Snacky a pasty pre mačky v akcii

Nakupovať podľa kategórií

Filtrovať a zoradiť

Cena Značky
Filter

Snacky: 28 produktov

Crunch Snack s hydinovým, morčacím a kačacím mäsom

Whiskas Crunch Snack s hydinovým, morčacím a kačacím mäsom

  • neodolateľne chrumkavá poleva
  • lahodné chute
  • uzatvárateľná kapsička
€ 2,74 € 3,23

Doručenie do 07. októbra

Whiskas Mlieko pre mačky 6 ks

Whiskas Mlieko pre mačky 6 ks, 1.200 ml

  • od 6 týždňov
  • so zníženým obsahom laktózy
  • ľahko stráviteľné
€ 10,19 € 11,99 (€ 8,49 / l)

Doručenie do 07. októbra

Chrumkavé taštičky s kuracím mäsom a syrom Megapack

Whiskas Chrumkavé taštičky s kuracím mäsom a syrom Megapack, 180 g

  • pre dospelé mačky
  • chutný snack
  • šťavnatý stred - chrumkavý obal
€ 6,46 € 7,61 (€ 35,89 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Whiskas Sticks s kuracím mäsom

Whiskas Sticks s kuracím mäsom, 18 g

  • snack medzi jedlami
  • s omega-3 mastnými kyselinami
  • bez farbív a dochucovadiel
€ 1,78 € 2,10 (€ 98,89 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Whiskas Chrumkavé taštičky s lososom Megapack

Whiskas Chrumkavé taštičky s lososom Megapack, 180 g

  • pre dospelé mačky
  • chutný snack
  • šťavnatý stred - chrumkavý obal
€ 6,46 € 7,61 (€ 35,89 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mliečna desiata pre mačiatka s kuracím mäsom Junior

Whiskas Mliečna desiata pre mačiatka s kuracím mäsom Junior

  • ideálne pre 2 až 12-mesačné mačiatka
  • chrumkavý obal, mäkký mliečny stred
  • príchuť: kuracie mäso
€ 2,74 € 3,23

Doručenie do 07. októbra

Whiskas Sticks s hovädzím mäsom

Whiskas Sticks s hovädzím mäsom, 18 g

  • snack medzi jedlami
  • s omega-3 mastnými kyselinami
  • bez farbív a dochucovadiel
€ 1,78 € 2,10 (€ 98,89 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Whiskas Sticks s lososom

Whiskas Sticks s lososom, 18 g

  • snack medzi jedlami
  • s omega-3 mastnými kyselinami
  • bez farbív a dochucovadiel
€ 1,78 € 2,10 (€ 98,89 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mix maškŕt (kuracie mäso, syr, losos) 12 x 60 g

Dreamies Mix maškŕt (kuracie mäso, syr, losos) 12 x 60 g, 720 g

  • chrumkavé a krémové
  • bohatá receptúra
  • mix 2 druhov
€ 29,50 € 31,06 (€ 40,97 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Happy Cat Crunchy Snack s morskou treskou

Happy Cat Crunchy Snack s morskou treskou, 70 g

  • pre dospelé mačky
  • vhodný aj pre kastrované/sterilizované mačky
  • uzatvárateľné balenie
€ 4,54 € 4,78 (€ 64,86 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Churu Kuracie pyré 4 x 14 g

Churu Kuracie pyré 4 x 14 g, s krevetami (56 g)

  • doplnkové krmivo pre mačky
  • vysoký obsah tekutín
  • receptúra zodpovedajúca potrebám druhu
€ 4,29 (€ 76,61 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Churu Tuniakové pyré 4 x 14 g

Churu Tuniakové pyré 4 x 14 g, so syrom (56 g)

  • doplnkové krmivo pre mačky
  • vysoký obsah tekutín
  • vybrané ingrediencie
€ 4,29 (€ 76,61 / kg)

Doručenie do 07. októbra

catz finefood Hovädzie srdcia Purrrrly N° 105

catz finefood Hovädzie srdcia Purrrrly N° 105, 35 g

  • prémiové jednodruhové krmivo pre mačky
  • 100 % mrazom sušené hovädzie srdcia
  • bez prídavných látok
€ 7,49 € 7,89 (€ 214,00 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Churu Lososové pyré 4 x 14 g

Churu Lososové pyré 4 x 14 g, pure (56 g)

  • doplnkové krmivo pre mačky
  • ako snack a topping
  • nízky obsah kalórií
€ 4,29 (€ 76,61 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Churu Rolls 8 x 12 g

Churu Rolls 8 x 12 g, kuracie wraps (96 g)

  • doplnkové krmivo pre psov
  • s krémovou náplňou
  • bez obilnín
€ 9,89 (€ 103,02 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Churu Hairball Control 4 x 14 g

Churu Hairball Control 4 x 14 g, tuniak (56 g)

  • doplnkové krmivo pre mačky
  • vysoký obsah tekutín
  • s taurínom a vitamínom E
€ 4,29 (€ 76,61 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Dreamies Meaty Sticks 6 Pack s lososom

Dreamies Meaty Sticks 6 Pack s lososom, 30 g

  • 90 % rýb
  • bez obilnín
  • bez umelých farbív
€ 3,33 € 3,51 (€ 111,00 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Churu Mäsové pyré pre mačiatka 60 x 14 g

Churu Mäsové pyré pre mačiatka 60 x 14 g, kuracie mäso (56 g)

  • doplnkové krmivo pre mačiatka
  • s taurínom a vitamínom E
  • nízky obsah kalórií
€ 4,29 (€ 76,61 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Churu Mäsové pyré 20 x 14 g

Churu Mäsové pyré 20 x 14 g, variácie kuracieho a hovädzieho mäsa (280 g)

  • doplnkové krmivo pre mačky
  • extra vysoký obsah tekutín
  • bez obilnín
€ 18,77 € 19,76 (€ 67,04 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Dreamies Meaty Sticks 6 Pack s kuracím mäsom

Dreamies Meaty Sticks 6 Pack s kuracím mäsom, 30 g

  • 90 % mäsa
  • bez obilnín
  • bez umelých farbív
€ 3,33 € 3,51 (€ 111,00 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Happy Cat Winter Snack s lososom a bazou

Happy Cat Winter Snack s lososom a bazou, 70 g

  • bez obilnín
  • obzvlášť chutný
  • tvar srdca
€ 4,00 € 4,22 (€ 57,14 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Lucky Lou Mäusle Drink-Snack Cheddar

Lucky Lou Mäusle Drink-​Snack Cheddar, 20 ml

  • prémiové kompletné krmivo pre mačky
  • bez laktózy a s nízkym obsahom kalórií
  • bez obilnín a lepku
€ 1,32 € 1,39 (€ 66,00 / l)

Doručenie do 07. októbra

Churu Mäsové pyré Senior 4 x 14 g

Churu Mäsové pyré Senior 4 x 14 g, kuracie mäso (56 g)

  • doplnkové krmivo pre mačacích seniorov
  • extra vysoký obsah tekutín
  • nízky obsah kalórií
€ 4,00 € 4,22 (€ 71,43 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Churu Skin & Coat 4 x 14 g

Churu Skin & Coat 4 x 14 g, kuracie mäso (56 g)

  • doplnkové krmivo pre dospelé mačky
  • extra vysoký obsah tekutín
  • nízky obsah kalórií
€ 4,29 (€ 76,61 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Churu Meal Topper 20 x 14g

Churu Meal Topper 20 x 14g, kuracie mäso (280 g)

  • doplnkové krmivo pre mačky
  • extra vysoký obsah tekutín
  • nízkokalorické
€ 18,77 € 19,76 (€ 67,04 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Lechuza Kvetináč CUBE Glossy CAT 14

Lechuza Kvetináč CUBE Glossy CAT 14, čierna vysoký lesk

  • integrovaný zavlažovací systém
  • kvalita odolná voči rozbitiu
  • praktická sada "všetko v jednom"
€ 30,84 € 32,47

Doručenie do 07. októbra

Churu Meal Topper 4 x 14g

Churu Meal Topper 4 x 14g, kuracie mäso (56 g)

  • doplnkové krmivo pre mačky
  • skvelé aj ako odmena
  • vysoký obsah tekutín
€ 4,29 (€ 76,61 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Lucky Ones Cubes s kuracím a husacím mäsom

Lucky Lou Lucky Ones Cubes s kuracím a husacím mäsom, 80 g

  • prémiové doplnkové krmivo pre mačky
  • až 87 % podiel mäsa
  • bez obilnín a lepku
€ 4,67 € 4,92 (€ 58,38 / kg)

Doručenie do 07. októbra