Produkty pre hobby chovateľstvo v akcii

Nakupovať podľa kategórií

Filtrovať a zoradiť

Cena Značky
Filter

Hobbyfarming: 10 produktov

Kornwelt Jeitler Celoročné krmivo Vital

Kornwelt Jeitler Celoročné krmivo Vital, 3 kg

  • proso a slnečnicové semienka
  • konopné semienka a repka olejná
  • kontrolovaný obsah ambrózie
€ 13,40 € 14,11 (€ 4,47 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Chipsi Podstielka Classic 3,5 kg

Chipsi Podstielka Classic 3,5 kg, 60 l

  • hobliny z mäkkého dreva zo smreka a jedle
  • pre hlodavce a mnohé druhy hospodárskych zvierat
  • vysoko absorpčná, viažuca zápach a šetrná k labkám
€ 6,68 € 7,04 (€ 0,11 / l)

Doručenie do 06. októbra

Kornwelt Jeitler Prémiové celoročné krmivo

Kornwelt Jeitler Prémiové celoročné krmivo, 3 kg

  • proso a slnečnicové semienka
  • konopné semienka a repka olejná
  • kontrolovaný obsah ambrózie
€ 17,42 € 18,34 (€ 5,81 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Esschert Design Kŕmna zmes bez sieťky vo vedre

Esschert Design Kŕmna zmes bez sieťky vo vedre, 3 kg

  • jednoduchá preprava
  • odolnosť voči hlodavcom
  • obsah: 3 kg
€ 16,34 € 17,21 (€ 5,45 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Chipsi Podstielka Classic 1 kg

Chipsi Podstielka Classic 1 kg, 15 l

  • hobliny z mäkkého dreva zo smreka a jedle
  • pre hlodavce a mnohé druhy hospodárskych zvierat
  • vysoko absorpčná, viažuca zápach a šetrná k labkám
€ 1,99 € 2,10 (€ 0,13 / l)

Doručenie do 06. októbra

Esschert Design Prírodné lojové gule

Esschert Design Prírodné lojové gule, 6 ks

  • bohaté na tuky a živiny
  • na zavesenie
  • 6 ks
€ 5,89 € 6,20 (€ 0,98 / ks)

Doručenie do 06. októbra

Feele Ochrana proti kliešťom Plus

Feele Ochrana proti kliešťom Plus, 250 ml

  • na podstielky pre psov, mačky a kone
  • vhodná pre všetky typy tkanín
  • dlhotrvajúca a šetrná
€ 45,60 € 48,01 (€ 182,40 / l)

Doručenie do 06. októbra

Feele Ochrana proti kliešťom "Zázračná hmla"

Feele Ochrana proti kliešťom "Zázračná hmla", 500 ml

  • pre kone
  • s príjemnou vôňou
  • aj na jazdecké oblečenie
€ 60,37 € 63,55 (€ 120,74 / l)

Bezplatné doručenie do dňa: 06. októbra

Esschert Design Domček pre lienky s medenou strieškou

Esschert Design Domček pre lienky s medenou strieškou

  • moderný dizajn
  • jednoduché plnenie a čistenie
  • rozmery: 16,8 x 12 x 22,8 cm
€ 20,64 € 21,73

Doručenie do 06. októbra

Esschert Design Energeticky bohaté sypké krmivo

Esschert Design Energeticky bohaté sypké krmivo, 1 kg

  • bohaté na tuk a živiny
  • vyvážená zmes
  • jednoduché porciovanie
€ 7,76 € 8,17 (€ 7,76 / kg)

Doručenie do 06. októbra