Mokré krmivo pre staršie mačky

Filtrovať a zoradiť

Cena Značky Príchuť Balenie
Filter

Senior: 1 - 30 z 32 produktov

Kapsičky "hydinový výber" v želé 11+, Multipack 12 x 85 g

Whiskas Kapsičky "hydinový výber" v želé 11+, Multipack 12 x 85 g, 1.020 g

  • pre mačky od 11 rokov
  • pre zdravé močové cesty a silné srdce
  • obsahuje taurín
€ 7,90 € 9,30 (€ 7,75 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Leonardo Kapsička s kuracím mäsom Senior

Leonardo Kapsička s kuracím mäsom Senior, 85 g

  • pre staršie mačky
  • s kuracím mäsom, tekvicou a lososovým olejom
  • zdroj živočíšnych bielkovín
€ 2,19 (€ 25,76 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Mokré krmivo s kuracím mäsom a zelenými fazuľkami Senior 7+, 4 x 85 g

PURINA ONE Mokré krmivo s kuracím mäsom a zelenými fazuľkami Senior 7+, 4 x 85 g, 340 g

  • pre mačky od 7 rokov
  • s kuracím mäsom ako zdrojom bielkovín
  • praktické dávkovanie
€ 5,09 (€ 14,97 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Mokré krmivo mix Senior Fantastic 12 x 85 g

Felix Mokré krmivo mix Senior Fantastic 12 x 85 g, 1.020 g

  • od 7 rokov
  • losos, sardinky, hovädzie mäso, kuracie mäso
  • jemné kúsky v želé
€ 9,19 (€ 9,01 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Leonardo Kapsička s teľacím mäsom Senior

Leonardo Kapsička s teľacím mäsom Senior, 85 g

  • pre staršie mačky
  • s teľacím mäsom, tekvicou a lososovým olejom
  • zdroj živočíšnych bielkovín
€ 2,19 (€ 25,76 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Mokré krmivo pre mačky od 7 rokov s kuracím mäsom v omáčke

IAMS Mokré krmivo pre mačky od 7 rokov s kuracím mäsom v omáčke, 85 g

  • vysokokvalitné kompletné krmivo pre staršie mačky
  • podporuje zdravé srdce
  • bez pridaného cukru
€ 1,39 (€ 16,35 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Mokré krmivo pre mačky s kuracím mäsom a cuketou

Strayz Mokré krmivo pre mačky s kuracím mäsom a cuketou, 85 g

  • pre mačky všetkých vekových kategórií
  • 95 % podiel bio mäsa
  • bez cukru a obilnín
€ 2,19 (€ 25,76 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Mokré krmivo pre mačky s kačacím mäsom a sladkými zemiakmi

Strayz Mokré krmivo pre mačky s kačacím mäsom a sladkými zemiakmi, 85 g

  • formulované podľa princípu koristi
  • s 95 % podielom bio mäsa
  • bez cukru a obilnín
€ 2,19 (€ 25,76 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Mokré krmivo pre mačky s husacím mäsom a tekvicou

Strayz Mokré krmivo pre mačky s husacím mäsom a tekvicou, 85 g

  • bio kompletné krmivo pre mačky v každej životnej fáze
  • 95 % podiel mäsa
  • bez cukru a obilnín
€ 2,19 (€ 25,76 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Mokré krmivo pre mačky s morčacím mäsom a mrkvou v omáčke

Strayz Mokré krmivo pre mačky s morčacím mäsom a mrkvou v omáčke, 400 g

  • formulované podľa princípu koristi
  • s 95 % podielom bio mäsa
  • bez cukru a obilnín
€ 6,09 (€ 15,23 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Mokré krmivo pre mačky s lososom a brokolicou

Strayz Mokré krmivo pre mačky s lososom a brokolicou, 85 g

  • formulované podľa princípu koristi
  • s 95 % podielom lososa
  • bez cukru a obilnín
€ 2,29 (€ 26,94 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Mokré krmivo pre mačky s hovädzím mäsom a cviklou v omáčke

Strayz Mokré krmivo pre mačky s hovädzím mäsom a cviklou v omáčke, 400 g

  • bio kompletné krmivo pre mačky
  • s 95 % podielom bio mäsa
  • bez cukru a obilnín
€ 6,09 (€ 15,23 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Mokré krmivo pre mačky s kuracím mäsom a paštrnákom v omáčke

Strayz Mokré krmivo pre mačky s kuracím mäsom a paštrnákom v omáčke, 200 g

  • bio kompletné krmivo pre mačky všetkých vekových kategórií
  • s 95 % podielom bio mäsa
  • bez cukru a obilnín
€ 4,29 (€ 21,45 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Hovädzie s morkou, mrkvou a lososovým olejom Senior

Betty's Landhausküche Hovädzie s morkou, mrkvou a lososovým olejom Senior, 200 g

  • pre mačky od 8 rokov
  • bez zvýrazňovačov chuti
  • s taurínom a L-karnitínom
€ 3,59 (€ 17,95 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Mokré krmivo pre mačky s lososom, kuracím mäsom a tekvicou v omáčke

Strayz Mokré krmivo pre mačky s lososom, kuracím mäsom a tekvicou v omáčke, 200 g

  • pre mačky všetkých vekových kategórií
  • 95 % podiel mäsa a rýb
  • bez cukru a obilnín
€ 4,29 (€ 21,45 / kg)

Doručenie do 06. októbra

catz finefood Losos a kuracie mäso Senior N° 05

catz finefood Losos a kuracie mäso Senior N° 05, 85 g

  • prémiové krmivo pre staršie mačky
  • viac ako 91 % podiel mäsa
  • bez obilnín a pridaného cukru
€ 2,19 (€ 25,76 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Lifestage Senior s hydinovým a hovädzím mäsom

Lucky Lou Lifestage Senior s hydinovým a hovädzím mäsom, 200 g

  • špeciálne zloženie pre staršie mačky
  • chutná receptúra a vybrané ingrediencie
  • bez obilnín a lepku
€ 2,66 € 2,81 (€ 13,30 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Royal Canin Mokré krmivo v omáčke Ageing 11+

Royal Canin Mokré krmivo v omáčke Ageing 11+, 12 x 85g (1.020g)

  • komplex HealthyAge7™
  • podporuje normálne trávenie
  • podporuje normálne fungovanie tráviaceho systému
€ 31,49 (€ 30,87 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Mokré krmivo v omáčke Indoor Sterilised 7+ / 12 x 85 g

Royal Canin Mokré krmivo v omáčke Indoor Sterilised 7+ / 12 x 85 g, 1.020 g

  • obsahuje komplex vitality
  • podporuje funkciu obličiek
  • inštinktívna preferencia mačky od 7 rokov
€ 24,49 (€ 24,01 / kg)

Doručenie do 06. októbra

catz finefood Hovädzie a teľacie mäso Senior N° 07

catz finefood Hovädzie a teľacie mäso Senior N° 07, 85 g

  • prémiové kompletné krmivo pre staršie mačky
  • pôvodná receptúra s viac ako 91 % mäsa
  • bez obilnín a pridaného cukru
€ 2,19 (€ 25,76 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Mokré krmivo v omáčke Instinctive 7+ / 12 x 85 g

Royal Canin Mokré krmivo v omáčke Instinctive 7+ / 12 x 85 g, 1.020 g

  • vitality komplex
  • inštinktívne uprednostňované
  • podporuje funkciu obličiek
€ 28,99 (€ 28,42 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Kuracie s tekvicou a lososovým olejom Senior

Betty's Landhausküche Kuracie s tekvicou a lososovým olejom Senior, 200 g

  • pre mačky od 8 rokov
  • receptúra bez obilnín
  • s vitamínom D a E
€ 3,59 (€ 17,95 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Mokré krmivo v omáčke Ageing 15+ / 12 x 85 g

Royal Canin Mokré krmivo v omáčke Ageing 15+ / 12 x 85 g, 1.020 g

  • komplex HealthyAge7™ Advanced
  • podporuje normálne trávenie
  • podporuje normálnu funkciu kĺbov
€ 31,49 (€ 30,87 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Lucky Lou Lifestage Pouch Senior s hydinovým mäsom

Lucky Lou Lifestage Pouch Senior s hydinovým mäsom, 300 g

  • prémiové kompletné krmivo pre mačky
  • podľa vzoru prírody
  • bez obilnín a lepku
€ 3,33 € 3,51 (€ 11,10 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Kapsička hovädzie s morkou, mrkvou a lososovým olejom Senior

Betty's Landhausküche Kapsička hovädzie s morkou, mrkvou a lososovým olejom Senior, 100 g

  • pre mačky od 8 rokov
  • pre všetky plemená mačiek
  • bez obilnín
€ 2,89 (€ 28,90 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Lucky Lou Lifestage Senior s hydinovým mäsom

Lucky Lou Lifestage Senior s hydinovým mäsom, 200 g

  • receptúra prispôsobená veku
  • vybrané ingrediencie
  • bez obilnín a lepku
€ 2,89 (€ 14,45 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Mokré krmivo v želé Ageing 11+ / 12 x 85 g

Royal Canin Mokré krmivo v želé Ageing 11+ / 12 x 85 g, 1.020 g

  • komplex HealthyAge7™
  • podporuje normálne trávenie
  • podporuje normálnu funkciu kĺbov
€ 31,49 (€ 30,87 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Lifestage Pouch Senior s hydinovým a hovädzím masom

Lucky Lou Lifestage Pouch Senior s hydinovým a hovädzím masom, 125 g

  • prémiové kompletné krmivo pre staršie mačky
  • zloženie prispôsobené veku
  • bez obilnín a lepku
€ 2,39 (€ 19,12 / kg)

Doručenie do 06. októbra

catz finefood Senior Collection 6 x 200 g

catz finefood Senior Collection 6 x 200 g, 1.200 g

  • prémiové kompletné krmivo pre staršie mačky
  • s 3 rôznymi príchuťami
  • bez obilnín a pridaného cukru
€ 19,79 (€ 16,49 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Mokré krmivo v želé Indoor Sterilised 7+ / 12 x 85 g

Royal Canin Mokré krmivo v želé Indoor Sterilised 7+ / 12 x 85 g, 1.020 g

  • obsahuje komplex vitality
  • podporuje funkciu obličiek
  • inštinktívna preferencia mačky od 7 rokov
€ 24,49 (€ 24,01 / kg)

Doručenie do 06. októbra