Krmivo pre vtáky a iné záhradné živočíchy od Esschert Design

Filtrovať a zoradiť

Cena Živočíšne druhy
Filter

Krmivo pre vtáky a ostatných obyvateľov záhrady: 28 produktov

Esschert Design Kŕmna zmes bez sieťky vo vedre

Esschert Design Kŕmna zmes bez sieťky vo vedre, 3 kg

  • jednoduchá preprava
  • odolnosť voči hlodavcom
  • obsah: 3 kg
€ 16,34 € 17,21 (€ 5,45 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Prírodné lojové gule

Esschert Design Prírodné lojové gule, 6 ks

  • bohaté na tuky a živiny
  • na zavesenie
  • 6 ks
€ 5,89 € 6,20 (€ 0,98 / ks)

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Kŕmne gule pre sýkorky

Esschert Design Kŕmne gule pre sýkorky, so sieťkou (100 ks)

  • 100 lojových gulí pre sýkorky
  • praktické vedro na zásobu
  • ideálne pre vtáctvo
€ 51,99 (€ 0,52 / ks)

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Krmivo pre ježkov vo vedre

Esschert Design Krmivo pre ježkov vo vedre, 1,50 kg

  • vysokokvalitné krmivo
  • praktické vedro
  • všestranné prísady
€ 17,69 (€ 11,79 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Arašidové maslo s múčnymi červami

Esschert Design Arašidové maslo s múčnymi červami, 340 g

  • výživné a vysokokalorické
  • so živočíšnymi bielkovinami
  • bez pridanej soli
€ 3,59 (€ 10,56 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Jedlo pre veveričky vo vedre

Esschert Design Jedlo pre veveričky vo vedre, 2 kg

  • vysokokvalitné zložky
  • s prosom a lieskovými orieškami
  • chutné doplnkové krmivo
€ 17,09 (€ 8,55 / kg)

Doručenie do 21. októbra

Esschert Design Kŕrmne gule pre sýkorky vo vedre

Esschert Design Kŕrmne gule pre sýkorky vo vedre, 2,40 kg

  • 30 ks
  • s hovädzím lojom
  • obsahujú proso a pšenicu
€ 14,89 (€ 6,20 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Arašidové maslo pre voľne žijúce vtáky

Esschert Design Arašidové maslo pre voľne žijúce vtáky, 340 g

  • s jemnými kúskami orieškov
  • možno podávať počas celého roka
  • jednoduché použitie
€ 3,99 (€ 11,74 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Kŕmna reťaz s arašidmi pre sýkorky

Esschert Design Kŕmna reťaz s arašidmi pre sýkorky

  • obľúbené mnohými voľne žijúcimi vtákmi
  • ideálne na zimu
€ 6,99

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Celoročné lojové gule pre sýkorky

Esschert Design Celoročné lojové gule pre sýkorky, 6 ks

  • bohaté na tuky a živiny
  • na zavesenie
  • 6 ks
€ 5,34 € 5,63 (€ 0,89 / ks)

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Krmivo pre ježkov

Esschert Design Krmivo pre ježkov, 750 g

  • výživná zmes
  • vyvážené zloženie
  • ľahko sa skladuje
€ 23,99 (€ 31,99 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Energeticky bohaté sypké krmivo

Esschert Design Energeticky bohaté sypké krmivo, 1 kg

  • bohaté na tuk a živiny
  • vyvážená zmes
  • jednoduché porciovanie
€ 7,76 € 8,17 (€ 7,76 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Kŕmne gule pre sýkorky (bez sieťky)

Esschert Design Kŕmne gule pre sýkorky (bez sieťky), 6 ks

  • s hovädzím lojom
  • obsahuje proso a pšenicu
  • obsah: 6 ks
€ 2,89 (€ 0,48 / ks)

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Krmivo pre veveričky

Esschert Design Krmivo pre veveričky, 750 g

  • vysokokvalitná zmes
  • vysoký obsah energie a živín
  • ľahko sa skladuje
€ 8,19 (€ 10,92 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Červené arašidy

Esschert Design Červené arašidy, 1 kg

  • vysoký obsah bielkovín a energie
  • špeciálna pochúťka
  • pre ďatle, sojky a sýkorky
€ 13,69 (€ 13,69 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Slnečnicová pasta pre voľne žijúce vtáky

Esschert Design Slnečnicová pasta pre voľne žijúce vtáky, 280 g

  • pre každé ročné obdobie
  • bohatá na vlákninu
  • s nenasýtenými mastnými kyselinami
€ 3,59 (€ 12,82 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Plnený kokosový orech pre vtáky

Esschert Design Plnený kokosový orech pre vtáky

  • dekoratívna stanica na kŕmenie
  • s dôležitými tukmi
  • jednoduché pripevnenie
€ 6,79

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Sušené múčne červy

Esschert Design Sušené múčne červy, 125 g

  • pre vtáky a veveričky
  • bohaté na bielkoviny
  • ideálne na jeseň a zimu
€ 7,49 (€ 59,92 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Celoročná podstielka

Esschert Design Celoročná podstielka, 1 kg

  • bohaté na živiny a energiu
  • vhodné na celý rok
  • vyvážená zmes
€ 7,89 (€ 7,89 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Prírodná podstielka

Esschert Design Prírodná podstielka, 1 kg

  • 100 % prírodná podstielka
  • pre voľne žijúce vtáky počas celého roka
  • 1 kg (14,5 × 8 × 26,6 cm)
€ 10,09 (€ 10,09 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Podstielka - zimná zmes semien

Esschert Design Podstielka -​ zimná zmes semien, 2,50 kg

  • v polyetylénovom vrecku
  • pšenica, proso, kukurica a ďalšie
€ 7,49 (€ 3,00 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Kŕmna reťaz s arašidmi

Esschert Design Kŕmna reťaz s arašidmi

  • ideálna na zimu
  • jednoduché zavesenie
  • obľúbená mnohými druhmi vtákov
€ 4,69

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Čierne slnečnicové semienka

Esschert Design Čierne slnečnicové semienka, 1 kg

  • bohaté na tuk a energiu
  • obľúbená pochúťka
  • pre sýkorky, pinky a červienky
€ 7,89 (€ 7,89 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Lojové gule s hmyzom pre sýkorky

Esschert Design Lojové gule s hmyzom pre sýkorky, 6 ks

  • bohaté na bielkoviny a tuky
  • na zavesenie
  • 6 ks
€ 5,69 (€ 0,95 / ks)

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Sypké krmivo bez škrupín

Esschert Design Sypké krmivo bez škrupín, 1 kg

  • ľahko stráviteľné a bez škrupín
  • bohaté na živiny a energiu
  • nezanecháva zvyšky
€ 8,19 (€ 8,19 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Krmivo pre ježkov

Esschert Design Krmivo pre ježkov

  • vysokokvalitné doplnkové krmivo pre ježkov
  • zo 75 % chrumkavých kúskov a 25 % sušeného hovädzieho mäsa
  • v uzatvárateľnom plastovom vedierku
€ 19,69

Doručenie do 15. októbra

Esschert Design Arašidové maslo s kúskami orechov

Esschert Design Arašidové maslo s kúskami orechov, 340 g

  • vhodné počas celého roka
  • poskytuje hodnotný tuk
  • obzvlášť chutné
€ 3,09 (€ 9,09 / kg)

Doručenie do 20. októbra

Esschert Design Tukový blok pre vtáky

Esschert Design Tukový blok pre vtáky, 300 g

  • ideálne zimné krmivo
  • s hovädzím lojom
  • s prosom, pšenicou, kukuricou atď.
€ 2,99 (€ 9,97 / kg)

Doručenie do 07. októbra