Hlavné krmivo pre papagáje

Filtrovať a zoradiť

Cena Značky Príchuť
Filter

Papagáje: 6 produktov

Versele Laga NutriBird P15 Tropical

Versele Laga NutriBird P15 Tropical, 1 kg

  • etrudované pelety
  • farebná zmes
  • pôsobí proti selektívnemu kŕmeniu
€ 17,78 € 19,76 (€ 17,78 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Versele Laga Exotické ovocie pre papagáje Premium

Versele Laga Exotické ovocie pre papagáje Premium, 750 g

  • s obilninami, semienkami a ovocím
  • 35 % obsahu ovocia
  • vysokokvalitné prísady
€ 10,15 € 11,28 (€ 13,53 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Versele Laga Krmivo pre papagáje Prestige

Versele Laga Krmivo pre papagáje Prestige, 3 kg

  • pre papagáje
  • pre dobrú kondíciu
  • s vysokokvalitnými zložkami
€ 21,85 € 24,28 (€ 7,28 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Versele Laga Krmivo pre papagáje Prestige Premium

Versele Laga Krmivo pre papagáje Prestige Premium, 2 kg

  • zmes semien
  • s vitamínmi, minerálmi a aminokyselinami
  • podporuje trávenie a kondíciu
€ 20,70 € 23,01 (€ 10,35 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Versele Laga Krmivo pre africké papagáje Prestige

Versele Laga Krmivo pre africké papagáje Prestige, 1 kg

  • zmes semien
  • s vitamínmi, minerálmi a aminokyselinami
  • podporuje trávenie a kondíciu
€ 11,55 € 12,84 (€ 11,55 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Quiko Hand Formula pre papagáje a andulky

Quiko Hand Formula pre papagáje a andulky, 625 g

  • kompletné krmivo bohaté na živiny
  • pre rýchlu stabilitu krmiva
  • opätovne uzatvárateľná nádoba
€ 31,77 € 35,30 (€ 50,83 / kg)

Momentálne nie je k dispozícii