beeztees Zmes materiálu na hniezdenie, 250 g

S kokosovým vláknom, bavlnou, sisalom a jutou

€ 17,29

(€ 69,16 / kg, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 250 g

Ešte 3 ks na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Slovensko: doprava zadarmo nad € 59,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • pre vtáky so špicatým zobákom
  • vhodné aj pre voľne žijúce vtáky

Často nakupované spolu s Vitakraft Krekry pre kanáriky Kräcker® - trio-mix vajce, ovocie, med, 3 ks

beeztees Zmes materiálu na hniezdenie, 250 g € 17,29 (€ 69,16 / kg)
Vitakraft Krekry pre kanáriky Kräcker® - trio-mix vajce, ovocie, med, 3 ks € 3,29 (€ 1,10 / ks)
Celková cena: € 20,58
Popis

  • Zmes kokosového vlákna, bavlny, sisalu a juty
  • Ideálna na znášanie vajec
  • Pre vtáky so špicatým zobákom, ako sú kanáriky a pinky
  • Možno umiestniť aj do búdok pre voľne žijúce vtáky
Č. produktu: BZT-35537
Obsah: 250 g
EAN: 8712695184638
Č. výrobcu: 35537
Značky: beeztees
Druh vtáka: andulka, kanárik, pinka, trpasličí papagáj, exotický
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: Karlie GmbH, Graf-Zeppelin-Str. 62, 33181, Bad Wünnenberg-Haaren, Nemecko, info@karlie.de, www.karlie.de

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: beeztees Zmes materiálu na hniezdenie