Felix Sensations želé "lahodný farmársky výber" 24 x 85 g, 2.040 g

Mokré krmivo pre mačky

€ 19,09

(€ 9,36 / kg, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 2.040 g

Ešte 8 ks na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Slovensko: doprava zadarmo nad € 59,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • jemné kúsky v želé
  • kuracie, hovädzie, kačacie, jahňacie mäso
  • bez umelých prísad

Často nakupované spolu s Felix Mokré krmivo mix Fantastic 44 x 85 g, 3.740 g

Felix Sensations želé "lahodný farmársky výber" 24 x 85 g, 2.040 g € 19,09 (€ 9,36 / kg)
Felix Mokré krmivo mix Fantastic 44 x 85 g, 3.740 g € 29,99 (€ 8,02 / kg)
Celková cena: € 49,08
Popis

Sensations Felix obsahuje jemné kúsky v neodolateľnom želé, ktoré poskytujú hodnotné ingrediencie a lahodné chute - presne to, kvôli čomu sa oplatí byť mačkou!

Krmivo je bez pridaných umelých príchutí, farbív a konzervačných látok.

Jedno balenie obsahuje 24 kapsičiek po 85 g mokrého krmiva

  • 6x Kuracie mäso
  • 6x Hovädzie mäso
  • 6x Kačacie mäso
  • 6x Jahňacie mäso

Odporúčané kŕmenie/deň: dospelá mačka s hmotnosťou cca 4 kg by mala dostávať 3 kapsičky denne. Krmivo rozdeľte aspoň na 2 porcie.

Krmivo podávajte pri izbovej teplote. Nezabudnite na čerstvú vodu!

Č. produktu: FLX-14506125
Obsah: 2.040 g
EAN: 7613036898775
Č. výrobcu: 14506125
Značky: Felix
Deklarácia krmiva: kompletné
Životná fáza: adult
Produktové rady: Sensations
Všeobecné informácie: farba sa môže líšiť od originálneho obrázka
Zloženie

14 % Mäso a živočíšne vedľajšie produkty[1] (4 % Hovädzie mäso), Rastlinné proteínové extrakty, Ryby a rybie vedľajšie produkty, Zelenina (0,9 % Dehydrované paradajky, 11 % Paradajka), Minerálne látky, Cukor

  1. Kúsky: 44 % mäsa a živočíšnych vedľajších produktov

14 % Mäso a živočíšne vedľajšie produkty[1] (8 % Kura), Rastlinné proteínové extrakty, Ryby a rybie vedľajšie produkty, Zelenina (0,7 % Mrkva[2]), Minerálne látky, Cukor

  1. Kúsky: 44 % mäsa a živočíšnych vedľajších produktov
  2. zodpovedá 8,5 % mrkvy v želé

14 % Mäso a živočíšne vedľajšie produkty[1] (4 % Kačica), Rastlinné proteínové extrakty, Ryby a rybie vedľajšie produkty, Minerálne látky, Cukor, Zelenina (0,3 % Dehydrovaný špenát, 4 % Špenát)

  1. Kúsky: 44 % mäsa a živočíšnych vedľajších produktov

14 % Mäso a živočíšne vedľajšie produkty[1] (4 % Jahňa, 1 % Divina), Rastlinné proteínové extrakty, Ryby a rybie vedľajšie produkty, Minerálne látky, Cukor

  1. Kúsky: 44 % mäsa a živočíšnych vedľajších produktov
Zložky

Analytické zložky

Zložky
Vlhkosť 82 %
Bielkoviny 11,5 %
Obsah tuku 2,5 %
Surový popol 2,5 %
Hrubá vláknina 0,05 %
Omega-6-mastné kyseliny 0,4 %
Surový proteín 0 %
Surové oleje a tuky 0 %

Výživové a fyziologické zložky

Zložky pre/na 1 kg
Vitamin A 655 I.U.
Vitamin D3 100 I.U.
Vitamin E 15 I.U.
Iron(II) Sulfate Monohydrate 7,6 mg
Calcium iodate, anhydrous 0,19 mg
Copper(II) Sulphate Pentahydrate 0,66 mg
Manganese sulfate, monohydrate 1,5 mg
Zinc sulfate monohydrate 13 mg
Taurín 413 mg
Arómy
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: Nestlé Österreich GmbH, Wiedner Gürtel 9, 1100, Wien, Rakúsko, nestle.at

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Felix Sensations želé "lahodný farmársky výber" 24 x 85 g

5,0 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
1 (100%)
4 hviezdičky
0 (0%)
3 hviezdičky
0 (0%)
2 hviezdičky
0 (0%)
1 hviezdička
0 (0%)

1 hodnotenie