinovým mäsom, 300 g

  • prémiové kompletné krmivo pre mačiatka
  • receptúra prispôsobená veku
  • bez obilnín a lepku
€ 3,59 (€ 11,97 / kg)

Doručenie do 20. októbra

Lifestage Adult s hydinovým mäsom a tuniakom

Lucky Lou Lifestage Adult s hydinovým mäsom a tuniakom, 800 g

  • prémiové kompletné krmivo pre mačky
  • chutí lepšie než akákoľvek myš
  • bez obilnín a lepku
€ 7,09 (€ 8,86 / kg)

Doručenie do 20. októbra

Lucky Lou Lifestage Adult Tasty-Mix

Lucky Lou Lifestage Adult Tasty-​Mix, 12 x 125 g (1.500 g)

  • so 4 rôznymi druhmi
  • chutné a ľahko stráviteľné
  • bez obilnín a lepku
€ 24,49 (€ 16,33 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Lucky Lou Lifestage Kitten Mix-Box

Lucky Lou Lifestage Kitten Mix-​Box, 12 x 125 g (1.500 g)

  • prémiové kompletné krmivo pre mačiatka
  • s 3 rôznymi druhmi
  • zloženie prispôsobené veku
€ 24,49 (€ 16,33 / kg)

Doručenie do 20. októbra

Lifestage Pouch Kitten s hydinovým mäsom a pstruhom

Lucky Lou Lifestage Pouch Kitten s hydinovým mäsom a pstruhom, 300 g

  • pre mladé mačky
  • zloženie zodpovedajúce druhu a veku
  • bez obilnín a lepku
€ 3,59 (€ 11,97 / kg)

Doručenie do 20. októbra

Lifestage Pouch Adult s hydinovým a bažantím mäsom

Lucky Lou Lifestage Pouch Adult s hydinovým a bažantím mäsom, 125 g

  • prémiové kompletné krmivo pre mačky
  • podľa vzoru prírody
  • bez obilnín a lepku
€ 2,39 (€ 19,12 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Lucky Lou Lifestage Pouch Adult s hydinovým mäsom

Lucky Lou Lifestage Pouch Adult s hydinovým mäsom, 300 g

  • prémiové kompletné krmivo pre mačky
  • kvalitné bielkoviny
  • bez obilnín a lepku
€ 3,59 (€ 11,97 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Lifestage Pouch Adult s hydinovým mäsom a tuniakom

Lucky Lou Lifestage Pouch Adult s hydinovým mäsom a tuniakom, 125 g

  • receptúra prispôsobená potrebám druhu
  • vysokokvalitné bielkoviny
  • bez obilnín a lepku
€ 2,39 (€ 19,12 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Lucky Lou Extra Food kuracie filety v želé

Lucky Lou Extra Food kuracie filety v želé, 70 g

  • prémiové doplnkové krmivo pre mačky
  • v delikátnom želé
  • bez obilnín a lepku
€ 1,69 (€ 24,14 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Lifestage Senior s hydinovým a hovädzím mäsom

Lucky Lou Lifestage Senior s hydinovým a hovädzím mäsom, 200 g

  • špeciálne zloženie pre staršie mačky
  • chutná receptúra a vybrané ingrediencie
  • bez obilnín a lepku
€ 2,66 € 2,81 (€ 13,30 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Lifestage Kitten s hydinovým mäsom a pstruhom

Lucky Lou Lifestage Kitten s hydinovým mäsom a pstruhom, 800 g

  • prémiové kompletné krmivo pre mačiatka
  • receptúra prispôsobená veku
  • bez obilnín a lepku
€ 7,09 (€ 8,86 / kg)

Doručenie do 20. októbra

Extra Food Pouch tuniak a kuracie mäso v želé

Lucky Lou Extra Food Pouch tuniak a kuracie mäso v želé, 70 g

  • prémiové doplnkové krmivo pre mačky
  • v šťavnatom želé
  • bez obilnín a lepku
€ 1,89 (€ 27,00 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Lifestage Adult s hydinovým mäsom a lososom

Lucky Lou Lifestage Adult s hydinovým mäsom a lososom, 400 g

  • prémiové kompletné krmivo pre mačky
  • podľa vzoru prírody
  • bez obilnín a lepku
€ 4,29 (€ 10,73 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Lifestage Adult s hydinovým mäsom a hmyzom

Lucky Lou Lifestage Adult s hydinovým mäsom a hmyzom, 400 g

  • prémiové kompletné krmivo pre mačky
  • kvalitné bielkoviny
  • bez obilnín a lepku
€ 4,29 (€ 10,73 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Extra Food Pouch kuracie/tuniakové filety vo vývare

Lucky Lou Extra Food Pouch kuracie/tuniakové filety vo vývare, 70 g

  • prémiové doplnkové krmivo pre mačky
  • delikátna receptúra
  • monoproteín
€ 1,89 (€ 27,00 / kg)

Doručenie do 20. októbra

Lifestage Adult s hydinovým a jahňacím mäsom

Lucky Lou Lifestage Adult s hydinovým a jahňacím mäsom, 800 g

  • prémiové kompletné krmivo pre mačky
  • vybrané ingrediencie
  • bez obilnín a lepku
€ 7,09 (€ 8,86 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Lifestage Pouch Adult s hovädzím mäsom a hmyzom

Lucky Lou Lifestage Pouch Adult s hovädzím mäsom a hmyzom, 125 g

  • prémiové kompletné krmivo pre mačky
  • s extra porciou hmyzu
  • bez obilnín a lepku
€ 2,39 (€ 19,12 / kg)

Doručenie do 07. októbra