Suché krmivo WOLFSBLUT

Filtrovať a zoradiť

Cena Príchuť Vlastnosti Životná fáza Oblasť použitia
Filter

Suché krmivo: 13 produktov

WOLFSBLUT Granuly VetLine Gastrointestinal Adult

WOLFSBLUT Granuly VetLine Gastrointestinal Adult, 2 kg

  • ľahko stráviteľné
  • chutná receptúra
  • vysoká akceptácia
€ 28,99 (€ 14,50 / kg)

Doručenie do 07. októbra

WOLFSBLUT Granuly VetLine Hypoallergenic Adult

WOLFSBLUT Granuly VetLine Hypoallergenic Adult, 2 kg

  • monoproteín
  • iba 2 zdroje sacharidov
  • bez obilnín
€ 36,99 (€ 18,50 / kg)

Doručenie do 07. októbra

WOLFSBLUT Granuly s jahňacím mäsom a ryžou Adult

WOLFSBLUT Granuly s jahňacím mäsom a ryžou Adult, 2 kg

  • pôvodná receptúra
  • ideálne pre citlivých psov
  • bez obilnín a sóje
€ 28,99 (€ 14,50 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Granuly s konským mäsom a sladkými zemiakmi Wide Plain Adult

WOLFSBLUT Granuly s konským mäsom a sladkými zemiakmi Wide Plain Adult, 2 kg

  • pôvodná receptúra
  • vybrané ingrediencie
  • bez obilnín a sóje
€ 38,49 (€ 19,25 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Granuly so pstruhom a sladkými zemiakmi Cold River Adult

WOLFSBLUT Granuly so pstruhom a sladkými zemiakmi Cold River Adult, 2 kg

  • pôvodná receptúra
  • so pstruhom a lososom
  • bez obilnín a sóje
€ 31,49 (€ 15,75 / kg)

Doručenie do 07. októbra

WOLFSBLUT Granuly VetLine Joint Care Adult

WOLFSBLUT Granuly VetLine Joint Care Adult, 2 kg

  • vybrané zložky
  • pre dospelé psy
  • vysoká akceptácia
€ 26,99 (€ 13,50 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Granuly s bažantom a kačkou Hunters Adult

WOLFSBLUT Granuly s bažantom a kačkou Hunters Adult, 2 kg

  • pôvodná receptúra
  • vybrané prírodné ingrediencie
  • bez obilnín a sóje
€ 30,49 (€ 15,25 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Granuly s morčacím mäsom a sladkými zemiakmi Black Bird Adult

WOLFSBLUT Granuly s morčacím mäsom a sladkými zemiakmi Black Bird Adult, 2 kg

  • vybrané prírodné zložky
  • morčacie mäso ako hlavná zložka
  • bez obilnín a cukru
€ 28,99 (€ 14,50 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Granuly pre psov VetLine Weight Management

WOLFSBLUT Granuly pre psov VetLine Weight Management, 2 kg

  • Pri nadváhe a diabetes mellitus
  • Rýchly a dlhotrvajúci pocit sýtosti
  • Bez obilnín
€ 26,99 (€ 13,50 / kg)

Doručenie do 07. októbra

WOLFSBLUT Granuly VetLine Skin Adult

WOLFSBLUT Granuly VetLine Skin Adult, 2 kg

  • vhodné pre eliminačnú diétu
  • biela ryba ako hlavný zdroj bielkovín
  • so zinkom a biotínom
€ 26,99 (€ 13,50 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Granuly so zverinou a králikom Blue Mountain Adult

WOLFSBLUT Granuly so zverinou a králikom Blue Mountain Adult, 2 kg

  • s nízkotučnou zverinou
  • príjemná chuť
  • bez obilnín a sóje
€ 35,49 (€ 17,75 / kg)

Doručenie do 07. októbra

WOLFSBLUT Granuly VetLine Urinary Adult

WOLFSBLUT Granuly VetLine Urinary Adult, 2 kg

  • nízky obsah bielkovín
  • na okyslenie moču
  • bez obilnín
€ 26,99 (€ 13,50 / kg)

Doručenie do 07. októbra

WOLFSBLUT Granuly s kačkou a zemiakmi Adult

WOLFSBLUT Granuly s kačkou a zemiakmi Adult, 2 kg

  • s chutným kačacím mäsom
  • vybrané prírodné ingrediencie
  • bez obilnín a sóje
€ 28,99 (€ 14,50 / kg)

Doručenie do 07. októbra