beeztees Bavlna na hniezdenie, 100 g

Pre útulné, teplé hniezda

€ 4,29

(€ 42,90 / kg, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 100 g

Ešte 4 ks na sklade

Doručenie: utorok, 06. októbra, ak si objednáte do dňa: štvrtok,23:59 h.

Slovensko: doprava zadarmo nad € 59,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • poskytuje dodatočné teplo
  • pre vtáky so špicatým zobákom
  • aj pre voľne žijúce vtáky

Často nakupované spolu s Vitakraft Krekry pre andulky Kräcker® - trio-mix banán, bylinky, kivi, 3 ks

beeztees Bavlna na hniezdenie, 100 g € 4,29 (€ 42,90 / kg)
Vitakraft Krekry pre andulky Kräcker® - trio-mix banán, bylinky, kivi, 3 ks € 2,66 (€ 0,89 / ks)
Celková cena: € 6,95
Popis

Tento prírodný bavlnený hniezdny materiál je ideálny na stavbu stabilných a útulných, teplých hniezd pre vtáky vo voliérach.

Vlastnosti

  • Prírodná bavlna
  • Obzvlášť teplý materiál
  • Ideálny na znášanie vajec
  • Ideálny pre vtáky so špicatým zobákom, ako sú kanáriky a pinky
  • Možno umiestniť aj do búdok pre voľne žijúce vtáky
Č. produktu: BZT-35535
Obsah: 100 g
EAN: 8712695184614
Č. výrobcu: 35535
Značky: beeztees
Druh vtáka: andulka, kanárik, pinka, trpasličí papagáj, exotický
Právne informácie
Výrobca: Karlie GmbH, Graf-Zeppelin-Str. 62, 33181, Bad Wünnenberg-Haaren, Nemecko, info@karlie.de, www.karlie.de

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: beeztees Bavlna na hniezdenie