Hlavné krmivo pre trpasličie papagáje

Filtrovať a zoradiť

Cena Značky Príchuť
Filter

Trpasličie papagáje: 6 produktov

Versele Laga NutriBird P15 Tropical

Versele Laga NutriBird P15 Tropical, 1 kg

  • etrudované pelety
  • farebná zmes
  • pôsobí proti selektívnemu kŕmeniu
€ 19,79 (€ 19,79 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Versele Laga Exotické ovocie pre papagáje Premium

Versele Laga Exotické ovocie pre papagáje Premium, 750 g

  • s obilninami, semienkami a ovocím
  • 35 % obsahu ovocia
  • vysokokvalitné prísady
€ 11,29 (€ 15,05 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Versele Laga Krmivo pre papagáje Prestige

Versele Laga Krmivo pre papagáje Prestige, 3 kg

  • pre papagáje
  • pre dobrú kondíciu
  • s vysokokvalitnými zložkami
€ 24,49 (€ 8,16 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Versele Laga Krmivo pre papagáje Prestige Premium

Versele Laga Krmivo pre papagáje Prestige Premium, 2 kg

  • zmes semien
  • s vitamínmi, minerálmi a aminokyselinami
  • podporuje trávenie a kondíciu
€ 23,49 (€ 11,75 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Versele Laga Krmivo pre africké papagáje Prestige

Versele Laga Krmivo pre africké papagáje Prestige, 1 kg

  • zmes semien
  • s vitamínmi, minerálmi a aminokyselinami
  • podporuje trávenie a kondíciu
€ 12,89 (€ 12,89 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Quiko Hand Formula pre papagáje a andulky

Quiko Hand Formula pre papagáje a andulky, 625 g

  • kompletné krmivo bohaté na živiny
  • pre rýchlu stabilitu krmiva
  • opätovne uzatvárateľná nádoba
€ 35,49 (€ 56,78 / kg)

Momentálne nie je k dispozícii