Suché krmivo pre mačky v akcii

Filtrovať a zoradiť

Cena Značky Príchuť Životná fáza
Filter

Suché krmivo: 26 produktov

Whiskas Suché s kuracím mäsom 1+

Whiskas Suché s kuracím mäsom 1+, 1,90 kg (1.900 g)

  • pre mačky vo veku od 1 roka
  • vyvážené a chutné
  • chrumkavý obal
€ 10,78 € 12,69 (€ 5,67 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Whiskas Suché krmivo s kuracím mäsom Junior

Whiskas Suché krmivo s kuracím mäsom Junior, 800 g

  • pre mladé mačičky od 2 do 12 mesiacov
  • chrumkavé krmivo s mäkkou náplňou
  • obsahuje taurín a vitamín E
€ 6,58 € 7,75 (€ 8,23 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Whiskas Suché krmivo s hovädzím mäsom 1+

Whiskas Suché krmivo s hovädzím mäsom 1+, 3,80 kg

  • pre mačky vo veku od 1 roka
  • vyvážené a chutné
  • chrumkavý obal
€ 19,79 € 23,29 (€ 5,21 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Whiskas Suché krmivo s kuracím mäsom 1+

Whiskas Suché krmivo s kuracím mäsom 1+, 7 kg

  • pre mačky vo veku od 1 roka
  • vyvážené a chutné
  • chrumkavý obal
€ 33,60 € 39,53 (€ 4,80 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Royal Canin Fussy Exigent

Royal Canin Fussy Exigent, 400 g

  • špeciálna kombinácia chutí
  • chrumkavý tvar krokety
  • podporuje normálnu funkciu močových ciest
€ 11,29 (€ 28,23 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Whiskas Suché krmivo s tuniakom 1+

Whiskas Suché krmivo s tuniakom 1+, 3,80 kg

  • pre mačky vo veku od 1 roka
  • vyvážené a chutné
  • chrumkavý obal
€ 19,79 € 23,29 (€ 5,21 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Suché krmivo s hydinou Minkas Kitten Care

Happy Cat Suché krmivo s hydinou Minkas Kitten Care, 1,50 kg

  • od 5. týždňa života
  • extra malé granuly
  • s yucca schidigera
€ 9,37 € 9,87 (€ 6,25 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Betty's Landhausküche Suché krmivo hovädzie mäso Adult

Betty's Landhausküche Suché krmivo hovädzie mäso Adult, 1,40 kg

  • kompletné krmivo pre mačky
  • výdatný chuťový zážitok
  • bez obilnín
€ 24,49 (€ 17,49 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Krmivo Sensitive 1+ bohaté na morčacie mäso

Perfect Fit Krmivo Sensitive 1+ bohaté na morčacie mäso, 1,40 kg

  • pre mačky citlivé na výživu
  • vysoký obsah bielkovín
  • nízky obsah sacharidov
€ 13,19 (€ 9,42 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Royal Canin Sterilised

Royal Canin Sterilised, 400 g

  • prispieva k udržaniu ideálnej telesnej hmotnosti
  • podporuje funkciu močových ciest
  • pomáha udržiavať svalovú hmotu vďaka vysokému obsahu bielkovín
€ 9,89 (€ 24,73 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Happy Cat Suché krmivo s hydinou Kitten

Happy Cat Suché krmivo s hydinou Kitten, 300 g

  • pre mačky od veku 5 týždňov
  • s extra malými granulami
  • pre harmonický rast
€ 5,34 € 5,63 (€ 17,80 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Perfect Fit Adult 1+ bohaté na kuracie mäso

Perfect Fit Adult 1+ bohaté na kuracie mäso, 1,4 kg (1,40 kg)

  • pre dospelé mačky
  • vyvážené a výživné
  • chrumkavé granuly
€ 13,19 (€ 9,42 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Suché krmivo s hydinou Minkas Junior Care

Happy Cat Suché krmivo s hydinou Minkas Junior Care, 1,5 kg (1,50 kg)

  • pre mladé mačky od veku 13 týždňov
  • malé granulky
  • s yucca schidigera
€ 9,37 € 9,87 (€ 6,25 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Whiskas Suché krmivo s kuracím mäsom 7+

Whiskas Suché krmivo s kuracím mäsom 7+, 1 900 g

  • pre dospelé mačky vo veku od 7 rokov
  • s kuracím mäsom
  • chrumkavý obal
€ 10,78 € 12,69 (€ 5,67 / kg)

Doručenie do 20. októbra

Royal Canin Suché krmivo Maine Coon Adult

Royal Canin Suché krmivo Maine Coon Adult, 2 kg

  • pomáha podporovať kĺby
  • podporuje činnosť srdca
  • podporuje zdravú kožu a krásnu srsť
€ 49,49 (€ 24,75 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Happy Cat Suché krmivo s hydinou

Happy Cat Suché krmivo s hydinou, 10 kg

  • pre dospelé mačky
  • 85 % živočíšnych bielkovín
  • bez umelých prísad
€ 70,99 (€ 7,10 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 18. novembra

Royal Canin Suché krmivo Persian Adult

Royal Canin Suché krmivo Persian Adult, 400 g

  • perfektne sa hodí pre dlhosrsté mačky
  • znižuje tvorbu bezoárov
  • optimálne trávenie
€ 11,29 (€ 28,23 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Royal Canin Suché krmivo Mother & Babycat

Royal Canin Suché krmivo Mother & Babycat, 400 g

  • špeciálne prispôsobené vysokým energetickým požiadavkám matiek na konci gravidity
  • podporuje vývoj obranyschopnosti organizmu mačiatok
  • podporuje vývoj mozgu a zdravý zrak mačiatok
€ 10,71 € 11,28 (€ 26,78 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Perfect Fit Junior <1 bohaté na kuracie mäso

Perfect Fit Junior

  • pre mačky od 3. mesiaca
  • s kuracím mäsom, žalúdkami a obilninami
€ 7,76 € 8,17 (€ 10,35 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Royal Canin Indoor

Royal Canin Indoor, 400 g

  • znižuje zápach stolice
  • ideálne pre domáce mačky vďaka miernemu obsahu kalórií
  • prispieva k zníženiu tvorby bezoárov
€ 9,89 (€ 24,73 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Suché krmivo s atlantickým lososom Senior

Happy Cat Suché krmivo s atlantickým lososom Senior, 1,3 kg (1,30 kg)

  • od 8 rokov
  • upravený obsah minerálov a bielkovín
  • bohaté na vlákninu
€ 13,40 € 14,11 (€ 10,31 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Royal Canin Outdoor

Royal Canin Outdoor, 400 g

  • perfektne sa hodí pre aktívne mačky
  • podporuje bariérovú funkciu kože
  • podporuje kĺby a pohyblivosť
€ 9,89 (€ 24,73 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Royal Canin Fit

Royal Canin Fit, 400 g

  • poskytuje optimálny výživový profil
  • udržuje ideálnu hmotnosť
  • prispieva k zníženiu tvorby bezoárov
€ 9,89 (€ 24,73 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Perfect Fit Sterile 1+ bohaté na kuracie mäso

Perfect Fit Sterile 1+ bohaté na kuracie mäso, 750 g

  • pre dospelé mačky
  • vyvážené a výživné
  • s nízkym obsahom tuku a kalórií
€ 7,76 € 8,17 (€ 10,35 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Perfect Fit Active 1+ bohaté na hovädzie mäso

Perfect Fit Active 1+ bohaté na hovädzie mäso, 1,4 kg (1,40 kg)

  • pre dospelé mačky
  • vyvážené a výživné
  • s príchuťou hovädzieho mäsa
€ 13,19 (€ 9,42 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Whiskas Suché krmivo s tuniakom 1+

Whiskas Suché krmivo s tuniakom 1+, 800 g

  • pre mačky vo veku od 1 roka
  • chrumkavý povlak
  • lahodná náplň
€ 6,58 € 7,75 (€ 8,23 / kg)

Doručenie do 20. októbra