Vtáčie búdky a krmivo pre voľne žijúce vtáky v akcii

Filtrovať a zoradiť

Cena Značky
Filter

Voľne žijúce vtáky: 5 produktov

Kornwelt Jeitler Celoročné krmivo Vital

Kornwelt Jeitler Celoročné krmivo Vital, 3 kg

  • proso a slnečnicové semienka
  • konopné semienka a repka olejná
  • kontrolovaný obsah ambrózie
€ 13,40 € 14,11 (€ 4,47 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Kornwelt Jeitler Prémiové celoročné krmivo

Kornwelt Jeitler Prémiové celoročné krmivo, 3 kg

  • proso a slnečnicové semienka
  • konopné semienka a repka olejná
  • kontrolovaný obsah ambrózie
€ 17,42 € 18,34 (€ 5,81 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Esschert Design Kŕmna zmes bez sieťky vo vedre

Esschert Design Kŕmna zmes bez sieťky vo vedre, 3 kg

  • jednoduchá preprava
  • odolnosť voči hlodavcom
  • obsah: 3 kg
€ 16,34 € 17,21 (€ 5,45 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Esschert Design Prírodné lojové gule

Esschert Design Prírodné lojové gule, 6 ks

  • bohaté na tuky a živiny
  • na zavesenie
  • 6 ks
€ 5,89 € 6,20 (€ 0,98 / ks)

Doručenie do 06. októbra

Esschert Design Energeticky bohaté sypké krmivo

Esschert Design Energeticky bohaté sypké krmivo, 1 kg

  • bohaté na tuk a živiny
  • vyvážená zmes
  • jednoduché porciovanie
€ 7,76 € 8,17 (€ 7,76 / kg)

Doručenie do 06. októbra