Pedigree

Dôvera a kvalita už viac ako 80 rokov

Pedigree je jednou z najznámejších značiek krmív pre psov. Táto značka pôsobí pod záštitou spoločnosti Mars Incorporated a sprevádza majiteľov psov a ich miláčikov v ťažkých chvíľach už viac ako 80 rokov. Každý výrobok Pedigree ponúka psom kvalitné živiny a veľa chuti.

Nakupovať podľa kategórií

Filtrovať a zoradiť

Cena Príchuť Vlastnosti Životná fáza Oblasť použitia Balenie
Filter

Pedigree: 1 - 30 z 35 produktov

Dentastix Large Multipack PLUSPACK 76 + 36 GRATIS

Pedigree Dentastix Large Multipack PLUSPACK 76 + 36 GRATIS

  • pre psov od 25 kg
  • podporuje zdravie zubov
  • obsahuje vitamíny, minerály a ďalšie látky
€ 36,00 € 42,36

Doručenie do 07. októbra

Pedigree Dentastix Large Big Pack

Pedigree Dentastix Large Big Pack, 2.160 g

  • pre psov od 25 kg
  • podporuje zdravie zubov
  • obsahuje vitamíny, minerály a ďalšie látky
€ 26,40 € 31,06 (€ 12,22 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Pedigree Dentastix Multipack Large

Pedigree Dentastix Multipack Large

  • pre psov od 25 kg
  • podporuje zdravie zubov
  • obsahuje vitamíny, minerály a ďalšie látky
€ 13,79 € 16,23

Doručenie do 07. októbra

Paštéta s hovädzím, jahňacím a kuracím mäsom

Pedigree Paštéta s hovädzím, jahňacím a kuracím mäsom, 800 g

  • 51 % mäsa
  • bez pridaného cukru
  • bez konzervačných látok
€ 4,18 € 4,92 (€ 5,23 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Tasty Minis s príchuťou kuracieho a kačacieho mäsa

Pedigree Tasty Minis s príchuťou kuracieho a kačacieho mäsa, 130 g

  • mäkký pôžitok zo žuvania
  • 100 % mäsová príchuť
  • s vitamínmi a omega-3 mastnými kyselinami
€ 3,34 € 3,94 (€ 25,69 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Pedigree Paštéta s hydinou

Pedigree Paštéta s hydinou, 800 g

  • 51 % mäsa
  • kuracie, morčacie a kačacie mäso
  • pre dospelých psov
€ 4,78 € 5,63 (€ 5,98 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Pedigree Biscrok Snack

Pedigree Biscrok Snack, 500 g

  • pevné na skus a chutné
  • 3 príchute
  • vitamínový a minerálny doplnok
€ 3,34 € 3,94 (€ 6,68 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Pedigree Schmackos Multi 4 príchute 20 prúžkov

Pedigree Schmackos Multi 4 príchute 20 prúžkov

  • vyrobené z čerstvého mäsa
  • mäkká textúra s lahodnou chuťou
  • cenné zložky
€ 3,34 € 3,94

Doručenie do 07. októbra

Dentastix Medium Multipack PLUSPACK 76 + 36 GRATIS

Pedigree Dentastix Medium Multipack PLUSPACK 76 + 36 GRATIS

  • pre psov od 10 do 25 kg
  • podporuje starostlivosť zubov
  • obsahuje vitamíny, minerály a ďalšie látky
€ 32,40 € 38,12

Doručenie do 07. októbra

Pedigree Mištička s paštétou

Pedigree Mištička s paštétou, hovädzie mäso a pečeň (300 g)

  • mäsová paštéta
  • plnohodnotná a vyvážená
  • receptúra prispôsobená druhu
€ 2,38 € 2,81 (€ 7,93 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Pedigree Suché krmivo Professional Nutrition

Pedigree Suché krmivo Professional Nutrition, hydina (12 kg)

  • pre dospelých psov
  • bez umelých farbív a príchutí
  • obsahuje celozrnné obilniny
€ 54,01 € 63,55 (€ 4,50 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Pedigree Markies Original

Pedigree Markies Original, 500 g

  • chrumkavá maškrta
  • mäsitá náplň
  • s vitamínmi a minerálmi
€ 3,34 € 3,94 (€ 6,68 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Kapsičky Adult "zmiešaný výber v omáčke" 40 ks x 100 g

Pedigree Kapsičky Adult "zmiešaný výber v omáčke" 40 ks x 100 g, 4.000 g

  • praktické úložné balenie
  • so 4 rôznymi príchuťami
  • 40 x 100 g
€ 27,59 € 32,47 (€ 6,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Pedigree Rodeo s hovädzím mäsom 7 ks

Pedigree Rodeo s hovädzím mäsom 7 ks

  • pre psov od 4 mesiacov
  • skrútená špirálovitá štruktúra
  • chutná zábava pri žuvaní
€ 3,34 € 3,94

Doručenie do 07. októbra

Kapsičky "zmiešaný výber v želé" 12 ks x 100 g

Pedigree Kapsičky "zmiešaný výber v želé" 12 ks x 100 g, 1.200 g

  • 12 kapsičiek po 100 g
  • 4 rôzne príchute
  • receptúra s vysokým obsahom vlákniny
€ 8,38 € 9,87 (€ 6,98 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Pedigree Mištička Extra Vital

Pedigree Mištička Extra Vital, králičie mäso (300 g)

  • s cennými omega mastnými kyselinami
  • jemná štruktúra paštéty
  • kompletné krmivo alebo na miešanie so suchým
€ 2,98 € 3,51 (€ 9,93 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cuisine in Sauce s hovädzím mäsom a pečeňou

Pedigree Cuisine in Sauce s hovädzím mäsom a pečeňou, 1.200 g

  • kúsky hovädzieho mäsa
  • receptúra s vysokým obsahom vlákniny
  • bez palmového oleja
€ 5,98 € 7,04 (€ 4,98 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mištička s teľacím a hydinovým mäsom Senior

Pedigree Mištička s teľacím a hydinovým mäsom Senior, 300 g

  • ideálne pre staršie psy
  • plnohodnotnýá a vyvážená
  • lahodná štruktúra paštéty
€ 2,38 € 2,81 (€ 7,93 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Pedigree Dentastix Small Big Pack

Pedigree Dentastix Small Big Pack, 880 g

  • pre psov od 5 do 10 kg
  • znižuje tvorbu zubného kameňa
  • obsahuje pridané vitamíny a ďalšie látky
€ 20,40 € 24,00 (€ 23,18 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Pedigree Ranchos™ Cubes s hovädzím mäsom

Pedigree Ranchos™ Cubes s hovädzím mäsom, 70 g

  • praktický tvar kocky
  • vhodné aj pre šteniatka od 8 týždňov
  • menej ako 3 kcl na kocku
€ 3,58 € 4,22 (€ 51,14 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Pedigree Ranchos s hovädzím mäsom

Pedigree Ranchos s hovädzím mäsom, 70 g

  • 95 % obsahu mäsa
  • vynikajúci pôžitok zo žuvania
  • pre všetky plemená psov
€ 3,34 € 3,94 (€ 47,71 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Pedigree Kapsičky "zmiešaný výber"

Pedigree Kapsičky "zmiešaný výber", 1.200 g

  • 4 druhy, 3 balenia po 100 g
  • vsoký obsah vlákniny a bielkovín
  • bez umelých prísad a pridaného cukru
€ 8,38 € 9,87 (€ 6,98 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Suché krmivo s hovädzím mäsom a zeleninou

Pedigree Suché krmivo s hovädzím mäsom a zeleninou, 3 kg

  • vyvážená receptúra
  • so všetkými dôležitými živinami
  • bez umelých dochucovadiel
€ 15,58 € 18,34 (€ 5,19 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Suché krmivo s hydinou Professional Nutrition Junior

Pedigree Suché krmivo s hydinou Professional Nutrition Junior, 12 kg

  • vyvážená receptúra s mäsom
  • veľkosť granúl pre malé papuľky
  • podporuje zdravie zubov
€ 42,00 € 49,42 (€ 3,50 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Tasty Minis s príchuťou syra a hovädzieho mäsa

Pedigree Tasty Minis s príchuťou syra a hovädzieho mäsa

  • pre malé plemená psov
  • optimálny pôžitok zo žuvania
  • s omega-3 mastnými kyselinami a ďalšími látkami
€ 3,34 € 3,94

Doručenie do 07. októbra

Pedigree Jumbone Mini s hovädzím mäsom a hydinou

Pedigree Jumbone Mini s hovädzím mäsom a hydinou, 160 g

  • žuvanie bez triesok
  • ľahko stráviteľný a bohatý
  • extra dlhý pôžitok zo žuvania
€ 3,34 € 3,94 (€ 20,88 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cuisine in Sauce s hovädzím mäsom, cestovinami a mrkvou

Pedigree Cuisine in Sauce s hovädzím mäsom, cestovinami a mrkvou, 800 g

  • z prírodných zložiek
  • bez pridaného cukru a umelých aróm
  • celozrnné cestoviny
€ 4,78 € 5,63 (€ 5,98 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Pedigree Dentastix Multipack Medium

Pedigree Dentastix Multipack Medium

  • pre psov od 10 do 25 kg
  • znižuje tvorbu zubného kameňa
  • obsahuje pridané vitamíny a ďalšie látky
€ 13,19 € 15,52

Doručenie do 07. októbra

Pedigree Cuisine in Sauce s králikom a mrkvou

Pedigree Cuisine in Sauce s králikom a mrkvou, 800 g

  • z prírodných zložiek
  • bez pridaného cukru a umelých aróm
  • 100 % príchuť
€ 4,78 € 5,63 (€ 5,98 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Pedigree Denta Stix Light S

Pedigree Denta Stix Light S, 7 ks

  • o 30 % menej kalórií
  • lahodná príchuť morčacieho mäsa
  • pre psov od 8 týždňov a 2 kg
€ 3,58 € 4,22 (€ 0,51 / ks)

Doručenie do 07. októbra