Pedigree Suché krmivo Professional Nutrition, hydina (12 kg)

Suché krmivo pre dospelých psov

€ 54,01 € 63,55 -15%

(€ 4,50 / kg, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Príchuť: hydina

Ešte 3 ks na sklade

Doručenie: utorok, 06. októbra, ak si objednáte do dňa: štvrtok,23:59 h.

Slovensko: doprava zadarmo nad € 59,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • pre dospelých psov
  • bez umelých farbív a príchutí
  • obsahuje celozrnné obilniny

Často nakupované spolu s Rinti Kennerfleisch 800 g, hovädzie mäso (800 g)

Pedigree Suché krmivo Professional Nutrition, hydina (12 kg) € 54,01 (€ 4,50 / kg)
Rinti Kennerfleisch 800 g, hovädzie mäso (800 g) € 4,39 (€ 5,49 / kg)
Celková cena: € 58,40
Popis

PEDIGREE® Adult Professional Nutrition ponúka dospelým psom vyváženú stravu s vysokokvalitnými zložkami, ako sú mäso, zelenina a celozrnné obilniny. Suché krmivo je vyrobené bez umelých farbív a dochucovadiel a poskytuje dôležité živiny pre aktívny život psa.

Č. produktu: PEG-457142
Obsah: 12 kg
EAN: 4008429162107
Č. výrobcu: 457142
Značky: Pedigree
Deklarácia krmiva: kompletné
Životná fáza: adult
Zloženie

Obilniny (47 % Celozrnná pšenica[1]), Mäso a živočíšne vedľajšie produkty (4 % Hydina[1]), Oleje a tuky, Rastlinné vedľajšie produkty (3 % Sušená repná dužina[1]), Minerálne látky, Zelenina (0,7 % Zmes sušeného hrachu a mrkvy[2]), Kvasnice (0,4 % Pivovarské kvasnice[1])

  1. okrem iného
  2. zodpovedá kombinácii 4 % hrášku a mrkvy
Zložky

Analytické zložky

Zložky pre/na 100 g
Surový proteín 20 %
Hrubá vláknina 2,9 %
Surové oleje a tuky 9 %
Surový popol 7 %
Calcium 1,2 %
Fosfor 0,78 %
Energetická hodnota 350 kcal
Právne informácie
Výrobca: Mars Austria OG, Industriestraße 20, 2460, Bruck an der Leitha, Rakúsko, aut.mars.com/hergestellt-von-mars?language_content_entity=de

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Pedigree Suché krmivo Professional Nutrition

5,0 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
1 (100%)
4 hviezdičky
0 (0%)
3 hviezdičky
0 (0%)
2 hviezdičky
0 (0%)
1 hviezdička
0 (0%)

1 hodnotenie

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder