Príslušenstvo pre domáce zvieratá od Esschert Design

Užitočné a pekné veci pre zvieratá

S vysokokvalitnými výrobkami od spoločnosti Esschert Design môžete divokým zvieratám vo svojej záhrade dopriať výnimočný zážitok. Objavte tu kŕmidlá, hniezdne búdky a mnoho ďalšieho.

Nakupovať podľa kategórií

Filtrovať a zoradiť

Cena Živočíšne druhy Vlastnosti
Filter

Esschert Design: 1 - 30 z 127 produktov

Esschert Design Napájadlo pre vtáky

Esschert Design Napájadlo pre vtáky, green

  • vhodné aj ako kŕmna stanica
  • Ø 32,1 x V 11,3 cm
  • 2,4 kg
€ 21,99

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Dáždnik "Psy"

Esschert Design Dáždnik "Psy"

  • priehľadný dizajn v tvare psa
  • automatické otváranie
  • odolná konštrukcia a pevná rukoväť
€ 11,59

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Kŕmna zmes bez sieťky vo vedre

Esschert Design Kŕmna zmes bez sieťky vo vedre, 3 kg

  • jednoduchá preprava
  • odolnosť voči hlodavcom
  • obsah: 3 kg
€ 16,34 € 17,21 (€ 5,45 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Liatinová vaňa pre vtáky XL

Esschert Design Liatinová vaňa pre vtáky XL

  • zdroj vody pre voľne žijúce vtáky
  • skvelý záhradný doplnok
  • rozmery: Ø 37 x V 54 cm
€ 118,99

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Esschert Design Domček pre ježka XL

Esschert Design Domček pre ježka XL

  • pre celoročné navštetovanie
  • poskytuje ochranu pred predátormi
  • rozmery: D 78,5 x H 38,5 x V 41,5 cm
€ 155,99

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Esschert Design Solárna fontánka pre vtáky

Esschert Design Solárna fontánka pre vtáky

  • udržuje vodu v pohybe
  • rozmery: Ø 16 x V 8,5 cm
€ 22,49

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Domček pre netopiere Silhouette

Esschert Design Domček pre netopiere Silhouette, S

  • montáž na stenu
  • prístrešok vhodný pre daný druh
  • materiál: borovicové drevo, zinok
€ 31,49

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Žulový kúpeľ pre vtáky

Esschert Design Žulový kúpeľ pre vtáky

  • pre vtáky a hmyz
  • masívna žula
  • odolný voči poveternostným vplyvom
€ 50,49

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Prírodné lojové gule

Esschert Design Prírodné lojové gule, 6 ks

  • bohaté na tuky a živiny
  • na zavesenie
  • 6 ks
€ 5,89 € 6,20 (€ 0,98 / ks)

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Recyklované silo na lojové gule s miskou

Esschert Design Recyklované silo na lojové gule s miskou

  • s miskou na čisté kŕmenie
  • vhodné pre vtáky a záhradné zvieratá
  • rozmery: 26,5 × 26,5 × 29,9 cm
€ 15,59

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Úkryt pre čmeliaky

Esschert Design Úkryt pre čmeliaky

  • ideálne hniezdo pre čmeliaky
  • modrý vchod má priťahujúci účinok
  • skladá sa z dvoch samostatných častí
€ 43,99

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Domček pre ropuchy

Esschert Design Domček pre ropuchy

  • úkryt pre ropuchy
  • ochrana pred škodcami
  • pre vlhké a tienisté miesta
€ 18,69

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Dáždnik "Mačky"

Esschert Design Dáždnik "Mačky"

  • automatické otváranie
  • odolná konštrukcia
  • rozmery: 86,5 × 81,5 cm
€ 11,59

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Búdka na hniezdenie "Robin"

Esschert Design Búdka na hniezdenie "Robin"

  • celoročné využívanie
  • z jelšového dreva
  • dobre izolovaná a vetraná
€ 37,49

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Zavesenie pre hniezdnu búdku

Esschert Design Zavesenie pre hniezdnu búdku

  • praktická pomoc
  • materiál: železo
  • rozmery: 4,8 x 1,7 x 12 cm
€ 5,49

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Dáždnik "Sliepky"

Esschert Design Dáždnik "Sliepky"

  • otvára sa automaticky
  • pohodlná rukoväť a robustný rám
  • priehľadná sieťovina s potlačou
€ 11,59

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Kŕmne gule pre sýkorky

Esschert Design Kŕmne gule pre sýkorky, so sieťkou (100 ks)

  • 100 lojových gulí pre sýkorky
  • praktické vedro na zásobu
  • ideálne pre vtáctvo
€ 51,99 (€ 0,52 / ks)

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Krmivo pre ježkov vo vedre

Esschert Design Krmivo pre ježkov vo vedre, 1,50 kg

  • vysokokvalitné krmivo
  • praktické vedro
  • všestranné prísady
€ 17,69 (€ 11,79 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Arašidové maslo s múčnymi červami

Esschert Design Arašidové maslo s múčnymi červami, 340 g

  • výživné a vysokokalorické
  • so živočíšnymi bielkovinami
  • bez pridanej soli
€ 3,59 (€ 10,56 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Vedro na uskladnenie krmiva pre vtáky

Esschert Design Vedro na uskladnenie krmiva pre vtáky

  • kov s práškovou povrchovou úpravou
  • vrátane kovovej lopatky
  • dobre tesniace veko
€ 36,49

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Búdka pre veveričky

Esschert Design Búdka pre veveričky

  • borovicové drevo
  • so zinkovou strechou
  • na spanie a bývanie
€ 41,99

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Jedlo pre veveričky vo vedre

Esschert Design Jedlo pre veveričky vo vedre, 2 kg

  • vysokokvalitné zložky
  • s prosom a lieskovými orieškami
  • chutné doplnkové krmivo
€ 17,09 (€ 8,55 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Napájadlo pre vtáky na stojane

Esschert Design Napájadlo pre vtáky na stojane

  • podporuje miestne voľne žijúce vtáctvo
  • z robustného železa
  • Ø 21,7 x V 11,8 cm
€ 17,99

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Črepník pre sýkorky a vrabce

Esschert Design Črepník pre sýkorky a vrabce, bočný vstupný otvor

  • bezpečný prístrešok
  • vr. tyče na sedenie
  • z vysokokvalitnej kameniny
€ 27,99

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Búdka na hniezdenie pre sýkorku veľkú

Esschert Design Búdka na hniezdenie pre sýkorku veľkú

  • 22 x 21 x 32 cm
  • z jelšového dreva
€ 40,49

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Plávajúci hmyzí ostrovček z korku

Esschert Design Plávajúci hmyzí ostrovček z korku

  • so žltým kvetom, ktorý priťahuje hmyz
  • rozmery: 12,3 x 0,5 cm
€ 4,39

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Napájadlo pre vtáky "Slnečné hodiny"

Esschert Design Napájadlo pre vtáky "Slnečné hodiny"

  • z liatiny
  • vo vintage dizajne
€ 48,99

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Rohožka s motívom psov

Esschert Design Rohožka s motívom psov

  • kokosové vlákna
  • protišmyková PVC zadná strana
  • dlhá životnosť a odolnosť voči poveternostným vplyvom
€ 22,99

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Brezová búdka pre sýkorku veľkú

Esschert Design Brezová búdka pre sýkorku veľkú

  • brezové drevo
  • pre malé dutinové hniezdiče
  • vrátane stabilného kovového očka
€ 21,49

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Brezová búdka pre červienku

Esschert Design Brezová búdka pre červienku

  • brezové drevo
  • ideálne pre polodutinové hniezdiče
  • stabilné kovové očko na montáž
€ 18,69

Doručenie do 07. októbra