Suché krmivo Lucky Lou

Filtrovať a zoradiť

Cena Živočíšne druhy Príchuť Vlastnosti Životná fáza Oblasť použitia Balenie Produktové rady
Filter

Suché krmivo: 11 produktov

Food Code Light s hydinovým a jahňacím mäsom

Lucky Lou Food Code Light s hydinovým a jahňacím mäsom, 3 kg

  • prémiové kompletné krmivo pre mačky
  • vyvážená receptúra
  • bez obilnín a lepku
€ 35,49 (€ 11,83 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Food Code Adult s hydinovým a kačacím mäsom

Lucky Lou Food Code Adult s hydinovým a kačacím mäsom, 3 kg

  • prémiové suché krmivo pre mačky
  • holistická receptúra
  • bez obilnín a lepku
€ 35,49 (€ 11,83 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Food Code Senior s hydinovým mäsom a divinou

Lucky Lou Food Code Senior s hydinovým mäsom a divinou, 3 kg

  • prémiové kompletné krmivo pre staršie mačky
  • s čerstvým a sušeným mäsom
  • bez obilnín a pridaného cukru
€ 35,49 (€ 11,83 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Food Code Sensitive s hovädzím a konským mäsom

Lucky Lou Food Code Sensitive s hovädzím a konským mäsom, 1,70 kg

  • prémiové kompletné krmivo pre mačky
  • holistické zloženie
  • bez obilnín a lepku
€ 28,49 (€ 16,76 / kg)

Doručenie do 20. októbra

Lucky Lou Food Code Mono s králikom

Lucky Lou Food Code Mono s králikom, 1,70 kg

  • prémiové kompletné krmivo pre mačky
  • obzvlášť dobre stráviteľné
  • bez obilnín a lepku
€ 28,49 (€ 16,76 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Lucky Lou Food Code Mono so pstruhom

Lucky Lou Food Code Mono so pstruhom, 1,70 kg

  • čerstvé mäso a sušený proteín
  • monoproteín
  • bez obilnín a lepku
€ 28,49 (€ 16,76 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Food Code Adult s hydinovým a kuracím mäsom

Lucky Lou Food Code Adult s hydinovým a kuracím mäsom, 3 kg

  • prémiové suché krmivo pre mačky
  • veľmi vysoká akceptácia
  • bez obilnín a lepku
€ 35,49 (€ 11,83 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Food Code Adult s hydinovým mäsom a lososom

Lucky Lou Food Code Adult s hydinovým mäsom a lososom, 3 kg

  • prémiové kompletné krmivo pre mačky
  • holistické zloženie
  • bez obilnín a lepku
€ 35,49 (€ 11,83 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Lucky Lou Plechová dóza so suchým krmivom

Lucky Lou Plechová dóza so suchým krmivom

  • s 1 druhom mokrého a suchého krmiva
  • vr. snack-drinku
  • rozmery: 26 x 17 x 10 cm
€ 14,19

Doručenie do 07. októbra

Food Code Kitten s hydinovým a kuracím mäsom

Lucky Lou Food Code Kitten s hydinovým a kuracím mäsom, 3 kg

  • prémiové kompletné krmivo pre mačiatka do 1 roka
  • receptúra zodpovedajúca veku
  • bez obilnín a lepku
€ 35,49 (€ 11,83 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Food Code Adult s hydinovým mäsom a hmyzom

Lucky Lou Food Code Adult s hydinovým mäsom a hmyzom, 1,70 kg

  • prémiové suché krmivo pre mačky
  • jemné zloženie
  • bez obilnín a lepku
€ 26,49 (€ 15,58 / kg)

Doručenie do 07. októbra