catz finefood Divina a ostriež Classic N° 21, 400 g

Výnimočná špecialita pre mačky

€ 5,09

(€ 12,73 / kg, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Veľkosť: 400 g

Ešte 4 ks na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Slovensko: doprava zadarmo nad € 59,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • prémiové kompletné krmivo pre mačky
  • viac ako 93 % podiel mäsa
  • bez obilnín a sóje

Často nakupované spolu s Leonardo Suché krmivo s hovädzím mäsom fresh Beef, 4 kg

catz finefood Divina a ostriež Classic N° 21, 400 g € 5,09 (€ 12,73 / kg)
Leonardo Suché krmivo s hovädzím mäsom fresh Beef, 4 kg € 67,99 (€ 17,00 / kg)
Celková cena: € 73,08
Popis

S týmto prémiovým mokrým krmivom môžete svojej mačke dopriať niečo výnimočné a rozmaznávať ju vybranými prírodnými zložkami vynikajúcej kvality a znamenitej chuti. Toto krmivo, ktorého receptúra je vytvorená podľa konceptu dravých zvierat, rešpektuje povahu vašej mačky a obnovuje tak jej pôvodnú kvalitu života.

Vlastnosti

  • Prémiové kompletné krmivo pre dospelé mačky
  • Receptúra zodpovedajúca prirodzeným potrebám podľa konceptu „koristi“
  • Viac ako 93 % podiel mäsa, rýb, morských plodov, vnútorností a vývaru, doplnený o zeleninu, ovocie, bylinky a vzácne oleje, čo zodpovedá obsahu žalúdka koristi
  • S divinou, ostriežom, zemiakmi, čučoriedkami, šalviou a borákovým olejom
  • Vhodné aj pre nutrične citlivé mačky
  • Bez formovaného mäsa, mäsovej múčky, plnidiel a náhrad mäsa, sójového proteínu, obilnín, lepku, pridaného cukru, atraktantov, ako aj umelých aróm a farbív
  • Bez testovania na zvieratách a bez geneticky modifikovaných organizmov
  • Transparentná deklarácia všetkých zložiek
  • Prémiová kvalita vyrobená v Nemecku

Odporúčané kŕmenie

  • Denne 3 - 5 % telesnej hmotnosti mačky denne.
  • Skutočné množstvo krmiva prispôsobte plemenu, veľkosti, aktivite a veku vašej mačky.
  • Dbajte na to, aby mala vaša mačka vždy k dispozícii čerstvú pitnú vodu.
Č. produktu: CFF-008320
Obsah: 400 g
EAN: 4260101762320
Č. výrobcu: 008320
Značky: catz finefood
Deklarácia krmiva: kompletné
Vlastnosti produktu: bez GMO, bez kostnej a mäsovej múčky, bez umelých farbív, bez umelých farbív a atraktantov, bez umelých aróm, bez pridaného cukru, bez obilnín, bez lepku, bez sóje
Životná fáza: adult
Produktové rady: Classic
Zloženie

50 % Divina (Srdce, Svalovina, Pečeň, Pľúca, 23,6 % Vývar z diviny a Sebastes norvegicus, 20 % Sebastes norvegicus, 3 % Zemiaky, 2 % Čučoriedky, 1 % Minerálne látky, 0,2 % Šalvia, 0,2 % Olej z boráka lekárskeho)

Zložky

Analytické zložky

Zložky
Surový proteín 10,5 %
Hrubá vláknina 0,4 %
Surové oleje a tuky 6,3 %
Surový popol 2,8 %
Vlhkosť 77 %

Výživové a fyziologické zložky

Zložky pre/na 1 kg
Zinc as zinc sulfate, monohydrate (3b605) 25 mg
Manganese (3b503) 1,4 mg
Meď (3b405) 0,5 mg
Iodine (3b202) 0,75 mg
Taurín (3a370) 1.500 mg
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: Pets Nature GmbH, Porschestraße 9, 70736, Fellbach, Nemecko, petsnature@petsnature.de, www.petsnature.de

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: catz finefood Divina a ostriež Classic N° 21

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder