Podstielky pre mačky vyrobené z hliny, vápna alebo kremeňa

Filtrovať a zoradiť

Cena Značky
Filter

Hlinené a vápenné: 6 produktov

Catsan Smart Pack 2 x 4 l

Catsan Smart Pack 2 x 4 l, 8 l

  • fleece so silnou absorpčnou schopnosťou
  • s nehrudkujúcou podstielkou
  • jednoduchá výmena
€ 14,19 (€ 1,77 / l)

Doručenie do 06. októbra

Catsan Hrudkujúca podstielka Ultra

Catsan Hrudkujúca podstielka Ultra, 10 l

  • z vysoko absorpčných malých zrniek ílu
  • jemná zrnitosť
  • vysoká absorpčná kapacita
€ 22,80 € 24,00 (€ 2,28 / l)

Doručenie do 06. októbra

Catsan Hygienická podstielka

Catsan Hygienická podstielka, 18 l

  • 100 % prírodná
  • z vápencového a kremičitého piesku
  • pre citlivé labky
€ 19,79 (€ 1,10 / l)

Doručenie do 06. októbra

Catsan Hygienická podstielka

Catsan Hygienická podstielka, 10 l

  • 100 % prírodná
  • z vápencového a kremičitého piesku
  • pre citlivé labky
€ 12,69 (€ 1,27 / l)

Doručenie do 06. októbra

Catsan Active Fresh

Catsan Active Fresh, 8 l

  • čierne aktívne uhlie a biely prírodný íl
  • proti nepríjemnému zápachu
  • tvorba hrudiek s vlhkosťou
€ 24,49 (€ 3,06 / l)

Doručenie do 06. októbra

Catsan Natural

Catsan Natural, 8 l

  • z obnoviteľných rastlinných surovín
  • udržateľná a biologicky rozložiteľná
  • pre citlivé labky
€ 22,80 € 24,00 (€ 2,85 / l)

Doručenie do 06. októbra