Mokré krmivo WOLFSBLUT

Filtrovať a zoradiť

Cena Príchuť Vlastnosti Životná fáza Oblasť použitia
Filter

Mokré krmivo: 18 produktov

Mokré krmivo s konským mäsom a sladkými zemiakmi Wide Plain Adult

WOLFSBLUT Mokré krmivo s konským mäsom a sladkými zemiakmi Wide Plain Adult, 200 g

  • s nízkokalorickým konským mäsom
  • pôvodná receptúra
  • bez obilnín a cukru
€ 4,99 (€ 24,95 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo s morčacím mäsom a sladkými zemiakmi Black Bird Adult

WOLFSBLUT Mokré krmivo s morčacím mäsom a sladkými zemiakmi Black Bird Adult, 200 g

  • prírodné zložky
  • nízkotučné a bohaté na bielkoviny
  • bez obilnín a cukru
€ 3,79 (€ 18,95 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo s divinou a zemiakmi Blue Mountain Adult

WOLFSBLUT Mokré krmivo s divinou a zemiakmi Blue Mountain Adult, 200 g

  • pôvodná receptúra
  • bez obilnín a cukru
  • prírodné zložky
€ 4,29 (€ 21,45 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo s morčacím a kačacím mäsom Adult

WOLFSBLUT Mokré krmivo s morčacím a kačacím mäsom Adult, 200 g

  • pôvodná receptúra
  • vybrané ingrediencie
  • bez obilnín a cukru
€ 3,79 (€ 18,95 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo s jahňacím mäsom, lososom a zemiakmi Green Valley Adult

WOLFSBLUT Mokré krmivo s jahňacím mäsom, lososom a zemiakmi Green Valley Adult, 800 g

  • vybrané ingrediencie
  • pôvodná receptúra
  • bez obilnín a cukru
€ 8,49 (€ 10,61 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo s divinou a sladkými zemiakmi Dark Forest Adult

WOLFSBLUT Mokré krmivo s divinou a sladkými zemiakmi Dark Forest Adult, 395 g

  • vybrané zložky
  • ideálne pre psov s alergiou na krmivo
  • bez zvýrazňovačov chuti
€ 4,67 € 4,92 (€ 11,82 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo s klokaním mäsom Red Rock Adult

WOLFSBLUT Mokré krmivo s klokaním mäsom Red Rock Adult, 395 g

  • hypoalergénny zdroj bielkovín
  • pôvodná receptúra
  • lahodná chuť
€ 6,69 (€ 16,94 / kg)

Doručenie do 07. októbra

WOLFSBLUT Mokré krmivo VetLine Renal Adult

WOLFSBLUT Mokré krmivo VetLine Renal Adult, 395 g

  • môže pomôcť predchádzať vzniku močových kameňov
  • ľahko stráviteľné a využiteľné
  • nízky obsah fosforu a sodíka
€ 6,42 € 6,76 (€ 16,25 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré kmrivo s hovädzím mäsom Black Angus a zemiakmi Down Under Adult

WOLFSBLUT Mokré kmrivo s hovädzím mäsom Black Angus a zemiakmi Down Under Adult, 395 g

  • pôvodná receptúra
  • bez obilnín a cukru
  • ideálne pre psov s alergiou na krmivo
€ 6,39 (€ 16,18 / kg)

Doručenie do 07. októbra

WOLFSBLUT Mokré krmivo VetLine Joint Care Adult

WOLFSBLUT Mokré krmivo VetLine Joint Care Adult, 395 g

  • pre dospelých psov
  • podporuje normálnu tvorbu chrupaviek
  • ľahko stráviteľné
€ 6,42 € 6,76 (€ 16,25 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo VetLine Hypoallergenic Adult

WOLFSBLUT Mokré krmivo VetLine Hypoallergenic Adult, 395 g

  • kvalitný monoproteín
  • iba 2 zdroje sacharidov
  • bez obilnín
€ 7,79 (€ 19,72 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo s kačacím mäsom a zemiakmi Adult

WOLFSBLUT Mokré krmivo s kačacím mäsom a zemiakmi Adult, 800 g

  • pôvodná receptúra
  • druhovo vhodná receptúra
  • bez obilnín a cukru
€ 9,49 (€ 11,86 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo s konským mäsom Wide Plain Adult

WOLFSBLUT Mokré krmivo s konským mäsom Wide Plain Adult, 395 g

  • monoproteín
  • ideálne pre psov s alergiou na krmivo
  • vhodné pre BARF
€ 7,89 (€ 19,97 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo VetLine Weight Management Adult

WOLFSBLUT Mokré krmivo VetLine Weight Management Adult, 395 g

  • nízky obsah energie a tuku
  • rýchly a dlhotrvajúci pocit sýtosti
  • bez obilnín
€ 6,42 € 6,76 (€ 16,25 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo s morčacím a kačacím mäsom Puppy

WOLFSBLUT Mokré krmivo s morčacím a kačacím mäsom Puppy, 395 g

  • s obľúbeným morčacím mäsom
  • druhovo vhodná receptúra
  • bez obilnín a cukru
€ 4,99 (€ 12,63 / kg)

Doručenie do 07. októbra

WOLFSBLUT Mokré krmivo VetLine Skin Adult

WOLFSBLUT Mokré krmivo VetLine Skin Adult, 395 g

  • vhodné pre eliminačnú diétu
  • biela ryba ako hlavný zdroj bielkovín
  • s B-vitamínmi a zinkom
€ 6,79 (€ 17,19 / kg)

Doručenie do 07. októbra

WOLFSBLUT Mokré krmivo VetLine Urinary Adult

WOLFSBLUT Mokré krmivo VetLine Urinary Adult, 395 g

  • môže pomôcť predchádzať vzniku struvitových kameňov
  • môže pomôcť rozpúšťať struvitové kamene
  • vysoká akceptácia
€ 6,79 (€ 17,19 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo VetLine Gastrointestinal Adult

WOLFSBLUT Mokré krmivo VetLine Gastrointestinal Adult, 395 g

  • pre dospelých psov
  • s kačacím mäsom a sladkými zemiakmi
  • ľahko stráviteľné
€ 6,39 (€ 16,18 / kg)

Doručenie do 14. októbra