Pasty pre mačky v akcii

Filtrovať a zoradiť

Cena Značky
Filter

Pasty pre mačky: 10 produktov

Churu Tuniakové pyré 4 x 14 g

Churu Tuniakové pyré 4 x 14 g, so syrom (56 g)

  • doplnkové krmivo pre mačky
  • vysoký obsah tekutín
  • vybrané ingrediencie
€ 4,29 (€ 76,61 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Churu Kuracie pyré 4 x 14 g

Churu Kuracie pyré 4 x 14 g, s krevetami (56 g)

  • doplnkové krmivo pre mačky
  • vysoký obsah tekutín
  • receptúra zodpovedajúca potrebám druhu
€ 4,29 (€ 76,61 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Churu Lososové pyré 4 x 14 g

Churu Lososové pyré 4 x 14 g, pure (56 g)

  • doplnkové krmivo pre mačky
  • ako snack a topping
  • nízky obsah kalórií
€ 4,29 (€ 76,61 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Churu Mäsové pyré 20 x 14 g

Churu Mäsové pyré 20 x 14 g, variácie kuracieho a hovädzieho mäsa (280 g)

  • doplnkové krmivo pre mačky
  • extra vysoký obsah tekutín
  • bez obilnín
€ 18,77 € 19,76 (€ 67,04 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Churu Hairball Control 4 x 14 g

Churu Hairball Control 4 x 14 g, tuniak (56 g)

  • doplnkové krmivo pre mačky
  • vysoký obsah tekutín
  • s taurínom a vitamínom E
€ 4,29 (€ 76,61 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Churu Mäsové pyré pre mačiatka 60 x 14 g

Churu Mäsové pyré pre mačiatka 60 x 14 g, kuracie mäso (56 g)

  • doplnkové krmivo pre mačiatka
  • s taurínom a vitamínom E
  • nízky obsah kalórií
€ 4,29 (€ 76,61 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Churu Mäsové pyré Senior 4 x 14 g

Churu Mäsové pyré Senior 4 x 14 g, kuracie mäso (56 g)

  • doplnkové krmivo pre mačacích seniorov
  • extra vysoký obsah tekutín
  • nízky obsah kalórií
€ 4,00 € 4,22 (€ 71,43 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Churu Skin & Coat 4 x 14 g

Churu Skin & Coat 4 x 14 g, kuracie mäso (56 g)

  • doplnkové krmivo pre dospelé mačky
  • extra vysoký obsah tekutín
  • nízky obsah kalórií
€ 4,29 (€ 76,61 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Churu Meal Topper 20 x 14g

Churu Meal Topper 20 x 14g, kuracie mäso (280 g)

  • doplnkové krmivo pre mačky
  • extra vysoký obsah tekutín
  • nízkokalorické
€ 18,77 € 19,76 (€ 67,04 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Churu Meal Topper 4 x 14g

Churu Meal Topper 4 x 14g, kuracie mäso (56 g)

  • doplnkové krmivo pre mačky
  • skvelé aj ako odmena
  • vysoký obsah tekutín
€ 4,29 (€ 76,61 / kg)

Doručenie do 07. októbra