Mokré krmivo pre mačky v akcii

Filtrovať a zoradiť

Cena Značky Príchuť Životná fáza Balenie
Filter

Mokré krmivo: 1 - 30 z 71 produktov

Kapsičky "hydinový výber" v želé 1+, Megapack 80 x 85 g

Whiskas Kapsičky "hydinový výber" v želé 1+, Megapack 80 x 85 g, 6.800 g

  • pre dospelé mačky
  • 4 rôzne druhy hydiny
  • podporuje imunitný systém
€ 37,20 € 43,77 (€ 5,47 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Kapsičky "klasický výber" v omáčke 1+, Megapack 80 x 85 g

Whiskas Kapsičky "klasický výber" v omáčke 1+, Megapack 80 x 85 g, 6.800 g

  • pre dospelé mačky
  • vitamíny a minerály
  • bez umelých prísad
€ 37,20 € 43,77 (€ 5,47 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Kapsičky "klasický výber" v omáčke 1+, Multipack 40 x 85 g

Whiskas Kapsičky "klasický výber" v omáčke 1+, Multipack 40 x 85 g, 3.400 g

  • pre dospelé mačky
  • vitamíny a minerály
  • bez umelých prísad
€ 20,40 € 24,00 (€ 6,00 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Kapsičky "hydinový výber" v želé 1+, Megapack 40 x 85 g

Whiskas Kapsičky "hydinový výber" v želé 1+, Megapack 40 x 85 g, 3.400 g

  • pre dospelé mačky
  • 4 rôzne druhy hydiny
  • podporuje imunitný systém
€ 20,40 € 24,00 (€ 6,00 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Kapsičky "hydinový výber" v želé 11+, Multipack 12 x 85 g

Whiskas Kapsičky "hydinový výber" v želé 11+, Multipack 12 x 85 g, 1.020 g

  • pre mačky od 11 rokov
  • pre zdravé močové cesty a silné srdce
  • obsahuje taurín
€ 7,90 € 9,30 (€ 7,75 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Kapsičky "hydinový výber" v omáčke 7+, Multipack 12 x 85 g

Whiskas Kapsičky "hydinový výber" v omáčke 7+, Multipack 12 x 85 g, 1.020 g

  • pre mačky od 7 rokov
  • s vitamínmi a minerálmi
  • podporuje prirodzenú obranyschopnosť
€ 7,90 € 9,30 (€ 7,75 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Superior Selection morčacie mäso so pstruhom

Leonardo Superior Selection morčacie mäso so pstruhom, 200 g

  • morčacie mäso, pstruh a brusnice
  • s lososovým olejom
  • vyrobené v Nemecku
€ 2,89 (€ 14,45 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Kapsičky s ragú v želé Classic Pure Delight, Multipack 24 x 85 g

Whiskas Kapsičky s ragú v želé Classic Pure Delight, Multipack 24 x 85 g, 2.040 g

  • pre dospelé mačky
  • varené vo vlastnej šťave
  • bez konzervačných látok
€ 14,75 € 17,36 (€ 7,23 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Kapsičky "klasický výber" v omáčke 1+, Multipack 12 x 85 g

Whiskas Kapsičky "klasický výber" v omáčke 1+, Multipack 12 x 85 g, 1.020 g

  • pre dospelé mačky
  • vitamíny a minerály
  • bez umelých prísad
€ 7,90 € 9,30 (€ 7,75 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Whiskas 1+ konzerva hydina v omáčke

Whiskas 1+ konzerva hydina v omáčke, 400 g

  • pre dospelé mačky
  • s hydinou
€ 2,38 € 2,81 (€ 5,95 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Kapsičky Tasty MixChef's Choice, Megapack 40 x 85 g

Whiskas Kapsičky Tasty MixChef's Choice, Megapack 40 x 85 g, 3.400 g

  • vysokokvalitné mokré krmivo pre mačky
  • v lahodnej omáčke
  • so 4 rôznymi príchuťami
€ 20,40 € 24,00 (€ 6,00 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Kapsičky "hydinový výber" v omáčke 1+, Multipack 12 x 85 g

Whiskas Kapsičky "hydinový výber" v omáčke 1+, Multipack 12 x 85 g, 1.020 g

  • pre dospelé mačky
  • s vitamínmi a minerálmi
  • bez umelých prísad
€ 7,90 € 9,30 (€ 7,75 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Churu Dashi Delights

Churu Dashi Delights, kuracie mäso s tuniakom (70 g)

  • doplnkové krmivo pre mačky
  • výrazná chuť umami
  • bez obilnín
€ 2,89 (€ 41,29 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Kapsičky "rybí výber", Multipack 24 x 85 g

Whiskas Kapsičky "rybí výber", Multipack 24 x 85 g, 2.040 g

  • pre dospelé mačky
  • na starostlivosť o kožu a srsť
  • podporuje imunitný systém
€ 14,75 € 17,36 (€ 7,23 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Kapsičky s hydinovým ragú v želé Pure Delight, Multipack 12 x 85 g

Whiskas Kapsičky s hydinovým ragú v želé Pure Delight, Multipack 12 x 85 g, 1.020 g

  • pre dospelé mačky
  • varené vo vlastnej šťave
  • bez konzervačných látok
€ 7,90 € 9,30 (€ 7,75 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Kapsičky s ragú v želé Classic Pure Delight, Multipack 12 x 85 g

Whiskas Kapsičky s ragú v želé Classic Pure Delight, Multipack 12 x 85 g, 1.020 g

  • pre dospelé mačky
  • varené vo vlastnej šťave
  • bez konzervačných látok
€ 7,90 € 9,30 (€ 7,75 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Whiskas 1+ konzerva hovädzie v terine

Whiskas 1+ konzerva hovädzie v terine, 400 g

  • pre dospelé mačky
  • s hovädzím mäsom
€ 2,38 € 2,81 (€ 5,95 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Kapsičky Tasty Mix Fish of the Day in Sauce, Multipack 12 x 85 g

Whiskas Kapsičky Tasty Mix Fish of the Day in Sauce, Multipack 12 x 85 g, 1.020 g

  • pre dospelé mačky
  • s rybími variáciami
  • v omáčke
€ 7,90 € 9,30 (€ 7,75 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Kapsičky "klasický výber" v omáčke 7+, Multipack 12 x 85 g

Whiskas Kapsičky "klasický výber" v omáčke 7+, Multipack 12 x 85 g, 1.020 g

  • pre mačky od 7 rokov
  • pre zdravé močové cesty a silný imunitný systém
  • podporuje pohyblivosť
€ 8,38 € 9,87 (€ 8,22 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Kapsička Meat in Sauce Stomach & Intestines

Happy Cat Kapsička Meat in Sauce Stomach & Intestines, 85 g

  • pre mačky s citlivým trávením
  • s jemnými kúskami
  • v omáčke
€ 1,45 € 1,53 (€ 17,06 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Kapsičky Tasty Mix Chef's Choice in Sauce, Multipack 12 x 85 g

Whiskas Kapsičky Tasty Mix Chef's Choice in Sauce, Multipack 12 x 85 g, 1.020 g

  • pre dospelé mačky
  • neodolateľné kombinácie
  • s rybami, mäsom a zeleninou
€ 7,90 € 9,30 (€ 7,75 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Mokré krmivo pre mačky Poésie® Délice Sauce +

Vitakraft Mokré krmivo pre mačky Poésie® Délice Sauce +, srdce (85 g)

  • s vybranými zložkami
  • receptúra zodpovedajúca prirodzeným potrebám
  • bez cukru a obilnín
€ 1,19 (€ 14,00 / kg)

Doručenie do 06. októbra

catz finefood Sleď s krevetami Classic N° 13

catz finefood Sleď s krevetami Classic N° 13, 400 g

  • prémiové kompletné krmivo pre mačky
  • viac ako 93 % podiel mäsa
  • bez plnív a lepku
€ 5,09 (€ 12,73 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Whiskas 1+ konzerva hovädzie mäso v omáčke

Whiskas 1+ konzerva hovädzie mäso v omáčke, 400 g

  • pre dospelé mačky
  • s hovädzím mäsom
€ 2,74 € 3,23 (€ 6,85 / kg)

Doručenie do 06. októbra

catz finefood Purrrr - mokré krmivo No. 105 Lachs

catz finefood Purrrr -​ mokré krmivo No. 105 Lachs, 375 g

  • Prémiové kompletné krmivo pre mačky
  • Viac ako 98 % podiel rýb
  • Ľahko stráviteľný monoproteín
€ 5,69 (€ 15,17 / kg)

Doručenie do 06. októbra

catz finefood Hydina v kapsičke Classic N° 3

catz finefood Hydina v kapsičke Classic N° 3, 85 g

  • prémiové kompletné krmivo pre mačky
  • podľa konceptu koristi
  • bez plnidiel
€ 1,99 € 2,10 (€ 23,41 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Whiskas 1+ konzerva hydina v terine

Whiskas 1+ konzerva hydina v terine, 400 g

  • pre dospelé mačky
  • s hydinou
€ 2,38 € 2,81 (€ 5,95 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Kapsičky "klasický výber" v omáčke 1+, Multipack 24 x 85 g

Whiskas Kapsičky "klasický výber" v omáčke 1+, Multipack 24 x 85 g, 2.040 g

  • pre dospelé mačky
  • vitamíny a minerály
  • bez umelých prísad
€ 14,75 € 17,36 (€ 7,23 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Lifestage Pouch Kitten s hydinovým mäsom a pstruhom

Lucky Lou Lifestage Pouch Kitten s hydinovým mäsom a pstruhom, 300 g

  • pre mladé mačky
  • zloženie zodpovedajúce druhu a veku
  • bez obilnín a lepku
€ 3,59 (€ 11,97 / kg)

Doručenie do 20. októbra

Kapsičky "klasický výber" v omáčke Junior, Multipack 12 x 85 g

Whiskas Kapsičky "klasický výber" v omáčke Junior, Multipack 12 x 85 g, 1.020 g

  • pre mladé mačky vo veku 2 - 12 mesiacov
  • pre zdravý rast
  • ľahko stráviteľné
€ 7,90 € 9,30 (€ 7,75 / kg)

Doručenie do 06. októbra