WOLFSBLUT Mokré krmivo VetLine Renal Adult, 395 g

Kompletné diétne krmivo na podporu normálnej funkcie obličiek

€ 6,42 € 6,76 -5%

(€ 16,25 / kg, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 395 g

Na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Slovensko: doprava zadarmo nad € 59,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • môže pomôcť predchádzať vzniku močových kameňov
  • ľahko stráviteľné a využiteľné
  • nízky obsah fosforu a sodíka

Často nakupované spolu s WOLFSBLUT Granuly VetLine Hypoallergenic Adult, 2 kg

WOLFSBLUT Mokré krmivo VetLine Renal Adult, 395 g € 6,42 (€ 16,25 / kg)
WOLFSBLUT Granuly VetLine Hypoallergenic Adult, 2 kg € 36,99 (€ 18,50 / kg)
Celková cena: € 43,41
Popis

Toto vysokokvalitné kompletné diétne krmivo bolo vyvinuté špeciálne ako nutričná podpora pre dospelých psov s chronickou insuficienciou obličiek a sklonom k tvorbe oxalátových kameňov. Vďaka svojej špeciálnej receptúre a ľahko stráviteľným zložkám podporuje normálnu funkciu obličiek.

Vlastnosti

  • Kompletné diétne krmivo pre dospelých psov na podporu normálnej funkcie obličiek
  • Ľahko stráviteľné a využiteľné vďaka nízkemu obsahu bielkovín
  • Nízky obsah fosforu a sodíka
  • Zvýšený obsah omega-3 mastných kyselín
  • Alkalizujúce - môže pomôcť predchádzať tvorbe oxalátových kameňov (močových kameňov)
  • Chutná receptúra s kuracím mäsom a sladkými zemiakmi pre vysokú mieru akceptácie

Pozor! Nevhodné pre šteniatka, gravidné a dojčiace suky, pri insuficiencii pečene spojenou s poruchou sekrécie žlče, pri pankreatitíde a hyperlipidémii!

Odporúčané kŕmenie

Hmotnosť Denné množstvo krmiva
1 - 5 kg do 315 g
5 - 10 kg 315 - 530 g
10 - 20 kg 530 - 890 g
20 - 30 kg 890 - 1210 g
30 kg + 1210 g +

Tieto orientačné hodnoty sa môžu líšiť v závislosti od veku, plemena a aktivity zvieraťa.

Doba kŕmenia

  • Na podporu funkcie obličiek pri chronickej insuficiencii obličiek: najskôr do 6 mesiacov
  • Pri dočasnej insuficiencii obličiek: 2 - 4 týždne
  • Na zníženie tvorby oxalátových kameňov: do 6 mesiacov

Upozornenie! Kompletné diétne krmivá môžu veterinárnu liečbu iba podporiť, ale nikdy ju nemôžu nahradiť! Pred použitím alebo predĺžením doby kŕmenia sa dôrazne odporúča poradiť sa s veterinárnym lekárom.

Č. produktu: MM-WB789542
Obsah: 395 g
EAN: 4260603789542
Č. výrobcu: WB789542
Značky: WOLFSBLUT
Deklarácia krmiva: diétne
Životná fáza: adult
Oblasť použitia pre zvieratá: obličky a močové cesty, močový mechúr a močové kamene
Zloženie

62 % Kura, 5,5 % Sladké zemiaky, 5 % Tekvica, 1,7 % Slnečnicový olej, 1,7 % Repkový olej, Minerálne látky (0,1 % Potassium citrate), Lucerna, Púpavové listy, Biotín, Topinambur, Mannan oligosaccharides (prebiotic MOS), Frukto-oligosacharidy (prebiotické FOS), 0,05 % Methylsulfonylmethan (MSM), Zdroj proteínu (Kura)

Zložky

Analytické zložky

Zložky
Surový proteín 5 %
Hrubý tuk 9 %
Surový popol 1,8 %
Rohöle und -fette 0 %
Hrubá vláknina 0,5 %
Calcium 0,17 %
Fosfor 0,11 %
Draslík 0,35 %
Sodium 0,11 %
Horčík 0,02 %
Chloride 0,25 %
Síra 0,2 %
Omega 6 0,7 %
Omega 3 0,1 %
Vitamin D[1] 250 I.U.
Hydroxyproline 0,15 %
Vlhkosť 79 %
  1. na kg

Výživové a fyziologické zložky

Zložky pre/na 1 kg
Vitamin A (Retinylacetat) 2.500 I.U.
Vitamín D3 180 I.U.
Vitamin E as all rac-alpha tocopheryl acetate 25 mg
Biotín 25 mg
Zinc as zinc oxide 20 mg
Copper (as copper(II) sulphate pentahydrate) 1,5 mg
Jód (ako Calcium iodate, bezvodý) 0,75 mg
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: Healthfood24 GmbH, Tschaikowskistr. 17, 04105, Leipzig, Nemecko, www.wolfsblut.com

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: WOLFSBLUT Mokré krmivo VetLine Renal Adult

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder