Croci

Cenovo výhodné príslušenstvo pre psov a mačky

Croci ponúka praktické pomôcky a štýlové doplnky pre každý rozpočet!

Nakupovať podľa kategórií

Filtrovať a zoradiť

Cena Živočíšne druhy
Filter

Croci: 16 produktov

Croci Bazénik pre psy Explorer

Croci Bazénik pre psy Explorer, 160 x 30 cm

  • mimoriadne odolný materiál
  • protišmykové dno
  • najmä pre väčšie psy
€ 98,99

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Podstielka pre mačky s aktívnym uhlím "Tofu Clean"

Croci Podstielka pre mačky s aktívnym uhlím "Tofu Clean", 4,50 kg

  • prírodná a s aktívnym uhlím
  • na báze sóje
  • maximálna absorpčná schopnosť
€ 28,49 (€ 6,33 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Croci Barbershop Rake Comb

Croci Barbershop Rake Comb

  • pre psy a mačky
  • stredne dlhá až dlhá srsť
  • rozmery: 17,5 x 9 x 4 cm
€ 22,99

Doručenie do 07. októbra

Croci Barbershop Medium-Tooth Comb

Croci Barbershop Medium-​Tooth Comb

  • pre psy a mačky
  • 21 x 2,5 x 4 cm
  • pre stredne dlhú až krátku srsť
€ 18,39

Doručenie do 07. októbra

Croci Interaktívna čuchacia podložka

Croci Interaktívna čuchacia podložka

  • podporuje čuchový zmysel a inteligenciu
  • rozmery: 50 x 35 x 4 cm
€ 35,49

Doručenie do 07. októbra

Croci Čiapka Visor Rosa

Croci Čiapka Visor Rosa, M/L

  • šiltovka pre psov
  • elegantný dizajn
  • nastaviteľný obvod
€ 19,79

Doručenie do 07. októbra

Croci Bazénik pre psy

Croci Bazénik pre psy, 120 x 30 cm

  • v 2 rôznych veľkostiach
  • materiál odolný proti roztrhnutiu
  • s výpustným ventilom
€ 84,99

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Croci Barbershop Fine-Bristle Brush

Croci Barbershop Fine-​Bristle Brush

  • pre psy a mačky
  • ergonomická, protišmyková rukoväť
  • rozmery: 13 x 7 x 4 cm
€ 18,39

Doručenie do 07. októbra

Croci Barbershop Wide Brush

Croci Barbershop Wide Brush

  • pre psy a mačky
  • pre všetky typy srsti
  • rozmery: 19,5 x 12,5 x 4 cm
€ 22,99

Doručenie do 07. októbra

Croci Barbershop Fine-Tooth Comb

Croci Barbershop Fine-​Tooth Comb

  • pre psy a mačky
  • krátka až stredne dlhá srsť
  • 21 x 2,5 x 4 cm
€ 14,19

Doručenie do 07. októbra

Croci Barbershop Brush

Croci Barbershop Brush

  • pre psy a mačky
  • pre všetky typy srsti
  • rozmery: 23 x 4,6 x 4 cm
€ 19,79

Doručenie do 07. októbra

Škrabadlo Naturel Magnolia 45 x 45 x 99 cm

Croci Škrabadlo Naturel Magnolia 45 x 45 x 99 cm

  • odolné prírodné materiály
  • prateľný mäkký plyš
  • na škrabkanie, hranie a odpočinok
€ 183,99

Bezplatné doručenie do dňa: 06. novembra

Croci Shiny Groove Barbershop Dog Conditioner

Croci Shiny Groove Barbershop Dog Conditioner, 200 ml

  • na mastnú srsť
  • čistí
  • neutralizuje zápach
€ 14,19 (€ 70,95 / l)

Doručenie do 06. novembra

Croci Shiny Groove Barbershop Dog Shampoo

Croci Shiny Groove Barbershop Dog Shampoo, 200 ml

  • na mastnú srsť
  • čistiaca starostlivosť
  • neutralizuje zápach
€ 14,19 (€ 70,95 / l)

Doručenie do 06. novembra

Croci Fountain Aqua 2 l

Croci Fountain Aqua 2 l

  • "objem 2 litre
  • moderný dizajn
  • odstraňuje chlór, ťažké kovy a zápach
€ 98,99

Bezplatné doručenie do dňa: 06. novembra

Croci Bazénik pre psy Camouflage

Croci Bazénik pre psy Camouflage, 120 x 30 cm

  • v 2 rôznych veľkostiach
  • robustný plast
  • s výpustným ventilom
€ 98,99

Bezplatné doručenie do dňa: 06. novembra