Beeztees

Spoločnosť Beeztees vyrába vysokokvalitné produkty pre malé zvieratá a vtáky, ktoré spĺňajú ich potreby v súlade s druhmi a prinášajú veľa zábavy do každodenného života s vašimi domácimi miláčikmi.

Filtrovať a zoradiť

Cena Živočíšne druhy Malé zvieratá
Filter

Beeztees: 1 - 30 z 75 produktov

beeztees LED obojok Safety Gear Parinca Premium

beeztees LED obojok Safety Gear Parinca Premium, 35 -​ 40 x 2 cm

  • odolný voči poveternostným vplyvom
  • s LED osvetlením
  • priedušný
€ 9,03 € 22,58

Doručenie do 07. októbra

beeztees Plastové bidlá s držiakom 22 cm

beeztees Plastové bidlá s držiakom 22 cm, sivá (2 ks)

  • jednoduchá montáž
  • z odolného plastu
  • obsah: 2 ks
€ 2,78 € 4,64 (€ 1,39 / ks)

Doručenie do 07. októbra

beeztees Obojok Safety Gear Dogini USB žltý

beeztees Obojok Safety Gear Dogini USB žltý, 35 x 1 cm

  • svieti v tme
  • dobíjanie cez USB
  • možnosť skrátenia
€ 5,64 € 14,11

Doručenie do 07. októbra

beeztees Kŕmidlo pre sliepky sivé

beeztees Kŕmidlo pre sliepky sivé

  • ideálne na kŕmenie sliepok
  • šikmý dizajn - na ochranu pred dažďom
  • pripevnenie na suchý zips
€ 16,99

Doručenie do 07. októbra

beeztees Miska na vodu a krmivo pre papagájov

beeztees Miska na vodu a krmivo pre papagájov, čierna

  • na krmivo a vodu
  • jednoduchá na upevnenie pomocou klipu
  • rozmery: 6 x 15 x 8 cm
€ 8,89

Doručenie do 07. októbra

beeztees Obojok Safety Gear Dogini USB oranžový

beeztees Obojok Safety Gear Dogini USB oranžový, 35 x 1 cm

  • možno skrátiť
  • zo silikónu
  • nabíjanie cez USB
€ 5,64 € 14,11

Doručenie do 07. októbra

beeztees Safety Gear Ava Safety Vest Yellow

beeztees Safety Gear Ava Safety Vest Yellow, M

  • prispôsobiteľná
  • reflexné prvky
  • príjemný komfort pri nosení
€ 7,90 € 19,76

Doručenie do 07. októbra

beeztees Miska pre papagájov biela

beeztees Miska pre papagájov biela

  • na zavesenie a postavenie
  • vyrobená z odolného plastu
  • rozmery: 7 x 10,5 x 5 cm
€ 3,69

Doručenie do 07. októbra

beeztees Dávkovač krmiva/vody biely

beeztees Dávkovač krmiva/vody biely

  • udržuje vodu a krmivo čisté
  • jednoduché pitie
  • rozmery: 5,5 x 13 cm
€ 2,89

Doručenie do 07. októbra

beeztees Drevené bidlo s držiakom

beeztees Drevené bidlo s držiakom, 43 cm

  • pre klietky a voliéry
  • optimálne využitie priestoru
  • jednoduchá montáž
€ 10,89

Doručenie do 07. októbra

beeztees Sépiová kosť biela

beeztees Sépiová kosť biela, 11,5 cm

  • 100 % prírodná sépiová kosť
  • uchytenie pomocou spony
€ 4,40 € 4,64

Doručenie do 07. októbra

beeztees Bezpečnostné svetlo Safety Gear USB žlté

beeztees Bezpečnostné svetlo Safety Gear USB žlté

  • môže byť pripevnené na vôdzke alebo postroji
  • 3 rôzne režimy svietenia
  • nabíjateľné
€ 14,19

Doručenie do 07. októbra

beeztees Loptička na snack pre sliepky sivá

beeztees Loptička na snack pre sliepky sivá

  • jednoduché plnenie
  • odolná
  • 100 % recyklovaný plast
€ 9,89

Doručenie do 07. októbra

beeztees Drevený balančný kruh Turbani Mint 29

beeztees Drevený balančný kruh Turbani Mint 29

  • žiadne riziko zranenia
  • hladký chod
  • rozmery: 29 x 12,5 x 32 cm
€ 40,24 € 42,36

Doručenie do 07. októbra

beeztees Drevená hracia veža Hayra Mint

beeztees Drevená hracia veža Hayra Mint

  • pre hlodavce a trpasličie králiky
  • stimuluje myseľ
  • rozmery: 30 x 30 cm
€ 44,27 € 46,60

Doručenie do 07. októbra

beeztees Sada dávkovačov na krmivo a vodu

beeztees Sada dávkovačov na krmivo a vodu, sivá (2 ks)

  • jednoduché upevnenie
  • integrovaný držiak
  • obsah: 2 ks
€ 8,89 (€ 4,45 / ks)

Doručenie do 07. októbra

beeztees Bavlna na hniezdenie

beeztees Bavlna na hniezdenie, 100 g

  • poskytuje dodatočné teplo
  • pre vtáky so špicatým zobákom
  • aj pre voľne žijúce vtáky
€ 4,29 (€ 42,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Plastový domček na kúpanie 13 x 13 x 13 cm

beeztees Plastový domček na kúpanie 13 x 13 x 13 cm, biela

  • na zavesenie
  • pre malé druhy vtákov
  • z odolného plastu
€ 7,39

Doručenie do 07. októbra

beeztees Drevené bidielko s držiakom hnedé

beeztees Drevené bidielko s držiakom hnedé, 3 ks

  • optimálne využitie priestoru
  • jednoduchá montáž
  • obsah: 3 ks
€ 14,19 (€ 4,73 / ks)

Doručenie do 07. októbra

beeztees Drevený rebrík

beeztees Drevený rebrík, 8 klíčkov

  • prináša veľa zábavy
  • jednoduché upevnenie
  • z prírodného dreva
€ 5,29

Doručenie do 07. októbra

beeztees Miska pre králiky Jomi červená

beeztees Miska pre králiky Jomi červená

  • originál dizajn
  • možno umývať v umývačke riadu
  • rozmery: 12 x 4,5 cm
€ 7,79

Doručenie do 07. októbra

beeztees Miska pre morčatá Frinca sivo-zelená

beeztees Miska pre morčatá Frinca sivo-​zelená

  • z odolnej keramiky
  • roztomilý motív
  • rozmery: 10 x 4,5 cm
€ 4,59

Doručenie do 07. októbra

beeztees Miska pre morčatá Cavia béžovo-modrá

beeztees Miska pre morčatá Cavia béžovo-​modrá

  • odolná a stabilná
  • glazovaná
  • rozmery: 11,5 x 5,5 cm
€ 9,24 € 9,73

Doručenie do 07. októbra

beeztees Miska pre škrečky Gorky sivo-modrá

beeztees Miska pre škrečky Gorky sivo-​modrá

  • z keramiky
  • roztomilý motív
  • rozmery: 7,5 x 4 cm
€ 3,59

Doručenie do 07. októbra

beeztees Jódový kameň ružový

beeztees Jódový kameň ružový, 5 x 5 cm

  • dodáva vápnik a ďalšie minerály
  • ideálny na starostlivosť o zobák
  • na zavesenie
€ 2,52 € 2,66

Doručenie do 07. októbra

beeztees Miska pre králiky Snapshot

beeztees Miska pre králiky Snapshot

  • odolná a stabilná
  • rozmery: 11,5 x 4 cm
€ 10,19

Doručenie do 07. októbra

Drevená hniezdna búdka s otvorom na pravej strane

beeztees Drevená hniezdna búdka s otvorom na pravej strane

  • bezšvovo zlepená
  • s bidielkom
  • rozmery: 24,5 x 15,5 x 16 cm
€ 20,49

Doručenie do 07. októbra

beeztees Drevený rebrík hnedý

beeztees Drevený rebrík hnedý, 9 priečok

  • z prírodného dreva
  • jednoduché upevnenie pomocou háčikov
  • na hranie a lezenie
€ 7,09

Doručenie do 07. októbra

beeztees Miska pre škrečky Doki modrá

beeztees Miska pre škrečky Doki modrá

  • stabilná
  • originál dizajn
  • rozmery: 7,5 x 4 cm
€ 4,29

Doručenie do 07. októbra

beeztees Reflexný kabátik Teddie

beeztees Reflexný kabátik Teddie, 70

  • z odolného, umývateľného nylonu
  • reflexné prvky
  • so suchým zipsom
€ 17,79 € 44,48

Doručenie do 07. októbra