Snacky a odmeny pre psov

Filtrovať a zoradiť

Cena Príchuť Vlastnosti Oblasť použitia Balenie
Filter

Snacky a odmeny: 20 produktov

Dentastix Large Multipack PLUSPACK 76 + 36 GRATIS

Pedigree Dentastix Large Multipack PLUSPACK 76 + 36 GRATIS

  • pre psov od 25 kg
  • podporuje zdravie zubov
  • obsahuje vitamíny, minerály a ďalšie látky
€ 36,00 € 42,36

Doručenie do 07. októbra

Pedigree Dentastix Large Big Pack

Pedigree Dentastix Large Big Pack, 2.160 g

  • pre psov od 25 kg
  • podporuje zdravie zubov
  • obsahuje vitamíny, minerály a ďalšie látky
€ 26,40 € 31,06 (€ 12,22 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Pedigree Dentastix Multipack Large

Pedigree Dentastix Multipack Large

  • pre psov od 25 kg
  • podporuje zdravie zubov
  • obsahuje vitamíny, minerály a ďalšie látky
€ 13,79 € 16,23

Doručenie do 07. októbra

Tasty Minis s príchuťou kuracieho a kačacieho mäsa

Pedigree Tasty Minis s príchuťou kuracieho a kačacieho mäsa, 130 g

  • mäkký pôžitok zo žuvania
  • 100 % mäsová príchuť
  • s vitamínmi a omega-3 mastnými kyselinami
€ 3,34 € 3,94 (€ 25,69 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Pedigree Schmackos Multi 4 príchute 20 prúžkov

Pedigree Schmackos Multi 4 príchute 20 prúžkov

  • vyrobené z čerstvého mäsa
  • mäkká textúra s lahodnou chuťou
  • cenné zložky
€ 3,34 € 3,94

Doručenie do 07. októbra

Pedigree Biscrok Snack

Pedigree Biscrok Snack, 500 g

  • pevné na skus a chutné
  • 3 príchute
  • vitamínový a minerálny doplnok
€ 3,34 € 3,94 (€ 6,68 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Dentastix Medium Multipack PLUSPACK 76 + 36 GRATIS

Pedigree Dentastix Medium Multipack PLUSPACK 76 + 36 GRATIS

  • pre psov od 10 do 25 kg
  • podporuje starostlivosť zubov
  • obsahuje vitamíny, minerály a ďalšie látky
€ 32,40 € 38,12

Doručenie do 07. októbra

Pedigree Markies Original

Pedigree Markies Original, 500 g

  • chrumkavá maškrta
  • mäsitá náplň
  • s vitamínmi a minerálmi
€ 3,34 € 3,94 (€ 6,68 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Pedigree Rodeo s hovädzím mäsom 7 ks

Pedigree Rodeo s hovädzím mäsom 7 ks

  • pre psov od 4 mesiacov
  • skrútená špirálovitá štruktúra
  • chutná zábava pri žuvaní
€ 3,34 € 3,94

Doručenie do 07. októbra

Pedigree Dentastix Small Big Pack

Pedigree Dentastix Small Big Pack, 880 g

  • pre psov od 5 do 10 kg
  • znižuje tvorbu zubného kameňa
  • obsahuje pridané vitamíny a ďalšie látky
€ 20,40 € 24,00 (€ 23,18 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Pedigree Ranchos™ Cubes s hovädzím mäsom

Pedigree Ranchos™ Cubes s hovädzím mäsom, 70 g

  • praktický tvar kocky
  • vhodné aj pre šteniatka od 8 týždňov
  • menej ako 3 kcl na kocku
€ 3,58 € 4,22 (€ 51,14 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Tasty Minis s príchuťou syra a hovädzieho mäsa

Pedigree Tasty Minis s príchuťou syra a hovädzieho mäsa

  • pre malé plemená psov
  • optimálny pôžitok zo žuvania
  • s omega-3 mastnými kyselinami a ďalšími látkami
€ 3,34 € 3,94

Doručenie do 07. októbra

Pedigree Ranchos s hovädzím mäsom

Pedigree Ranchos s hovädzím mäsom, 70 g

  • 95 % obsahu mäsa
  • vynikajúci pôžitok zo žuvania
  • pre všetky plemená psov
€ 3,34 € 3,94 (€ 47,71 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Pedigree Jumbone Mini s hovädzím mäsom a hydinou

Pedigree Jumbone Mini s hovädzím mäsom a hydinou, 160 g

  • žuvanie bez triesok
  • ľahko stráviteľný a bohatý
  • extra dlhý pôžitok zo žuvania
€ 3,34 € 3,94 (€ 20,88 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Pedigree Dentastix Multipack Medium

Pedigree Dentastix Multipack Medium

  • pre psov od 10 do 25 kg
  • znižuje tvorbu zubného kameňa
  • obsahuje pridané vitamíny a ďalšie látky
€ 13,19 € 15,52

Doručenie do 07. októbra

Jumbone Medium s hovädzím mäsom a hydinou

Pedigree Jumbone Medium s hovädzím mäsom a hydinou, 180 g

  • žuvanie bez triesok
  • pre psov od 10 kg
  • ľahko stráviteľný a bohatý
€ 3,34 € 3,94 (€ 18,56 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Pedigree Ranchos Sticks

Pedigree Ranchos Sticks, 70 g

  • s kuracou pečeňou
  • obsah tuku menej ako 5 %
  • pohodlná štruktúra
€ 3,34 € 3,94 (€ 47,71 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Pedigree Denta Stix Light M

Pedigree Denta Stix Light M, 5 ks

  • o 30 % menej kalórií
  • lahodná morčacia príchuť
  • pre psov od 8 týždňov a 2 kg
€ 3,58 € 4,22 (€ 0,72 / ks)

Doručenie do 07. októbra

Pedigree Denta Stix Light S

Pedigree Denta Stix Light S, 7 ks

  • o 30 % menej kalórií
  • lahodná príchuť morčacieho mäsa
  • pre psov od 8 týždňov a 2 kg
€ 3,58 € 4,22 (€ 0,51 / ks)

Doručenie do 07. októbra

Pedigree Denta Stix Light L

Pedigree Denta Stix Light L, 4 ks

  • znižuje zubný povlak a zubný kameň
  • o 30 % menej kalórií
  • pre psov od 8 týždňov a 2 kg
€ 3,58 € 4,22 (€ 0,90 / ks)

Doručenie do 07. októbra