catz finefood Sleď s krevetami Classic N° 13, 400 g

Hostina pre milovníkov rýb

€ 5,09

(€ 12,73 / kg, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Veľkosť: 400 g

Na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Slovensko: doprava zadarmo nad € 59,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • prémiové kompletné krmivo pre mačky
  • viac ako 93 % podiel mäsa
  • bez plnív a lepku

Často nakupované spolu s Leonardo Suché krmivo s hovädzím mäsom fresh Beef, 4 kg

catz finefood Sleď s krevetami Classic N° 13, 400 g € 5,09 (€ 12,73 / kg)
Leonardo Suché krmivo s hovädzím mäsom fresh Beef, 4 kg € 67,99 (€ 17,00 / kg)
Celková cena: € 73,08
Popis

S týmto prémiovým mokrým krmivom môžete vašej mačke dopriať niečo výnimočné a rozmaznávať ju vybranými prírodnými ingredienciami v špičkovej kvalite a s vynikajúcou chuťou. Zloženie podľa konceptu „koristi“ rešpektuje prirodzenosť vašej mačky a prináša jej tak kúsok pôvodnej kvality života.

Vlastnosti

  • Prémiové kompletné krmivo pre dospelé mačky
  • Receptúra zodpovedajúca prirodzeným potrebám podľa konceptu „koristi“
  • Viac ako 93 % podiel mäsa, rýb, morských plodov, vnútorností a vývaru, doplnený o zeleninu, ovocie, bylinky a cenné oleje, čo zodpovedá obsahu žalúdka koristi
  • So sleďom, krevetami, tekvicou, aloe vera, morskou riasou a lososovým olejom
  • Vhodné aj pre nutrične citlivé mačky
  • Bez formovaného mäsa, mäsovej múčky, plnív a náhrad mäsa, sójového proteínu, obilnín, lepku, pridaného cukru, atraktantov, ako aj umelých aróm a farbív
  • Bez testovania na zvieratách a bez GMO
  • Transparentná deklarácia všetkých zložiek
  • Prémiová kvalita vyrobená v Nemecku

Odporúčané kŕmenie

  • Denne 3 - 5 % telesnej hmotnosti mačky denne.
  • Skutočné množstvo krmiva prispôsobte plemenu, veľkosti, aktivite a veku vašej mačky.
  • Dbajte na to, aby mala vaša mačka vždy k dispozícii čerstvú pitnú vodu.
Č. produktu: CFF-008644
Obsah: 400 g
EAN: 4260101761644
Č. výrobcu: 008644
Značky: catz finefood
Deklarácia krmiva: kompletné
Vlastnosti produktu: bez GMO, bez kostnej a mäsovej múčky, bez umelých farbív, bez umelých farbív a atraktantov, bez umelých aróm, bez pridaného cukru, bez obilnín, bez lepku, bez sóje
Životná fáza: adult
Produktové rady: Classic
Zloženie

45 % Sleď, 25,7 % Hering- und Shrimpsud, 25 % Krevety, 2 % Tekvica, 1 % Maliny, 1 % Minerálne látky, 0,2 % Olej z lososa, 0,1 % Extrakt zo zelenoústej mušle

Zložky

Analytické zložky

Zložky
Surový proteín 9,8 %
Hrubá vláknina 0,4 %
Surové oleje a tuky 7 %
Surový popol 3,5 %
Vlhkosť 78 %

Výživové a fyziologické zložky

Zložky pre/na 1 kg
Vitamin A (3a672) 3.000 I.U.
Zinc as zinc sulfate, monohydrate (3b605) 25 mg
Manganese (3b503) 1,4 mg
Meď (3b405) 2 mg
Iodine (3b202) 0,75 mg
Taurín (3a370) 1.500 mg
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: Pets Nature GmbH, Porschestraße 9, 70736, Fellbach, Nemecko, petsnature@petsnature.de, www.petsnature.de

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: catz finefood Sleď s krevetami Classic N° 13