Hlavné krmivo pre andulky

Filtrovať a zoradiť

Cena Značky
Filter

Andulky: 5 produktov

Versele Laga Krmivo pre andulky Prestige

Versele Laga Krmivo pre andulky Prestige, 20 kg

  • pre andulky a iné malé papagáje
  • pre dobrú kondíciu
  • s vysokokvalitnými zložkami
€ 49,49 (€ 2,47 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Prémiové krekry pre andulky Sittich Perle®

Vitakraft Prémiové krekry pre andulky Sittich Perle®, 1.000 g

  • vyvážená receptúra
  • s prírodnými zložkami
  • s bylinnou kompozíciou VITA® HERBS
€ 5,69 (€ 5,69 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Versele Laga Krmivo pre andulky Prestige Premium

Versele Laga Krmivo pre andulky Prestige Premium, 2,50 kg

  • zmes semien
  • s vitamínmi, minerálmi a aminokyselinami
  • podporuje trávenie a kondíciu
€ 25,49 (€ 10,20 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Quiko Hand Formula pre papagáje a andulky

Quiko Hand Formula pre papagáje a andulky, 625 g

  • kompletné krmivo bohaté na živiny
  • pre rýchlu stabilitu krmiva
  • opätovne uzatvárateľná nádoba
€ 35,49 (€ 56,78 / kg)

Momentálne nie je k dispozícii

Versele Laga Krmivo pre andulky Prestige Premium

Versele Laga Krmivo pre andulky Prestige Premium, 800 g

  • zmes semien
  • s vitamínmi, minerálmi a aminokyselinami
  • podporuje trávenie a kondíciu
€ 9,49 (€ 11,86 / kg)

Doručenie do 18. novembra