Dentálne snacky pre psov

Filtrovať a zoradiť

Cena Značky Príchuť Vlastnosti Balenie
Filter

Dentálne pamlsky pre psov: 14 produktov

Dentastix Large Multipack PLUSPACK 76 + 36 GRATIS

Pedigree Dentastix Large Multipack PLUSPACK 76 + 36 GRATIS

  • pre psov od 25 kg
  • podporuje zdravie zubov
  • obsahuje vitamíny, minerály a ďalšie látky
€ 42,49

Doručenie do 08. októbra

VEGDOG Dentals

VEGDOG Dentals, 120 g

  • so špongiovou štruktúrou
  • s červenou repou
  • obsahuje extra veľa vitamínu C
€ 6,09 (€ 50,75 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Pedigree Dentastix Large Big Pack

Pedigree Dentastix Large Big Pack, 2.160 g

  • pre psov od 25 kg
  • podporuje zdravie zubov
  • obsahuje vitamíny, minerály a ďalšie látky
€ 31,49 (€ 14,58 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Pedigree Dentastix Multipack Large

Pedigree Dentastix Multipack Large

  • pre psov od 25 kg
  • podporuje zdravie zubov
  • obsahuje vitamíny, minerály a ďalšie látky
€ 16,29

Doručenie do 08. októbra

VEGDOG Dentals XL

VEGDOG Dentals XL, 100 g

  • so špongiovou štruktúrou
  • s červenou repou
  • obsahuje extra veľa vitamínu C
€ 4,69 (€ 46,90 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Rinti Chicko Dent Small 150 g

Rinti Chicko Dent Small 150 g, kuracie mäso (150 g)

  • pre dospelých psov
  • krútené žuvacie tyčinky
  • z pevnej hovädzej kože
€ 7,61 € 8,46 (€ 50,73 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Pedigree Dentastix Small Big Pack

Pedigree Dentastix Small Big Pack, 880 g

  • pre psov od 5 do 10 kg
  • znižuje tvorbu zubného kameňa
  • obsahuje pridané vitamíny a ďalšie látky
€ 21,60 € 24,00 (€ 24,55 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Dentastix Medium Multipack PLUSPACK 76 + 36 GRATIS

Pedigree Dentastix Medium Multipack PLUSPACK 76 + 36 GRATIS

  • pre psov od 10 do 25 kg
  • podporuje starostlivosť zubov
  • obsahuje vitamíny, minerály a ďalšie látky
€ 38,49

Doručenie do 08. októbra

Rinti Chicko Dent kuracie mäso Medium

Rinti Chicko Dent kuracie mäso Medium, 150 g

  • pre dospelých psov
  • krútené žuvacie tyčinky
  • z pevnej hovädzej kože
€ 7,61 € 8,46 (€ 50,73 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Pedigree Denta Stix Light M

Pedigree Denta Stix Light M, 5 ks

  • o 30 % menej kalórií
  • lahodná morčacia príchuť
  • pre psov od 8 týždňov a 2 kg
€ 3,79 € 4,22 (€ 0,76 / ks)

Doručenie do 08. októbra

Pedigree Denta Stix Light S

Pedigree Denta Stix Light S, 7 ks

  • o 30 % menej kalórií
  • lahodná príchuť morčacieho mäsa
  • pre psov od 8 týždňov a 2 kg
€ 3,79 € 4,22 (€ 0,54 / ks)

Doručenie do 08. októbra

Pedigree Denta Stix Light L

Pedigree Denta Stix Light L, 4 ks

  • znižuje zubný povlak a zubný kameň
  • o 30 % menej kalórií
  • pre psov od 8 týždňov a 2 kg
€ 3,79 € 4,22 (€ 0,95 / ks)

Doručenie do 08. októbra

Pedigree Dentastix Multipack Medium

Pedigree Dentastix Multipack Medium

  • pre psov od 10 do 25 kg
  • znižuje tvorbu zubného kameňa
  • obsahuje pridané vitamíny a ďalšie látky
€ 15,59

Doručenie do 08. októbra

Rinti ChickoDent Sticks Medium kačacie mäso

Rinti ChickoDent Sticks Medium kačacie mäso, 150 g

  • pre dospelých psov
  • z pevnej hovädzej kože
  • s filé z kačacích pŕs
€ 7,61 € 8,46 (€ 50,73 / kg)

Doručenie do 06. novembra