Odmeny a snacky pre šteňatá

Filtrovať a zoradiť

Cena Značky Príchuť Vlastnosti
Filter

Pamlsky pre šteňatá: 16 produktov

Chewies Maxi treska 200 g

Chewies Maxi treska 200 g, 200 g

  • ideálne na tréning
  • tvar kostičky
  • bez prídavných látok
€ 4,05 € 4,50 (€ 20,25 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Rinti Puppy Sticks kuracie + hovädzie mäso

Rinti Puppy Sticks kuracie + hovädzie mäso, 75 g

  • pre šteňatá
  • extra mäkké
  • s Omega 3
€ 3,15 € 3,51 (€ 42,00 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Chewies Mini zverina 125 g

Chewies Mini zverina 125 g, 125 g

  • ideálne na tréning
  • tvar kostičky
  • bez prídavných látok
€ 2,52 € 2,81 (€ 20,16 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Chewies Mini hydina 125 g

Chewies Mini hydina 125 g, 125 g

  • ideálne na tréning
  • tvar kostičky
  • bez prídavných látok
€ 2,52 € 2,81 (€ 20,16 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Chewies Maxi jahňacie 200 g

Chewies Maxi jahňacie 200 g, 200 g

  • ideálne na tréning
  • tvar kostičky
  • bez prídavných látok
€ 4,05 € 4,50 (€ 20,25 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Chewies Mini bachor 125 g

Chewies Mini bachor 125 g, 125 g

  • ideálne na tréning
  • tvar kostičky
  • bez prídavných látok
€ 2,52 € 2,81 (€ 20,16 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Chewies Mini treska 125 g

Chewies Mini treska 125 g, 125 g

  • ideálne na tréning
  • tvar kostičky
  • bez prídavných látok
€ 2,52 € 2,81 (€ 20,16 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Chewies Maxi bachor 200 g

Chewies Maxi bachor 200 g, 200 g

  • ideálne na tréning
  • tvar kostičky
  • bez prídavných látok
€ 4,05 € 4,50 (€ 20,25 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Chewies Mini hovädzie 125 g

Chewies Mini hovädzie 125 g, 125 g

  • ideálne na tréning
  • tvar kostičky
  • bez prídavných látok
€ 2,52 € 2,81 (€ 20,16 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Chewies Mini jahňacie 125 g

Chewies Mini jahňacie 125 g, 125 g

  • ideálne na tréning
  • tvar kostičky
  • bez prídavných látok
€ 2,52 € 2,81 (€ 20,16 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Chewies Maxi zverina 200 g

Chewies Maxi zverina 200 g, 200 g

  • ideálne na tréning
  • tvar kostičky
  • bez prídavných látok
€ 4,05 € 4,50 (€ 20,25 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Chewies Maxi hovädzie 200 g

Chewies Maxi hovädzie 200 g, 200 g

  • ideálne na tréningy
  • tvar kostičky
  • bez prísad
€ 4,05 € 4,50 (€ 20,25 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Immunity & Digestion Chews Puppy Supplements

Royal Canin Immunity & Digestion Chews Puppy Supplements, 100 g

  • pomáha podporovať prirodzenú obranyschopnosť a zdravé trávenie
  • obsahuje prebiotiká a vitamíny C a E
  • overené výsledky: 83 % majiteľov domácich zvierat* je s produktom spokojných*
€ 17,78 € 19,76 (€ 177,80 / kg)

Doručenie do 08. októbra

LUCKY BITS s hovädzím a kuracím mäsom Junior

Chewies LUCKY BITS s hovädzím a kuracím mäsom Junior, 80 g

  • doplnkové krmivo pre rastúce psy
  • vysoký podiel mäsa
  • bez obilnín
€ 3,79 € 4,22 (€ 47,38 / kg)

Doručenie do 02. novembra

Chewies LUCKY BITS s kuracím mäsom Junior

Chewies LUCKY BITS s kuracím mäsom Junior, 80 g

  • doplnkové krmivo pre rastúce psy
  • s pivovarskými kvasnicami a taurínom
  • bez obilnín
€ 3,79 € 4,22 (€ 47,38 / kg)

Doručenie do 02. novembra

Chewies Maxi hydina 200 g

Chewies Maxi hydina 200 g, 200 g

  • ideálne na tréning
  • tvar kostičky
  • bez prídavných látok
€ 4,05 € 4,50 (€ 20,25 / kg)

Momentálne nie je k dispozícii