Suché žuvacie výrobky pre psov

Filtrovať a zoradiť

Cena Značky Príchuť Vlastnosti Životná fáza Oblasť použitia Balenie
Filter

Suché žuvacie výrobky: 1 - 30 z 122 produktov

Rinti Extra Chicko Snack 250 g

Rinti Extra Chicko Snack 250 g, Slim kura (výhodné balenie) (250 g)

  • pre dospelých psov
  • krehké alebo chrumkavé prúžky mäsa
  • s nízkym obsahom tuku
€ 6,97 € 7,75 (€ 27,88 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Pochúťka pre psov - Duck plátky kačacieho mäsa

Vitakraft Pochúťka pre psov -​ Duck plátky kačacieho mäsa, 250 g

  • s chudým kačacím prsným filé
  • bez obilnín
  • bez pridaného cukru
€ 7,74 € 8,60 (€ 30,96 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Vitakraft Pochúťka pre psov - Chicken kurací filet

Vitakraft Pochúťka pre psov -​ Chicken kurací filet, 250 g

  • s chudým kuracím prsným filé
  • dobre stráviteľné
  • s nízkym obsahom tuku
€ 7,74 € 8,60 (€ 30,96 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Rinti Chicko Plus 80g

Rinti Chicko Plus 80g, kačacie stehná (80 g)

  • pre dospelých psov
  • bohaté na vápnik
  • ľahko stráviteľné
€ 3,15 € 3,51 (€ 39,38 / kg)

Doručenie do 06. novembra

Doby Konský penis Jumbo dlhý

Doby Konský penis Jumbo dlhý

  • cca 60 cm dlhý
  • sušený
  • bez konzervačných látok
€ 25,40 € 28,23

Doručenie do 08. októbra

Rinti Sensible Snack 120 g

Rinti Sensible Snack 120 g, kačacie mäso (120 g)

  • pre psov s citlivým žalúdkom
  • pre alergie a potravinové intolerancie
  • s jedným druhom bielkovín
€ 7,61 € 8,46 (€ 63,42 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Doby Hovädzia koža z hlavy krájaná

Doby Hovädzia koža z hlavy krájaná, 500 g

  • tvrdá konzistencia
  • šetrne spracované
  • bez konzervačných látok
€ 16,50 € 18,34 (€ 33,00 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Rinti Chicko Maxi Snack 250 g

Rinti Chicko Maxi Snack 250 g, kuracie mäso (250 g)

  • pre dospelých psov
  • jemné mäsové prúžky
  • nízky obsah tuku
€ 7,61 € 8,46 (€ 30,44 / kg)

Doručenie do 08. októbra

VEGDOG Chevvies XL

VEGDOG Chevvies XL, 200 g

  • výrazná údená aróma
  • ideálne pre stredných a veľkých psov
  • bez pridaného cukru
€ 4,29 (€ 21,45 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Extra Chicko hovädzie mäso 170 g výhodné balenie

Rinti Extra Chicko hovädzie mäso 170 g výhodné balenie, 170 g

  • pre dospelých psov
  • výdatné chudé hovädzie prúžky
  • nízky obsah tuku
€ 7,61 € 8,46 (€ 44,76 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Doby Šľachy z hovädzieho krku

Doby Šľachy z hovädzieho krku, 250 g

  • veľmi tvrdá konzistencia
  • šetrné spracovanie
  • 100 % prírodná
€ 10,79 € 11,99 (€ 43,16 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Doby Bravčové uši

Doby Bravčové uši, 15 Ks

  • 100 % bravčové
  • čisto prírodný produkt
  • bez umelých aróm
€ 24,13 € 26,82

Doručenie do 08. októbra

Rinti Exclusive Snack 50 g

Rinti Exclusive Snack 50 g, konské mäso (50 g)

  • pre psov citlivých na výživu
  • s monoproteínom
  • exkluzívne druhy mäsa
€ 3,15 € 3,51 (€ 63,00 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Rinti Chicko Plus 225 g

Rinti Chicko Plus 225 g, syrové kocky a kuracie mäso (225 g)

  • pre dospelých psov
  • bohaté na vápnik
  • ľahko stráviteľné
€ 7,09 (€ 31,51 / kg)

Doručenie do 06. novembra

Rinti Extra Chicko kuracie mäso

Rinti Extra Chicko kuracie mäso, 90 g

  • pre dospelých psov
  • chrumkavé prúžky z kuracích pŕs
  • nízky obsah tuku
€ 2,90 € 3,23 (€ 32,22 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Rinti Extra Chicko kačacie mäso

Rinti Extra Chicko kačacie mäso, 90 g

  • pre dospelých psov
  • jemné prúžky z kačacích pŕs
  • nízky obsah tuku
€ 3,15 € 3,51 (€ 35,00 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Rinti Extra Chicko Plus 80 g

Rinti Extra Chicko Plus 80 g, rybie prsty (80 g)

  • pre dospelých psov
  • chrumkavé tyčinky
  • bez cukru, sóje a mäsových múčok
€ 3,15 € 3,51 (€ 39,38 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Rinti Extra Chicko 60 g

Rinti Extra Chicko 60 g, králičie mäso (60 g)

  • pre dospelých psov
  • jemné žuvacie prúžky
  • nízky obsah tuku
€ 2,89 (€ 48,17 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Pochúťka pre psov - žuvacie tyčinky Chicken Bonas®

Vitakraft Pochúťka pre psov -​ žuvacie tyčinky Chicken Bonas®, kuracie mäso (80 g)

  • hovädzia koža
  • chudé kuracie mäso
  • bez obilnín
€ 3,15 € 3,51 (€ 39,38 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Hanfred SOS hovädzie tyčinky

Hanfred SOS hovädzie tyčinky, 65 g

  • SOS maškrta pre psov
  • sušené hovädzie mäso
  • zmiešané s konopným práškom
€ 9,89 (€ 152,15 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Rinti Extra Chicko kačacie mäso

Rinti Extra Chicko kačacie mäso, 80 g

  • pre dospelých psov
  • z filetov z kačacích pŕs
  • s chrumkavou zeleninou
€ 2,89 (€ 36,13 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Pochúťka pre psov - kalciová žuvacia kosť s jahňacím mäsom LAMB Bonas®

Vitakraft Pochúťka pre psov -​ kalciová žuvacia kosť s jahňacím mäsom LAMB Bonas®, 80 g

  • 100 % podiel jahňacieho mäsa
  • obohatené o vápnik
  • bez obilnín
€ 3,03 € 3,37 (€ 37,88 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Doby Konské pľúca

Doby Konské pľúca, 500 g

  • pre šteňatá a starších psov
  • mäkké a chutné
  • bez konzervačných látok
€ 25,40 € 28,23 (€ 50,80 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Doby Krájané hovädzie hrtany

Doby Krájané hovädzie hrtany, 500 g

  • húževnatá konzistencia
  • podporuje žuvacie svaly
  • čistý prírodný produkt
€ 16,50 € 18,34 (€ 33,00 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Strayz Pochúťka pre mačky a psov

Strayz Pochúťka pre mačky a psov, losos (35 g)

  • 100 % bio losos alebo bio jelenie mäso
  • šetrne sušené mrazom
  • bez prídavných látok
€ 14,19 (€ 405,43 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Vitakraft Beef Stick® Hot Dog

Vitakraft Beef Stick® Hot Dog, 30 g

  • v obilnom obale
  • s hovädzím mäsom
  • praktické na cesty
€ 2,01 € 2,24 (€ 67,00 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Rinti Extra Chicko Snack 170 g

Rinti Extra Chicko Snack 170 g, jahňacie mäso (170 g)

  • pre dospelých psov
  • jemné mäsové prúžky
  • nízky obsah tuku
€ 7,61 € 8,46 (€ 44,76 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Doby Hovädzie držky

Doby Hovädzie držky, 500 g

  • chutný snack
  • bez konzervačných látok
  • čistý prírodný produkt
€ 14,67 € 18,34 (€ 29,34 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Tyčinky s jelením mäsom a ľanovými semienkami

Chewies Tyčinky s jelením mäsom a ľanovými semienkami, 75 g

  • prémiová pochúťka v tvare cigary
  • 97 % podiel mäsa
  • bez obilnín
€ 3,41 € 3,79 (€ 45,47 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Žuvací syr s jelením mäsom XXS (3 × 25 g)

Chewies Žuvací syr s jelením mäsom XXS (3 × 25 g), 75 g

  • doplnkové krmivo pre psov
  • z kravského mlieka a 10 % jelenieho mäsa
  • bez obilnín
€ 15,23 € 16,93 (€ 203,07 / kg)

Doručenie do 08. októbra