Mokré krmivo pre mladé mačičky

Filtrovať a zoradiť

Cena Značky Príchuť Vlastnosti Balenie
Filter

Junior: 21 produktov

Kapsičky "hydinový výber" v želé 1+, Megapack 80 x 85 g

Whiskas Kapsičky "hydinový výber" v želé 1+, Megapack 80 x 85 g, 6.800 g

  • pre dospelé mačky
  • 4 rôzne druhy hydiny
  • podporuje imunitný systém
€ 37,20 € 43,77 (€ 5,47 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Kapsičky "klasický výber" v omáčke 1+, Megapack 80 x 85 g

Whiskas Kapsičky "klasický výber" v omáčke 1+, Megapack 80 x 85 g, 6.800 g

  • pre dospelé mačky
  • vitamíny a minerály
  • bez umelých prísad
€ 37,20 € 43,77 (€ 5,47 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Kapsičky "hydinový výber" v želé 1+, Megapack 40 x 85 g

Whiskas Kapsičky "hydinový výber" v želé 1+, Megapack 40 x 85 g, 3.400 g

  • pre dospelé mačky
  • 4 rôzne druhy hydiny
  • podporuje imunitný systém
€ 20,40 € 24,00 (€ 6,00 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo mix Junior Fantastic 12 x 85 g

Felix Mokré krmivo mix Junior Fantastic 12 x 85 g, 1.020 g

  • pre mačiatka vo veku 2 - 12 mesiacov
  • hovädzie mäso, kuracie mäso, sardinky, losos
  • jemné kúsky v želé
€ 9,19 (€ 9,01 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Kapsičky "rybí výber", Multipack 24 x 85 g

Whiskas Kapsičky "rybí výber", Multipack 24 x 85 g, 2.040 g

  • pre dospelé mačky
  • na starostlivosť o kožu a srsť
  • podporuje imunitný systém
€ 14,75 € 17,36 (€ 7,23 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo pre mačky s kuracím mäsom a cuketou

Strayz Mokré krmivo pre mačky s kuracím mäsom a cuketou, 85 g

  • pre mačky všetkých vekových kategórií
  • 95 % podiel bio mäsa
  • bez cukru a obilnín
€ 2,19 (€ 25,76 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo pre mačky s kačacím mäsom a sladkými zemiakmi

Strayz Mokré krmivo pre mačky s kačacím mäsom a sladkými zemiakmi, 85 g

  • formulované podľa princípu koristi
  • s 95 % podielom bio mäsa
  • bez cukru a obilnín
€ 2,19 (€ 25,76 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo pre mačky s husacím mäsom a tekvicou

Strayz Mokré krmivo pre mačky s husacím mäsom a tekvicou, 85 g

  • bio kompletné krmivo pre mačky v každej životnej fáze
  • 95 % podiel mäsa
  • bez cukru a obilnín
€ 2,19 (€ 25,76 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo pre mačky s morčacím mäsom a mrkvou v omáčke

Strayz Mokré krmivo pre mačky s morčacím mäsom a mrkvou v omáčke, 400 g

  • formulované podľa princípu koristi
  • s 95 % podielom bio mäsa
  • bez cukru a obilnín
€ 6,09 (€ 15,23 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo pre mačky s hovädzím mäsom a cviklou v omáčke

Strayz Mokré krmivo pre mačky s hovädzím mäsom a cviklou v omáčke, 400 g

  • bio kompletné krmivo pre mačky
  • s 95 % podielom bio mäsa
  • bez cukru a obilnín
€ 6,09 (€ 15,23 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo pre mačky s lososom a brokolicou

Strayz Mokré krmivo pre mačky s lososom a brokolicou, 85 g

  • formulované podľa princípu koristi
  • s 95 % podielom lososa
  • bez cukru a obilnín
€ 2,29 (€ 26,94 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Kapsičky "hydinový výber" v omáčke 1+, Multipack 12 x 85 g

Whiskas Kapsičky "hydinový výber" v omáčke 1+, Multipack 12 x 85 g, 1.020 g

  • pre dospelé mačky
  • s vitamínmi a minerálmi
  • bez umelých prísad
€ 7,90 € 9,30 (€ 7,75 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo pre mačky s kuracím mäsom a paštrnákom v omáčke

Strayz Mokré krmivo pre mačky s kuracím mäsom a paštrnákom v omáčke, 400 g

  • bio kompletné krmivo pre mačky všetkých vekových kategórií
  • s 95 % podielom bio mäsa
  • bez cukru a obilnín
€ 6,09 (€ 15,23 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo pre mačky s lososom, kuracím mäsom a tekvicou v omáčke

Strayz Mokré krmivo pre mačky s lososom, kuracím mäsom a tekvicou v omáčke, 200 g

  • pre mačky všetkých vekových kategórií
  • 95 % podiel mäsa a rýb
  • bez cukru a obilnín
€ 4,29 (€ 21,45 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Betty's Landhausküche Kitten kapsička kura a hovädzie

Betty's Landhausküche Kitten kapsička kura a hovädzie, 100 g

  • pre mačiatka od 2 - 12 mesiacov
  • extra vysoký podiel mäsa
  • optimálna kombinácia živín
€ 2,89 (€ 28,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo s lososom a mrkvou Junior 4 x 85 g

PURINA ONE Mokré krmivo s lososom a mrkvou Junior 4 x 85 g, 340 g

  • optimálna výživa pre mačiatka
  • vyvážená receptúra
  • bez umelých príchutí
€ 5,09 (€ 14,97 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Betty's Landhausküche Kitten kapsička kuracie a morčacie mäso

Betty's Landhausküche Kitten kapsička kuracie a morčacie mäso, 100 g

  • pre dospievajúce mačiatka
  • od 2. mesiaca života
  • s kvalitným mäsom
€ 2,89 (€ 28,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Kapsičky so zmiešaným ragú v želé 1+ Pure Delight, Multipack 12 x 85 g

Whiskas Kapsičky so zmiešaným ragú v želé 1+ Pure Delight, Multipack 12 x 85 g, 1.020 g

  • pre dospelé mačky
  • varené vo vlastnej šťave
  • bez konzervačných látok
€ 7,90 € 9,30 (€ 7,75 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Kapsičky "hydinový výber" 1+, Multipack 24 x 85 g

Whiskas Kapsičky "hydinový výber" 1+, Multipack 24 x 85 g, 2.040 g

  • pre dospelé mačky
  • s vitamínmi a minerálmi
  • bez umelých prísad
€ 14,75 € 17,36 (€ 7,23 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Kapsičky "klasický výber" v omáčke Junior, Multipack 12 x 85 g

Whiskas Kapsičky "klasický výber" v omáčke Junior, Multipack 12 x 85 g, 1.020 g

  • pre mladé mačky vo veku 2 - 12 mesiacov
  • pre zdravý rast
  • ľahko stráviteľné
€ 7,90 € 9,30 (€ 7,75 / kg)

Doručenie do 20. októbra

Kapsičky "rybí výber" v želé 1+, Multipack 12 x 85 g

Whiskas Kapsičky "rybí výber" v želé 1+, Multipack 12 x 85 g, 1.020 g

  • pre dospelé mačky
  • na starostlivosť o kožu a srsť
  • podporuje imunitný systém
€ 9,58 € 11,28 (€ 9,39 / kg)

Momentálne nie je k dispozícii