Mokré krmivo pre mačky

Nakupovať podľa kategórií

Filtrovať a zoradiť

Cena Značky Príchuť Vlastnosti Obsah Životná fáza Oblasť použitia Balenie
Filter

Mokré krmivo: 1 - 30 z 493 produktov

Kapsičky "hydinový výber" v želé 1+, Megapack 80 x 85 g

Whiskas Kapsičky "hydinový výber" v želé 1+, Megapack 80 x 85 g, 6.800 g

  • pre dospelé mačky
  • 4 rôzne druhy hydiny
  • podporuje imunitný systém
€ 37,20 € 43,77 (€ 5,47 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mištičky Pluspack 44 + 22 Gratis (3 druhy)

Sheba Mištičky Pluspack 44 + 22 Gratis (3 druhy), 5,61 kg

  • výhodné balenie 66 ks
  • 3 rôzne druhy
  • prírodné, vysokokvalitné prísady
€ 49,49 (€ 8,82 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Fantastic "dvojnásobne lahodný farmársky výber", Megapack 80 x 85 g

Felix Fantastic "dvojnásobne lahodný farmársky výber", Megapack 80 x 85 g, 6.800 g

  • pre dospelé mačky
  • jemné kúsky v želé
  • bez umelých prísad
€ 48,49 (€ 7,13 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Leonardo Kapsička s kuracím mäsom pur

Leonardo Kapsička s kuracím mäsom pur, 85 g

  • pre dospelé mačky
  • bez cukru a obilnín
  • vyrobené v Nemecku
€ 2,19 (€ 25,76 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Kapsičky "klasický výber" v omáčke 1+, Megapack 80 x 85 g

Whiskas Kapsičky "klasický výber" v omáčke 1+, Megapack 80 x 85 g, 6.800 g

  • pre dospelé mačky
  • vitamíny a minerály
  • bez umelých prísad
€ 37,20 € 43,77 (€ 5,47 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Leonardo Kapsička s králičím mäsom a brusnicami

Leonardo Kapsička s králičím mäsom a brusnicami, 85 g

  • pre dospelé mačky
  • bez obilnín a cukru
  • vyrobené v Nemecku
€ 2,19 (€ 25,76 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Kapsička kuracie mäso + extra pulled Beef

Leonardo Kapsička kuracie mäso + extra pulled Beef, 70 g

  • pre dospelé mačky
  • kuracia paštéta s trhaným hovädzím mäsom
  • jemne uvarené
€ 2,29 (€ 32,71 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Kapsičky "klasický výber" v omáčke 1+, Multipack 40 x 85 g

Whiskas Kapsičky "klasický výber" v omáčke 1+, Multipack 40 x 85 g, 3.400 g

  • pre dospelé mačky
  • vitamíny a minerály
  • bez umelých prísad
€ 20,40 € 24,00 (€ 6,00 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Kapsičky "hydinový výber" v želé 1+, Megapack 40 x 85 g

Whiskas Kapsičky "hydinový výber" v želé 1+, Megapack 40 x 85 g, 3.400 g

  • pre dospelé mačky
  • 4 rôzne druhy hydiny
  • podporuje imunitný systém
€ 20,40 € 24,00 (€ 6,00 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo kuracie, hovädzie, jahňa a ryba Adult, Megapack 40 x 85 g

PURINA ONE Mokré krmivo kuracie, hovädzie, jahňa a ryba Adult, Megapack 40 x 85 g, 3.400 g

  • so 4 druhmi
  • 10x ryba a 10x kuracie mäso
  • 10x hovädzie mäso a 10x jahňacie mäso
€ 35,49 (€ 10,44 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Leonardo Kapsička s bažantím mäsom a brusnicami

Leonardo Kapsička s bažantím mäsom a brusnicami, 85 g

  • pre dospelé mačky
  • bez obilnín a cukru
  • vyrobené v Nemecku
€ 2,19 (€ 25,76 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Felix Mokré krmivo mix Fantastic 44 x 85 g

Felix Mokré krmivo mix Fantastic 44 x 85 g, 3.740 g

  • pre dospelé mačky
  • hovädzie mäso, kuracie mäso, losos, tuniak
  • jemné kúsky v želé
€ 29,99 (€ 8,02 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Kapsička hovädzie mäso + extra pulled Beef

Leonardo Kapsička hovädzie mäso + extra pulled Beef, 70 g

  • pre dospelé mačky
  • hovädzia paštéta s trhaným hovädzím mäsom
  • jemne uvarené
€ 2,29 (€ 32,71 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Leonardo Kapsička s hydinou a vajcom

Leonardo Kapsička s hydinou a vajcom, 85 g

  • pre dospelé mačky
  • bez obilnín a cukru
  • vyrobené v Nemecku
€ 2,19 (€ 25,76 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Leonardo Kapsička s divinou a čučoriedkami

Leonardo Kapsička s divinou a čučoriedkami, 85 g

  • pre dospelé mačky
  • bez obilnín a cukru
  • vyrobené v Nemecku
€ 2,19 (€ 25,76 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Kapsičky "hydinový výber" v omáčke 7+, Multipack 12 x 85 g

Whiskas Kapsičky "hydinový výber" v omáčke 7+, Multipack 12 x 85 g, 1.020 g

  • pre mačky od 7 rokov
  • s vitamínmi a minerálmi
  • podporuje prirodzenú obranyschopnosť
€ 7,90 € 9,30 (€ 7,75 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Leonardo Kapsička s kuracím mäsom Senior

Leonardo Kapsička s kuracím mäsom Senior, 85 g

  • pre staršie mačky
  • s kuracím mäsom, tekvicou a lososovým olejom
  • zdroj živočíšnych bielkovín
€ 2,19 (€ 25,76 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Kapsička čisté kuracie mäso s borákovým olejom

Betty's Landhausküche Kapsička čisté kuracie mäso s borákovým olejom, 100 g

  • šťavnaté kuracie mäso
  • šetrne varené
  • obohatené o taurín
€ 2,89 (€ 28,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Kapsička jahňacie mäso + extra pulled Beef

Leonardo Kapsička jahňacie mäso + extra pulled Beef, 70 g

  • pre dospelé mačky
  • jahňacia paštéta s trhaným hovädzím mäsom
  • jemne uvarené
€ 2,29 (€ 32,71 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Doplnkové krmivo s lososom Hydralife 6 x 50 g

PURINA ONE Doplnkové krmivo s lososom Hydralife 6 x 50 g, 300 g

  • snack pre "lenivých pijanov"
  • podporuje normálny črevný mikrobióm
  • pre dospelé mačky
€ 6,39 (€ 21,30 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo v omáčke Digestive Care 12 x 85 g

Royal Canin Mokré krmivo v omáčke Digestive Care 12 x 85 g, 1.020 g

  • pomáha podporovať optimálnu kvalitu stolice
  • podporuje zdravú rovnováhu črevnej flóry
  • prispieva k optimálnej kvalite stolice
€ 24,49 (€ 24,01 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Kapsička kačacie mäso + extra pulled Beef

Leonardo Kapsička kačacie mäso + extra pulled Beef, 70 g

  • pre dospelé mačky
  • jahňacia paštéta s trhaným hovädzím mäsom
  • jemne uvarené
€ 2,29 (€ 32,71 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Kapsička morčacie mäso + extra pulled Beef

Leonardo Kapsička morčacie mäso + extra pulled Beef, 70 g

  • pre dospelé mačky
  • jahňacia paštéta s trhaným hovädzím mäsom
  • jemne uvarené
€ 2,29 (€ 32,71 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo "lahodný farmársky výber" Fantastic 44 x 85 g

Felix Mokré krmivo "lahodný farmársky výber" Fantastic 44 x 85 g, 3.740 g

  • pre dospelé mačky
  • hovädzie mäso, kačacie mäso, jahňacie mäso, kuracie mäso
  • jemné kúsky v želé
€ 31,49 (€ 8,42 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo mix Junior Fantastic 12 x 85 g

Felix Mokré krmivo mix Junior Fantastic 12 x 85 g, 1.020 g

  • pre mačiatka vo veku 2 - 12 mesiacov
  • hovädzie mäso, kuracie mäso, sardinky, losos
  • jemné kúsky v želé
€ 9,19 (€ 9,01 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Hydinové mäso v omáčke Fresh & Fine 50 x 50 g

Sheba Hydinové mäso v omáčke Fresh & Fine 50 x 50 g, 2.500 g

  • pre dospelé mačky
  • rôzne príchute
  • s jemnými kúskami
€ 38,49 (€ 15,40 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mištička s kuracím mäsom Delikatesse in Gelee

Sheba Mištička s kuracím mäsom Delikatesse in Gelee, 85 g

  • pre dospelé mačky
  • vyvážené a rozmanité krmivo
  • vysokokvalitné zložky
€ 1,29 (€ 15,18 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Sheba Mištička s lososom Delikatesse in Gelee

Sheba Mištička s lososom Delikatesse in Gelee, 85 g

  • losos v želé
  • bez umelých prísad
  • ľahko sa otvára
€ 1,29 (€ 15,18 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo s kuracím mäsom a zelenou fazuľkou Adult, Megapack 24 x 85 g

PURINA ONE Mokré krmivo s kuracím mäsom a zelenou fazuľkou Adult, Megapack 24 x 85 g, 2.040 g

  • jemné kúsky v omáčke
  • s množstvom vlákniny
  • s omega 3 a 6
€ 28,49 (€ 13,97 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Superior Selection kuracie mäso so špenátom

Leonardo Superior Selection kuracie mäso so špenátom, 200 g

  • kuracie mäso, vnútornosti a špenát
  • s lososovým olejom
  • vyrobené v Nemecku
€ 2,89 (€ 14,45 / kg)

Doručenie do 07. októbra