Snacky a odmeny Lucky Lou

Filtrovať a zoradiť

Cena Značky Živočíšne druhy Príchuť Vlastnosti Balenie Produktové rady
Filter

Snacky a odmeny: 17 produktov

Lucky Ones Krunchy Krisps s kuracím mäsom a lososom

Lucky Lou Lucky Ones Krunchy Krisps s kuracím mäsom a lososom, 60 g

  • prémiové doplnkové krmivo pre mačky
  • ideálne ako snack a odmena
  • bez obilnín a pridaného cukru
€ 1,89 (€ 31,50 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Lucky Lou Mäusle Drink-Snack Gouda

Lucky Lou Mäusle Drink-​Snack Gouda, 20 ml

  • prémiové doplnkové krmivo pre mačky
  • bez laktózy a s nízkym obsahom kalórií
  • bez obilnín a lepku
€ 1,39 (€ 69,50 / l)

Doručenie do 07. októbra

Lucky Lou Mäusle Drink-Snack Cheddar

Lucky Lou Mäusle Drink-​Snack Cheddar, 20 ml

  • prémiové kompletné krmivo pre mačky
  • bez laktózy a s nízkym obsahom kalórií
  • bez obilnín a lepku
€ 1,32 € 1,39 (€ 66,00 / l)

Doručenie do 07. októbra

Lucky Ones Cubes Mixpack

Lucky Lou Lucky Ones Cubes Mixpack, 80 g

  • prémiové doplnkové krmivo pre mačky
  • až 87 % podiel mäsa
  • bez obilnín a lepku
€ 4,99 (€ 62,38 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Lucky Ones Cubes s kuracím mäsom

Lucky Lou Lucky Ones Cubes s kuracím mäsom, 80 g

  • prémiové doplnkové krmivo pre mačky
  • až 87 % podiel mäsa
  • bez obilnín a lepku
€ 4,99 (€ 62,38 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Lucky Ones Sticks Mixpack

Lucky Lou Lucky Ones Sticks Mixpack, 50 g

  • prémiové doplnkové krmivo pre mačky
  • ideálne na hranie a ako odmena
  • bez obilnín a lepku
€ 3,59 (€ 71,80 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Lucky Ones Cubes s kuracím a jelením mäsom

Lucky Lou Lucky Ones Cubes s kuracím a jelením mäsom, 80 g

  • prémiové doplnkové krmivo pre mačky
  • receptúra prispôsobená potrebám mačiek
  • bez obilnín a lepku
€ 4,99 (€ 62,38 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Lucky Ones Sticks s kuracím a králičím mäsom

Lucky Lou Lucky Ones Sticks s kuracím a králičím mäsom, 50 g

  • prémiové doplnkové krmivo pre mačky
  • skvelé na hranie
  • bez obilnín a lepku
€ 3,59 (€ 71,80 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Lucky Ones Cubes s kuracím a husacím mäsom

Lucky Lou Lucky Ones Cubes s kuracím a husacím mäsom, 80 g

  • prémiové doplnkové krmivo pre mačky
  • až 87 % podiel mäsa
  • bez obilnín a lepku
€ 4,99 (€ 62,38 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Lucky Ones Sticks s kuracím mäsom a pstruhom

Lucky Lou Lucky Ones Sticks s kuracím mäsom a pstruhom, 50 g

  • prémiové doplnkové krmivo pre mačky
  • chutné zloženie
  • bez obilnín a lepku
€ 3,59 (€ 71,80 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Lucky Ones Sticks so syrom a kuracím mäsom

Lucky Lou Lucky Ones Sticks so syrom a kuracím mäsom, 50 g

  • prémiové doplnkové krmivo pre mačky
  • ideálne na hranie
  • bez obilnín a lepku
€ 3,59 (€ 71,80 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Lucky Ones Cubes so syrom a kuracím mäsom

Lucky Lou Lucky Ones Cubes so syrom a kuracím mäsom, 80 g

  • prémiové doplnkové krmivo pre mačky
  • receptúra prispôsobená potrebám mačiek
  • bez obilnín a lepku
€ 4,99 (€ 62,38 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Lucky Ones Krunchy Krisps s kuracím mäsom

Lucky Lou Lucky Ones Krunchy Krisps s kuracím mäsom, 60 g

  • prémiové doplnkové krmivo pre mačky
  • receptúra prispôsobená potrebám mačiek
  • bez obilnín a pridaného cukru
€ 1,89 (€ 31,50 / kg)

Doručenie do 20. októbra

Lucky Ones Krunchy Krisps s kuracím mäsom a syrom

Lucky Lou Lucky Ones Krunchy Krisps s kuracím mäsom a syrom, 60 g

  • prémiové doplnkové krmivo pre mačky
  • s vitamínmi a taurínom
  • bez obilnín a pridaného cukru
€ 1,89 (€ 31,50 / kg)

Doručenie do 20. októbra

Snack dóza Lucky Ones

Lucky Lou Snack dóza Lucky Ones

  • roztomilý dizajn
  • z odolného kovu
  • vr. tipov na hry
€ 9,89

Momentálne nie je k dispozícii

Lucky Ones Krunchy Krisps s mliekom

Lucky Lou Lucky Ones Krunchy Krisps s mliekom, 60 g

  • prémiové doplnkové krmivo pre mačky
  • zvonku chrumkavé a vo vnútri mäkké
  • bez obilnín a pridaného cukru
€ 1,89 (€ 31,50 / kg)

Doručenie do 20. októbra

Lucky Ones Sticks s kuracím mäsom

Lucky Lou Lucky Ones Sticks s kuracím mäsom, 50 g

  • prémiové doplnkové krmivo pre mačky
  • príjemne mäkká konzistencia
  • bez obilnín a lepku
€ 3,59 (€ 71,80 / kg)

Doručenie do 02. novembra