Krmivo pre mačky v akcii

Nakupovať podľa kategórií

Filtrovať a zoradiť

Cena Značky Príchuť Životná fáza Balenie
Filter

Krmivo: 1 - 30 z 99 produktov

Kapsičky "hydinový výber" v želé 1+, Megapack 80 x 85 g

Whiskas Kapsičky "hydinový výber" v želé 1+, Megapack 80 x 85 g, 6.800 g

  • pre dospelé mačky
  • 4 rôzne druhy hydiny
  • podporuje imunitný systém
€ 37,20 € 43,77 (€ 5,47 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Whiskas Suché s kuracím mäsom 1+

Whiskas Suché s kuracím mäsom 1+, 1,90 kg (1.900 g)

  • pre mačky vo veku od 1 roka
  • vyvážené a chutné
  • chrumkavý obal
€ 10,78 € 12,69 (€ 5,67 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Kapsičky "klasický výber" v omáčke 1+, Megapack 80 x 85 g

Whiskas Kapsičky "klasický výber" v omáčke 1+, Megapack 80 x 85 g, 6.800 g

  • pre dospelé mačky
  • vitamíny a minerály
  • bez umelých prísad
€ 37,20 € 43,77 (€ 5,47 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Whiskas Suché krmivo s kuracím mäsom Junior

Whiskas Suché krmivo s kuracím mäsom Junior, 800 g

  • pre mladé mačičky od 2 do 12 mesiacov
  • chrumkavé krmivo s mäkkou náplňou
  • obsahuje taurín a vitamín E
€ 6,58 € 7,75 (€ 8,23 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Whiskas Suché krmivo s hovädzím mäsom 1+

Whiskas Suché krmivo s hovädzím mäsom 1+, 3,80 kg

  • pre mačky vo veku od 1 roka
  • vyvážené a chutné
  • chrumkavý obal
€ 19,79 € 23,29 (€ 5,21 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Kapsičky "klasický výber" v omáčke 1+, Multipack 40 x 85 g

Whiskas Kapsičky "klasický výber" v omáčke 1+, Multipack 40 x 85 g, 3.400 g

  • pre dospelé mačky
  • vitamíny a minerály
  • bez umelých prísad
€ 20,40 € 24,00 (€ 6,00 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Kapsičky "hydinový výber" v želé 1+, Megapack 40 x 85 g

Whiskas Kapsičky "hydinový výber" v želé 1+, Megapack 40 x 85 g, 3.400 g

  • pre dospelé mačky
  • 4 rôzne druhy hydiny
  • podporuje imunitný systém
€ 20,40 € 24,00 (€ 6,00 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Kapsičky "hydinový výber" v želé 11+, Multipack 12 x 85 g

Whiskas Kapsičky "hydinový výber" v želé 11+, Multipack 12 x 85 g, 1.020 g

  • pre mačky od 11 rokov
  • pre zdravé močové cesty a silné srdce
  • obsahuje taurín
€ 7,90 € 9,30 (€ 7,75 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Whiskas Suché krmivo s kuracím mäsom 1+

Whiskas Suché krmivo s kuracím mäsom 1+, 7 kg

  • pre mačky vo veku od 1 roka
  • vyvážené a chutné
  • chrumkavý obal
€ 33,60 € 39,53 (€ 4,80 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Kapsičky "hydinový výber" v omáčke 7+, Multipack 12 x 85 g

Whiskas Kapsičky "hydinový výber" v omáčke 7+, Multipack 12 x 85 g, 1.020 g

  • pre mačky od 7 rokov
  • s vitamínmi a minerálmi
  • podporuje prirodzenú obranyschopnosť
€ 7,90 € 9,30 (€ 7,75 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Royal Canin Fussy Exigent

Royal Canin Fussy Exigent, 400 g

  • špeciálna kombinácia chutí
  • chrumkavý tvar krokety
  • podporuje normálnu funkciu močových ciest
€ 11,29 (€ 28,23 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Superior Selection morčacie mäso so pstruhom

Leonardo Superior Selection morčacie mäso so pstruhom, 200 g

  • morčacie mäso, pstruh a brusnice
  • s lososovým olejom
  • vyrobené v Nemecku
€ 2,89 (€ 14,45 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Kapsičky s ragú v želé Classic Pure Delight, Multipack 24 x 85 g

Whiskas Kapsičky s ragú v želé Classic Pure Delight, Multipack 24 x 85 g, 2.040 g

  • pre dospelé mačky
  • varené vo vlastnej šťave
  • bez konzervačných látok
€ 14,75 € 17,36 (€ 7,23 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Kapsičky "klasický výber" v omáčke 1+, Multipack 12 x 85 g

Whiskas Kapsičky "klasický výber" v omáčke 1+, Multipack 12 x 85 g, 1.020 g

  • pre dospelé mačky
  • vitamíny a minerály
  • bez umelých prísad
€ 7,90 € 9,30 (€ 7,75 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Whiskas Suché krmivo s tuniakom 1+

Whiskas Suché krmivo s tuniakom 1+, 3,80 kg

  • pre mačky vo veku od 1 roka
  • vyvážené a chutné
  • chrumkavý obal
€ 19,79 € 23,29 (€ 5,21 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Suché krmivo s hydinou Minkas Kitten Care

Happy Cat Suché krmivo s hydinou Minkas Kitten Care, 1,50 kg

  • od 5. týždňa života
  • extra malé granuly
  • s yucca schidigera
€ 9,37 € 9,87 (€ 6,25 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Betty's Landhausküche Suché krmivo hovädzie mäso Adult

Betty's Landhausküche Suché krmivo hovädzie mäso Adult, 1,40 kg

  • kompletné krmivo pre mačky
  • výdatný chuťový zážitok
  • bez obilnín
€ 24,49 (€ 17,49 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Krmivo Sensitive 1+ bohaté na morčacie mäso

Perfect Fit Krmivo Sensitive 1+ bohaté na morčacie mäso, 1,40 kg

  • pre mačky citlivé na výživu
  • vysoký obsah bielkovín
  • nízky obsah sacharidov
€ 13,19 (€ 9,42 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Royal Canin Sterilised

Royal Canin Sterilised, 400 g

  • prispieva k udržaniu ideálnej telesnej hmotnosti
  • podporuje funkciu močových ciest
  • pomáha udržiavať svalovú hmotu vďaka vysokému obsahu bielkovín
€ 9,89 (€ 24,73 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Happy Cat Suché krmivo s hydinou Kitten

Happy Cat Suché krmivo s hydinou Kitten, 300 g

  • pre mačky od veku 5 týždňov
  • s extra malými granulami
  • pre harmonický rast
€ 5,34 € 5,63 (€ 17,80 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Whiskas 1+ konzerva hydina v omáčke

Whiskas 1+ konzerva hydina v omáčke, 400 g

  • pre dospelé mačky
  • s hydinou
€ 2,38 € 2,81 (€ 5,95 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Kapsičky Tasty MixChef's Choice, Megapack 40 x 85 g

Whiskas Kapsičky Tasty MixChef's Choice, Megapack 40 x 85 g, 3.400 g

  • vysokokvalitné mokré krmivo pre mačky
  • v lahodnej omáčke
  • so 4 rôznymi príchuťami
€ 20,40 € 24,00 (€ 6,00 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Kapsičky "hydinový výber" v omáčke 1+, Multipack 12 x 85 g

Whiskas Kapsičky "hydinový výber" v omáčke 1+, Multipack 12 x 85 g, 1.020 g

  • pre dospelé mačky
  • s vitamínmi a minerálmi
  • bez umelých prísad
€ 7,90 € 9,30 (€ 7,75 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Churu Dashi Delights

Churu Dashi Delights, kuracie mäso s tuniakom (70 g)

  • doplnkové krmivo pre mačky
  • výrazná chuť umami
  • bez obilnín
€ 2,89 (€ 41,29 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Perfect Fit Adult 1+ bohaté na kuracie mäso

Perfect Fit Adult 1+ bohaté na kuracie mäso, 1,4 kg (1,40 kg)

  • pre dospelé mačky
  • vyvážené a výživné
  • chrumkavé granuly
€ 13,19 (€ 9,42 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Kapsičky "rybí výber", Multipack 24 x 85 g

Whiskas Kapsičky "rybí výber", Multipack 24 x 85 g, 2.040 g

  • pre dospelé mačky
  • na starostlivosť o kožu a srsť
  • podporuje imunitný systém
€ 14,75 € 17,36 (€ 7,23 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Kapsičky s hydinovým ragú v želé Pure Delight, Multipack 12 x 85 g

Whiskas Kapsičky s hydinovým ragú v želé Pure Delight, Multipack 12 x 85 g, 1.020 g

  • pre dospelé mačky
  • varené vo vlastnej šťave
  • bez konzervačných látok
€ 7,90 € 9,30 (€ 7,75 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Kapsičky s ragú v želé Classic Pure Delight, Multipack 12 x 85 g

Whiskas Kapsičky s ragú v želé Classic Pure Delight, Multipack 12 x 85 g, 1.020 g

  • pre dospelé mačky
  • varené vo vlastnej šťave
  • bez konzervačných látok
€ 7,90 € 9,30 (€ 7,75 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Whiskas 1+ konzerva hovädzie v terine

Whiskas 1+ konzerva hovädzie v terine, 400 g

  • pre dospelé mačky
  • s hovädzím mäsom
€ 2,38 € 2,81 (€ 5,95 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Kapsičky Tasty Mix Fish of the Day in Sauce, Multipack 12 x 85 g

Whiskas Kapsičky Tasty Mix Fish of the Day in Sauce, Multipack 12 x 85 g, 1.020 g

  • pre dospelé mačky
  • s rybími variáciami
  • v omáčke
€ 7,90 € 9,30 (€ 7,75 / kg)

Doručenie do 06. októbra